• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chlumec nad Cidlinou

(Zamčená)
11. června 2008 
Ahojky, není tu někdo z nebo od Chlumce nad Cidlinou?

Já jsem asi 10km od Chlumce, z vesničky (no spíš osady), která se jmenuje Zbraň. Do Chlumce jezdím celkem často... :wink:
4. čer 2008 v 09:14  • Odpověz
ahoj,já pocházím z Chlumce,ale ted už bydlím za Prahou.Jsem ostuda,protože Zbraň neznám :slight_smile:
4. čer 2008 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj Simlenko, tak ja nejsem primo z Chlumce, bydlim kousek od Bydzova, ale do Chlumce to taky nemam daleko. :wink: Zbran ale teda taky neznam. :sweat_smile:
4. čer 2008 ve 20:12  • Odpověz
autor
taky abyste ji znaly - to je totiž taková prdelinka světa, že ji nezná skoro nikdo - naopak překvapí ten, kdo ji zná...
ona je to spíš osada, je tu 10 stálých obyvatel a mě s malou Terkou a přítelem Pavlem je jediným pod 70 :sunglasses: jinak jsou tu spíš chalupáři. Pokud znáte Žehuňský rybník, tak ta Zbraň je prakticky na konci Žehuňáku, tady už jsou stavidla. Přítel je rybář z povolání a tak tu máme služební baráček, časem bychom ale asi měli jít do Žehuně
6. čer 2008 v 11:01  • Odpověz
Ahojky Sim :slight_smile: tak už konečně vím kde bydlíš a já Tě překvapím já Zbran znám :wink: :grinning:
6. čer 2008 ve 13:24  • Odpověz
autor
Ahoj Teri, to snad kecáš :slight_smile: to přece nezná nikdo, krom těch pár starousedlíků z okolí :grinning:

jak je to od nás k vám cca daleko? tak 6-7 km???
7. čer 2008 v 11:00  • Odpověz
ahoj kocky...pridavam se^,pochazim puvodem z Kosicek-jestli to nekdo zna,ale ziju uz 8let v zahranici..a Zbran neznam :frowning2:
7. čer 2008 v 11:12  • Odpověz
ahojky holky ,já pocházím z chlumce,ale už 16 let bydlím v Náchodě,ale v CHlumci mám rodinu,takže jsem byla potěšena ,že jsem tu našla vaši diskuzi
,chodím jsem na diskuzi naši Polanskou.
7. čer 2008 v 17:50  • Odpověz
simlenko,ZBRAN znám,bydlela jsem v Chlumci u nádraží v těch bytovkách :wink:
7. čer 2008 v 17:53  • Odpověz
autor
další kdo překvapil :grinning:
taková pidiprdelka a kolik se najde lidí, co to zná :slight_smile:
já znám bytovky spíš tak jako, že jsem u nich postávala a čekala tam na vlak do práce :wink:

já chodím na diskuze Kolínsko, protože Kolín je přeci jen docela blízko, bydlela jsem kousek od něj, navíc jsem tam rodila a chodila do školy a tak, takže je mi Kolín blízký, ale Chlumec mám teď kousek a jsem tam poměrně často, tak jsem myslela, jestli tu náhodou někoho nenajdu :slight_smile:
9. čer 2008 v 09:08  • Odpověz
Ahojky Simlenko

já měla v Chlumci babi, máma odtud pochází, bohužel ale jsem z Plzně, jen tě chci pozdravit, v Chlumci jsme s mami byli minulý týden za známejma :slight_smile:
9. čer 2008 v 09:21  • Odpověz
Ahojky Sim:minule jsem Ti neodpověděla-bydlíme zhruba tak 10-15km od Vás.A jen jsem se chtěla zeptat jestli tam náhodou někdo neprodává domeček tak do 1,5mil.Kč.Jen to zkouším :slight_smile:
9. čer 2008 v 11:34  • Odpověz
terkinina- my lni prodávali barák v Chlumci starej zr 1200000 :wink: po babi
9. čer 2008 ve 13:20  • Odpověz
pantomima:my scháníme spíše někde na vesnici,klidně na samotě,hlavně aby tam byl klid :wink: a to je skoro nemožné :frowning2: :angry:
9. čer 2008 v 15:20  • Odpověz
autor
Teri, jako někdo tu něco prodává, ale mám pocit, že ta baba za to chce neuvěřitelný prachy, že si tady nad tím všichni lámou hlavu, ale zítra se ti zeptám místní drbničky :grinning: je nás tu málo, takže ta ví všechno :grinning: :grinning: :grinning:
je to docela hezkej baráček, na první pohled zachovalej, nevím jak vevnitř, ale zvenku je fajn, ale na to, že je to na samotě, kde není fakt nic, je to prý přemrštěná cena - tak zítra čekej zpravodaj :wink: :wink: :wink:

ahoj pantoimimi, taky zdravím - koukám, že máte taky Terezku - opravdu populární jméno :grinning: - já, Terka, ty... :grinning:
9. čer 2008 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj holky, jinac ja jsem puvodne od Trutnova, coz je jeste trosku dal. :slight_smile: Ted ale hodlame kupovat pozemek ve Skochovicich, coz je taky kousek od Chlumce. :slight_smile:
10. čer 2008 v 08:49  • Odpověz
autor
pozemek nebo baráček? aby vám to dlouho netrvalo než se nastěhujete :wink: už se těším, až za někým do Chlumce vyrazím :slight_smile:
10. čer 2008 v 09:02  • Odpověz
Simlenko, chceme kupovat pozemek, ale my tady uz ted bydlime, kze muzes klidne vyrazit. :grinning: :wink:
10. čer 2008 v 09:39  • Odpověz
ahoj holky,zdravím všechny ,u nás sluníčkovej den a jak u vás v Chlumci :slight_smile:
10. čer 2008 v 10:26  • Odpověz
No nevim jak v Chlumci, ale tady v Bydzove je krasne, kze predpokladam, ze ani tam to nebude jiny. :slight_smile:
10. čer 2008 v 11:22  • Odpověz
autor
tak tady na Zbrani je šíleně!!! copak doma - máme chládeček, ale venku na padnutí... ještě ke všemu bydlíme přímo u vody a cachtaj se mi tu děcka a důchodci, psi na ně štěkaj... au au - hlava mi asi praskne
... Dneska v noci jsem se totiž Terce snažila vysvětlit, že prso nedostane, že bude spinkat s dudlíkem a spala jsem celkem asi tři hodiny :pensive:

Kajule, do Chlumce vyrážím zítra - jdem na očkování :sunglasses: jestli se bude opakovat to co minule, tak po včeličce bude z Terezky na týden ideální miminko :grinning: nějak ji to vždycky zklidnilo, míň pak plakala, víc si hrála... aspoň kdyby po tom spala v noci a nebudila se každou hodinu (a i míň) :frowning2:
10. čer 2008 ve 14:55  • Odpověz
Sim, o ockovani mi ted ani nemluv, ja v tom mam zmatek nad zmatek. :sweat_smile: My jdeme v cervenci na tu ctvrtou hexu a mesic na to mame jit na ty priusnice a ted resim jestli dat Priorix nebo ne, pak dal jeste resim meningokoka a klistata, zase nechci aby toho mel nejak hodne. Je pravda, ze po hexe byl naprosto v pohode akorat pri prvni davce Prevenaru byl v noci takovej neklidnej, coz normalne nikdy predtim nebyval, ale zase ty dalsi davky uz byly v pohode. :slight_smile:
10. čer 2008 ve 22:10  • Odpověz
autor
Kaju, já chtěla dát malý meningokoka a doktor mi to vymluvil, že je na to brzy... že je očkování proti typu A a C, proti A je to zbytečný, protože ten se u nás nevyskytuje a proti C, že by očkoval až kolem desátýho roku. On sám, že má 4 děti oočkovaný proti všemu možnýmu, ale meningokoka že jim dá, až po tom desátým, jedenáctým roce, že je celkově strašně malá pravděpodobnost nákazy a když, tak že většinou teenageři, kteří se "nechovají tak jak mají" :sweat_smile: že prý se to dobře šíří na různých techno party atd... no, proti klíšťatům jsem taky chtěla, ale to jsem zase v hodně časopisech četla, že do roka se to moc nedoporučuje, ale vy už máte ten rok za sebou...

no a priorix? to se nějak nechytám, asi je na to Terka ještě malá, tak nejsem informovaná

jo, dnešní noc byla o dost lepší, kojila jsem ve 23h, pak v půl třetí a pak až v šest - no, ne že by to bylo nějak super, ale aspoň to nebylo každou hoďku
11. čer 2008 v 11:35  • Odpověz
Sim, no ja tomu taky moc nerozumim, mam v tom porad peknej maglajz. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten Priorix je tusim proti zardenkam, priusnicim a spalnickam, my na nej jdeme v srpnu, tudiz na 15ti mesicich. :wink:
11. čer 2008 ve 20:20  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.