• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chorvatsko gradac vila gradana

(Zamčená)
14. dubna 2010 
zaujmalo by ma ci bol niekto v chorvatsku gradaci v tomto apartmane DRAGANA........a co by mi vedel k nemu blizsie povedat,ake je vybavenie,ci su na blizku obchody,zabava,ako daleko je plaz....a proste podrobnosti....dakujem....ideme s 1,2 rocnym dietatom tak ci je to vhodne,vilety v gradaci....a vsetko o tejto oblasti....
15. bře 2010 ve 22:39  • Odpověz
v Gradaci jsem byla před 7lety, moc peněz jsem tam neutratila, páč nebyly obchůdky :grinning: , stánky s občerstvením u pláže, do vody pozvolný, určitě vhodný pro prcka, bylo to takový klidnější letovisko, byli jsme tam na konci června, kdyby to nebylo na nás daleko, tak jedem zas. Jsem těhu a nerisknu si to. Auto jsme sebou neměli, ale nabízeli výlety busem, lodí, všude možně. Byla tam výborná rodinná pizérie, zmrzlinárny, klasika....voda úžasná :wink:
my tam měli polopenzi, ale kupovali jsme tam ovoce apod..asi už to tam bude trošku jiný :slight_smile:
30. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
autor
jej no dakuje krasne aspon nejaka odpoved.....aj ked pravdu povediac to tam uz bude trosku ine ako pred 7rokmi ale aj tak diky moc........
14. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.