• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo do lázní?

(Zamčená)
13. července 2010 
Ahoj holky,
zkusila jsem založit nové téma, co se týká lázní - kdo o nich uvažuje, kdo se chystá, takže se například tady můžou holky domluvit a jet spolu. :slight_smile:
Chci se zeptat, jestli se tu najde někdo, kdo se v nejbližší době chystá do lázní.
11. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
já já já jedu v srpnu na pět nocí do wellnes penzionku do jižních Čech, úplně sama bez dětí a hodlám si to užít plnými doušky. Jedu sama a vůbec mi to nevadí. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
je pardon :zipper_mouth: já si nevšimla, v jaké jsem kategorii, měla jsem otevřená Všechna témata - to jsi teda myslela lázně zcela jiného druhu :pensive: .
Tak se omlouvám.
11. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
Už je tu jedno téma Františkovy lázně, tak zkus juknout tam! Tam se i holky domlouvají. Já bych chtěla jet někdy v řijnu.
@kubak a kam míříš ty? Do wellness jezdím každý rok a je to super relax :dizzy_face: .
12. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz
@consti Penzion a sanatorium U Svaté Anny Protivín. - jedu poprvé do wellness , takže se moc těším. dostala jsem na to typ jako ráj na zemi :slight_smile: Relax už potřebuju jako sůl :unamused:
12. črc 2010 v 16:21  • Odpověz
kubaka tak tam jsem ještě nebyla, ale juknu na to. Jinak super wellness hotel je Rezidence v Nových Hradech! Tam je to naprosto fantastické, zatím asi nej wellness co jsem zažila :dizzy_face: :dizzy_face: !!
12. črc 2010 v 16:41  • Odpověz
@consti to zas juknu já na další rok :dizzy_face:
13. črc 2010 v 08:37  • Odpověz
@kubaka mrkni. Tam nebudeš určitě litovat. Já jezdím už pár let a zatím ty Nové Hrady teda vedou. :dizzy_face: Určitě se tam chystám znovu, protože takovou pohodu, vstřícný personál a super wellness centrum jsem nikde teda nezažila :dizzy_face:. Byl tam i můj šéf, který je zvyklý na luxusní hotely atd., a byl tam z toho taky úplně nadšený. A to už je u něj co říct :wink:.
13. črc 2010 v 08:41  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.