• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co kupujete na Vánoce

(Zamčená)
17. listopadu 2008 
já jsem nikdy moc neuměla vybírat vhodné dárky, takže bych ráda věděla, co kupujete vy a třeba mi to hodně pomůže při vybírání. Celkem budu kupovat dárky pro 11 osob, z toho 3 děti . Jak jste na tom vy? Už máte dárky nebo to necháváte na poslední chvíli. A v jaké hodnotě kupujete dárky? Já úplně nesnáším, když mi někdo dá drahý dárek a já mu dávám něco za pár korun. Je mi pak trapně, ale myslím si, že by to nemělo být o dárcích.
17. lis 2008 v 10:55  • Odpověz
autor
jsem jelito, až teď jsem si všimla, že už tu jedno takové téma je. Omlouvám se.
17. lis 2008 v 10:56  • Odpověz
Nikes, ja jsem si s nejblizsimi osobami dohodla "konzumni darky", a uz delsi dobu se toho drzime - segre treba kupuju flasku jejiho oblibeneho chlastu a ona mne da bednu cokoladovych tycinek zhruba ve stejne hodnote, no a u ostatnich je to podobny. Taky nemam rada, kdyz clovek poradne neodhadne, co dat a dostat, nemam rada drahy darky a taky darky, co zabiraji misto :slight_smile: Vsichni uz vedi, ze mi maji davat jen konzumni darky nebo zadne, a ja jim vetsinou taky. No a kdyz uz nevim, tak holt zajdu do knihkupectvi a tam se neco najde :slight_smile:, pro decka jsou knizky taky takovej prijemne univerzalni darek - dneska je toho tolik, ze se snad trefis i do neceho, co jeste nemaj :slight_smile:, knizka nezabere moc mista, neni to vylozene drahy ani vylozene levny darek, takze tak akorat :slight_smile:
17. lis 2008 v 10:59  • Odpověz
autor
gedren, tak to je dobrý nápad. Zkusím to mezi příbuznými navrhnout. Díky moc
za skvělý nápad.
17. lis 2008 v 11:01  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.