• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chybí jesle. Já můžu mít dítě v práci, ale ostatní?

(Zamčená)
30. listopadu 2010 
navazuji na diskusi kočárkiáda ..zničenou a naprosto zesměšněnou p. dlabolovou...
snad všechny co tu jsme plánujeme , čekáme, nebo již máme dítě..nevím jak vy, ale těhotenství jsem řešila od okamžiku kdy se mi ukázali dvě čárky na testu, nic jsem si nenašetřila, jelikož všechny korunky sme vkládaly do bydlení . tak tak jsem s manželem nakoupila výbavičku pro dítě kočárek a podobně. nikdy ani ve snu mě nenapadlo se nějakým způsobem finančně či materiálně připravovat ve svých 23 letech na nějaké těhotenství, plánovala jsem si kariéru a dítě mělo přijít kolem 30tky...pan bůh to ale tak chtěl a pro mne ze dne na den se změnil život.z platu 25000 šuup 8200 ...a pak 7600 ...něco přeci jen za 9 měsíců jsem si naškudlila ..během ppm jsem se chechtala a pak začala znovu pracovat ...přeci se nebudu prosit nějaký soc. úřad..kvůli mé hrdosti 4 dny v týdnu mi syna vychovávala moje babička ..naučila ho chodit na nočník, paci pacičky..uviděla zoubek...to jsem ale měla vidět první jáááááááá....ouha babička jediná možná pomoc si zlomila nohu v krčku...konec hrdosti ...třeba mi stát pomůže...nic....nic...nic...jesle ...neexistují...chůvy drahé...ted babo rad.poradila jsem si máme pizzerii díky bohu na nebesích v kanceláři má syn postýlku dětský koutek.....ale co uděláme pro ženy co nemají takové štěstí???kdo se zastane maminek co nemají na růžích ustláno ačkoliv jsou úžasné mámi?kdo konečně zřídí jesličky???holky nemlčte..mlčení je souhlas
30. lis 2010 ve 02:43  • Odpověz
Ja jsem pro jesličky, vim ze to neni pro deti uplne idelani. Ale jit treba jen nekam na čtvrt uvazek a prcek by tam opravdu jen občas, to by bylo fajn. Tak co sepsat nakou peitic pro jesle:slight_smile:
30. lis 2010 v 08:39  • Odpověz
autor
@alterna já jsem pro . jak to uskutečníme
30. lis 2010 v 09:06  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.