• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chebsko

(Zamčená)
11. května 2011 
@blahovka.cz Ahoj. Jak se máš?A co malej?Kam chodíš s malým na hřiště?Ted jsme doma řešily,kam se dá jít a není to tam zničené nebo aby se tam člověk nebál :slight_smile:
5. kvě 2011 v 08:12  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:
@anevin V Plzni jsou vážně úžasní. Prostředí, přístup ať sester či doktorů..... Fakt perfekt. Nikdy mne nikdo neodmítl. Doktoři na JIRP úplně suproví. Je jim jasný, jak se matky cítí, jak jsou v té chvíli, kdy se ten drobek narodí a bojuje o život, zoufalé. Dokážou chytit za ruku a popovídat si. Fakt super. jezdíme na kontroly do centra vývojové péče a vždy zajdeme na návštěvu i nahoru. Posíláme pohledy z cest či přání k užití si svátků. Jsme jim moc vděční.
@blahovka.cz Šimonek už je fakt chlapík. Jsme na něj hrdí, jak vše perfektně zvládnul. V prvních dnech života mi nedokázali říct, jestli bude žít a teď.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Když jedeme do Plzně na kontrolu, tak ho moc chválí a jsou z něj nadšení.
Je krásné slyšet, že někoho předběhl :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2011 v 08:13  • Odpověz
@wlladka no jako tak te potesim jeste trochu :D malej zacal lezt az na svoje narozeniny a chodit dva mesice potom,za to ted uz ani nevime co to je kocarake,beru ho jen kdyz s nim jdu samaopravdu hodne daleko :grinning:

@anevin hele chodime vsude kde se da,ja musim rict Anci,ze v Chebu si nemuzu na hriste stezovat,ja bydlim na Skalce tu mame jedno krasny a velky,jak pro mensi i vetsi deti a mame ho ani ne 200m od baraku a jinak chodime na prochajdy na krajinku a tam jsou dve hriste,hrajem si na obou ,u toho jednoho je i kavarnicka s detskym koutkem coz je taky super,no a u Astry za zdravkou jsou dve pekny,nechodim vlastne jen na to zlatakovy,a u nadrazi jak jsou ty vysoky panelaky :grinning: :grinning: :grinning:

malej super,prave mi zacalo 30 minut klidu,at zije kouzelna skolka :D jinak umi jako kluk pekne zlobit,ale dela nam radost,je sikovnej,porad mi pomaha,takze vesi se mnou pradlo,i me ho vyklepe,dela se mnou mycku ,uklizi a podobne,nevim po kom tu lasku k uklizeni ma,ale po me urcite ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2011 v 08:33  • Odpověz
Tak mě chvilka klidu právě skončila, neboť mi to hádě vylezlo z pod peřiny a vejská :grinning:
@blahovka.cz taky bydlím na Skalce :slight_smile:
5. kvě 2011 v 08:39  • Odpověz
@wlladka fakt jo a podle fotky,jsem te teda nikdy nevidela ?to ti spi takhle dlouhop,tak to se mas,jako malej vstava tak 5:45 nekdy je luxusni a pospi si do pul sedme :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2011 v 08:43  • Odpověz
Šimon se vzbudil v šest, tak jsem si ho vzala do postele, nakojila a on ještě usnul. Mezi tím jsem vypravila dva starší kluky do školy a mrkla na koně :slight_smile:
Tak teď si dáme snídaničku :wink:
5. kvě 2011 v 08:47  • Odpověz
Dobrá ráno
Jen na šestinedělí se mi moc nelíbilo,ale šlo to jakmile jsem šla na nadstandars na poslední dva dny,tak to bylo lepší a hlavně se vyměnila směna.Tam jsem byla ale jen šest dní a to šlo vydržet,hlavně jsem věděla,že to mam za pár :grinning:
Jsem ráda,že už to mam zasebou a doma mam dvě cácorky.
Malej je šikula :slight_smile:A krásně se směje na fotkách. :slight_smile:
5. kvě 2011 v 08:54  • Odpověz
@blahovka.cz Tomík se taky budí kolem šesté a holky taky tak.Tak na krajinku taky chodíme.To pomáhání si užij,však ono ho to přejde :grinning: ,nebo aspon Tomíka to přešlo. :confounded: .Ted chodí do první třídy a ty jeho hlášky co si nosí ze školy stojí za to.
5. kvě 2011 v 09:05  • Odpověz
@anevin na šestinedělí jsem nebyla. Prošla jsem všechny patra gynekologie a když se malej narodil, tak jsem s ním byla ve 4. patře na JIRP. Je tam jeden pokoj pro maminy hned vedle sálu s inkubátorama. Je to tam takové domácí. Za dětmi jsme chodily ráno a večer na půl hoďky je jen polaskat a pak odpoledne na 3 hodiny na návštěvu. Jinak jsme lítaly venku. do parku jsme se chodily opalovat a do města na couračku. Jen jsme každé 3 hodiny musely přijít a odsát čerstvé mlíčko. Začátek byl krušný, ale pak to bylo fajn. Zvykla jsem si a teď se mi stýská po těch, co tam byli s námi. :dizzy_face: :unamused: Ale jsme v kontaktu.
Je dobře, že jste to s holčičkama vydržely a zůstaly v bříšku. Poslední dobou je těch rizik nějak moc. Každá druhá matka ká problémy. Jsme už asi, jako lidstvo, nějací zdegenerovaní. :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2011 v 09:08  • Odpověz
Na krajinku chodíme taky. Nejlíp je tam dopoledne, to tam není živá duše. Nanejvíš tam pobíhají děti z gymplu v rámci hodiny tělesné výchovy :sweat_smile: Jenže, to se mi poštěstí málokdy, abych vylezla na prochajdu dopoledne :frowning2:
Máme rozpuštěné piškotky v Sunárku, tak jdem na tu snídani.
Zatím...
5. kvě 2011 v 09:14  • Odpověz
@anevin no jestli bude po tatinkovi,tak mu to vydrzi dlouho :grinning: :grinning: :grinning: to verim,vcera kamoska zrovna rikala taky,jaky nosi malej reci ze skolky,jenze vetsinou nic nenadelas,protoze ty deti to zase slyseli doma a jen opakujou :unamused:

@wlladka prosim te a tvoje deti chodili do skolky tu na skalkce??jaka je tu skolka,ja vubec nevim a to pristi rok malej jde tu do skolky . . .
5. kvě 2011 v 09:20  • Odpověz
@wlladka Tak já jsem do těhotenství šla s tím,že můžou nastat problémy,ale pořád jsem doufala,že to bude v pohodě.Taky jsem v kontaktu se svou spolubydlící na rizikovým,akorát my jsme nemohly nikam,ale manžel nám tam donesl televizy,tak to utíkalo rychleji.Jsem ráda,že tohla oddělení jsem vynechala,ty dva dny co jsem strávila na porodním sále kdy mi zastavovaly kontrakce byli děsný,ale porodní asistentky jsou užasný,takový lidský přístup se jen tak nevidí.Byla jsem ještě před tím na kontrole v Chebu v porodnici a to byl děs.
5. kvě 2011 v 09:23  • Odpověz
Tak to mě nenapadlo jít tam dopoledne,já myslela,že to tam bude nejvíce mamin :astonished:
5. kvě 2011 v 09:26  • Odpověz
@blahovka.cz školka byla ještě v pohodě,ale škola ta mě zabije a hlavně dělat s ním domácí ukoly,každý den mají tři,ale docela mu to jde až na diktáty,to má po mě :pensive: .Taky jsem nikdy nebyla na češtinu :frowning2:
5. kvě 2011 v 09:30  • Odpověz
@blahovka.cz školka super. To si nemůžu stěžovat, ale škola děs. nejstarší kluk tam chodil do třetí třídy a skončilo to v psychologické poradně, měl i tiky v obličeji. Škoda mluvit. Od čtvrté třídy chodí na 4ZŠ a je to v pohodě. Prostřední kluk už nastoupil rovnou tam. Šimon tam taky jednou asi půjde. Na Skalku ale ani omylem :angry:
@anevin taky jsem šla do těhu s tím, že rizikové bude. První dva byli také rizikové a navíc vyšší věk. Pak trošku problémy se srdíčkem, vrozená vada ledvin a mutace genu. Nic moc. Po narození Šímy jsem si nadávala, že jsem sobecká. Že jsem ho tak moc chtěla, až jsem mu připravila takový krušný začátek. :frowning2: No, už je to za námi a Šimon je zdravý a krásný klučina. Otěhotnět se nám nedařilo dva roky. Když to konečně vyšlo, tak to začátkem čtvrtého měsíce zamlklo. Další těhu odešlo samo a do třetice je tu Šimonek :wink:
5. kvě 2011 v 10:21  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
@wlladka Tak to nám i s holkama musely pomoct trochu doktoři,normálně otěhotnět se nedařilo :frowning2: .Malej chodí na pětku a zatím to tam jde.A do školky chodil do Hájů.
6. kvě 2011 v 07:23  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
@anevin tak hlavně, že teď je vše v pořádku :wink:
Taky jsem chodila na Hradčany :sweat_smile:
6. kvě 2011 v 09:53  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Konečně je krásně.Holky ted na chvilku usnuly,tak mam čas si vypít kávu.Jaký byl víkend?Já jsem konečně vyprala a venku mi to krásně uschlo.A dneska se budu jen tak povalovat :grinning:
9. kvě 2011 v 07:44  • Odpověz
Dobre,dobre,no to ja taky asi,ne dopoledne se nejak protlucem a odpoledne zajde koupit neco k veceri a ten den dneska bude asi dlouhejm,zadny plany . . . :slight_smile:
9. kvě 2011 v 07:53  • Odpověz
@blahovka.cz Tak přijd na kávu :slight_smile:
9. kvě 2011 v 08:00  • Odpověz
@anevin Cha myslis,ze trefim do Podhradu jo :D ovsem jestli je ti malo ,ze mas psa a dvojcatka,stojis o to aby lital po byte dalsi lupinek,tak muzem a :D :grinning:
9. kvě 2011 v 08:07  • Odpověz
@blahovka.cz No jasně,sem je to kousek,někde jsem viděla u tebe fotku,že se chodíte koukat na mašinky na most u nádraží.To pak jenom projdeš těma zahrádkama,dolů z kopce a lesem a jsi tu :sunglasses: Bych ti přišla naproti ne :grinning:
9. kvě 2011 v 08:11  • Odpověz
@anevin no to by slo miminko uz jsem nevidla dlouho,natoz dve :D Akorat zrovna dneska musim ukuchtit dopoledne,mno ja bych asi jela busem ,mam kartu to malej ma taky rad,kdyz jezdi,koukala jsem,ze to k vam jezdi docela dobre,takze by to slo,mas neco na ctvrtek dopoledne???Nebo nevim jakej maji holky rezim,ale pocitam,ze asi vetsinou jeste spaci,vid :grinning: ted me prijede moje babicky,takze streda budem u nasich,vutery nevim jestli mamka nebude potrebovat pomoct s tatkou,takze zatim nevim
9. kvě 2011 v 08:17  • Odpověz
@anevin myslis ten most v Hajich???tam chodime,ted mi to doslo,to je teda asi fakt kousek,ikdyz myslis,ze by to malej usel??ja nemam predstavu jak je to daleko,my uz s kocarem nechodime
9. kvě 2011 v 08:18  • Odpověz
@blahovka.cz Na čtvrtek nic nemam.Od mostu to bude tak tři kilometry,to nevím jestly by to ušel.Bus sem jezdí každou hodinu skoro a zpátky bych ti mohla ukázat cestu pěšky :slight_smile: .Jo jo myslím most v Hájích.
Holky zatím moc pevný režim nemají,tak to je v pohodě.
9. kvě 2011 v 08:24  • Odpověz
@anevin tak nevim to by me malej asi neusel ,on mi dojede sam tak ze skalky do mesta a zpratky treba busem,tak mozna spis zpatky,nebo uvidime,treba si pro nas prijde manza :slight_smile: uvidime jak to be mit ve ctvrtek.Jezis,kde jsou ty doby,kdyz mel malej jeste tenhle rezim,obcas mi prospal celje den i noc,to bylo bajo neuveritelny,no tak my se ve ctvrtek dovalime,najdu nejakej bus,navarim si dopredu
9. kvě 2011 v 08:29  • Odpověz
@blahovka.cz Tak jo.Budu vás čekat.Počkala bych na vás u autobusu.Musíš,ale vystoupit na poslední zastávce v Podhradu.
9. kvě 2011 v 08:37  • Odpověz
@anevin a ta se jmenuje???at se kdyztak zeptam??jo a pisni me ip treba cislo,at jsme kdyztak ve spojeni,ja bych rano pisla,jak se vyhrabem,pocitam,ze do pul desaty budem nejak u vas a tak po dvanacty domu,pak jeste musime dalsim busem na skalku,tak at me malej neusne
9. kvě 2011 v 08:48  • Odpověz
Dobré ráno
11. kvě 2011 v 08:06  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.