• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chipolino Carolina

(Zamčená)
25. ledna 2011 
Mamči, nemáte ho některá? Moc prosím o názor. Začal se mi líbit. Váha i cena super, ale naživo jsem ho neviděla. Děkuji za každý názor a radu. :wink:

http://www.chipolino.cz/images/carolina_1.jpg
5. dub 2008 ve 21:41  • Odpověz
Čauky Dhav. Chipolino má Nilita, ale nevim jakej přesně a moc ho chválila, tak jí zkus napsat :wink: Už si taky změnila názor na tamten?
6. dub 2008 v 09:19  • Odpověz
autor
Čaues, no pořád tak nějak pokukuji :grinning: a nemůžu se rozhodnout.....
je fakt, že tenhle jde skoro do lehu, má opěrku pro nožky a je o dost širší, tak proto. Jenže v Plzni se neprodává a abych si ho jela jen prohlédnout do Prahy se mi teda oprvdu nevyplatí! Mě se pořád to Chicco líbí jenže je opravdu trošku menší, ale zase Verča je malinká a nikdy obr nebude, tak nevim....
Každopádně jsou si hodně podobné, já jsem na tu klasiku, mě se moc moderní kočáry a trojkolky nelíbí :confounded:
6. dub 2008 v 09:56  • Odpověz
Mě se ten kočár taky pořád líbí, ale na Lukyho je fakt malej, sice teď už snad neporoste tak rychle, ale když měl nad hlavou stíšku, tak by se do něj tak po létě už nevešel.
Mě se právě nějak zalíbili ty moderny, dřív vůbec a teď se mi líbí moc. Kámoška má buggster a zřejmě jak jsem na něj pořád koukala, tak se mi zalíbil. Ale ten je polohovací fakt hodně málo, to by pro malýho ještě nebylo. Tak jsem nakonec vybrala ten moon.
Já mam pocit, že jsem ten Chipolino někde v Plzni viděla :confused: A muselo to být jedině v Pompu, jinde jsem nebyla. Ale fakt jen možná, byli jsme ve středu v Sokolově omrknout ty moon a tam měli kočárů strašně, takže možná si to pletu.
6. dub 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
Petruš to víš, hlavně aby byl co nejvíc polohovací a i na nožičky, vždyť tam ty prckové budou spinkat a nám by se v sedě taky dobře nespalo :unamused:
Nili už jsme psala, tak snad se ozve. No a my si asi za měsíc uděláme výlet do Prahy, jinak to nevidim :grinning:
6. dub 2008 v 11:34  • Odpověz
Jestli se chceš jet podívat na kočárky, tak bych ti fakt doporučila ten Sokolov, takovej neskutečnej výběr jsem nikde neviděla, a zrovna tak ta obsluha. Nikdo ti do ničeho nekecá, můžeš si je vyzkoušet, malou povozit, nikdo ti nestojí za zadkem. Až při odchodu na nás začal ten prodavač mluvit a vůbec nic nevnucoval. Mají i stránky www.detatko.eu Ty chipolino tam mají určitě :wink:
6. dub 2008 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj. Obnovuji tuto diskuzi. Ma teda uz nekdo Chipolino Carolina? Zajimalo by me jakym zpusobem se polohuje zadova operka (pevna konstrukce nebo pasky?), jaka je delka luzka a jak se vam s nim vubec jezdi. Predem diky za odpovedi.
25. led 2011 v 10:07  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.