• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co říkáte únosu dvojčátek???

(Zamčená)
16. května 2008 
Ahoj

viděly jste dneska ve zprávách o tom únosu?
Já byla v šoku
svěřily by jste svoje děti nějaké puberťačce?
já rozhodně nééééééééé
jen lidem co 100%věřím
jaký máte názor vy?
15. kvě 2008 ve 21:52  • Odpověz
lenerka - a to tam bylo? Já vím jen co psali ráno na netu, že je našli někde v bytě - samotné a spící....... :confused:
No já hlavně nechápu, co ta holka jako s nima hodlala dělat? Já si nějak neumím představit mít ve 13 zničehonic dvojčata :confused: :confused: :confused:
15. kvě 2008 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj ja jsem to cetla uz vcer vecer na netu a cekala jsem jak to dopadne,nastesti dobre :pensive:
Jako nechapu jak dospela zenska co ma mali miminka muze nekomu cizimu dat na vozeni svy deti,to od ni nebylo vubec zodpovedne a to neni uz zadna mamina co je po puberte takze rozum by mit mela a deti strezit.Tot muj nazor,me by tohle vzvivote nenapadlo,vim ze i pribuznym budu mit problem svy dite pujcit aby se neco nestalo nebo tak!!Tot vse :slight_smile:
15. kvě 2008 ve 21:56  • Odpověz
Co na to tak můžeme říkat....že tento způsob únosu se zřejmě může stát jen matce s nízkou inteligencí, protože normálně uvažující matka by nesvěřila své dvě děti někomu cizímu, že...
15. kvě 2008 ve 21:57  • Odpověz
Taky to nechápu.Půjčit děti někomu koho pořádně neznám a nahlásit to až za 3,5 hodiny..přiznám se,že jsem si v první chvíli když jsem se to včera dozvěděla myslela,že to udělala snad naschvál..a navíc se divím,že obě děcka neměla hlad,vždyť jestli jedla naposledy někdy kolem 15.00,když se za hodinu ztratila,tak že vydržela skoro do půlnoci bez jídla??????divný..Každopádně já bych nikdy malou nikomu nepůjčila,jen v rodině a i to mi dělá někdy problém :frowning2: ..stává se vám to taky,že máte pocit,že se o malou nedokáže třeba babi s dědou postarat tak dobře jako vy?
15. kvě 2008 ve 21:58  • Odpověz
autor
prej těm dětem bylo 6neděl
to znamená ženská má šestinedělí jestli chudák z toho nezblbla
já dvě děti a ještě dvojčátka tak nevím
ale asi bych je nesvěřila na 100%puberťačce prostě nikomu cizímu!!!!
aspoň že jsou děti ok
15. kvě 2008 ve 21:59  • Odpověz
chtěla si hrát na mamku
a teď, kde je chyba? Jestli v matce, tý holce ...
15. kvě 2008 ve 21:59  • Odpověz
No tak asi ta holka kdyz je ji 12 tak moc uvazovani jeste nema,takze nevim zda jeji chyba,kdezto matka jakoz dospela osoba a milujici rodic by mela premyslet,takze asi jeji chyba ne?
15. kvě 2008 ve 22:01  • Odpověz
autor
frog někdy mám obavy,že se prarodiče nepostarají
přeci už jsou starší a Kačenka 16měs.je pěkný číslo
ale zaplať pámbů,že je mám a občas hlídají
to víš,že jsem raději poblíž klidná dušička
to zná každá mamka že?
15. kvě 2008 ve 22:01  • Odpověz
Každopádně si myslím,že ta mamina je dostatečně poučena - ty hodiny hrůzy bych nechtěla zažít - to si snad nejde ani představit.Naštěstí to mělo ten nejlepší konec,jaký si můžeme představit :pensive:
15. kvě 2008 ve 22:02  • Odpověz
Tak asi měla nějakej zkrat, navíc ona jí snad trochu znala, když věděla její křestní jméno.... :sweat_smile: . No já bych ještě dokázala pochopit, kdyby je unesla nějaká třicítka, co třeba nemůže mít děti, nebo tak něco, ale holka na základce......to mi fakt nejde do hlavy. Já bych teda nikomu cizímu dítě nesvěřila ani na vteřinu, ale přiznám se, že od 13letý holky bych tohle ani teda nečekala.
15. kvě 2008 ve 22:03  • Odpověz
nobody: jednoznačně v matce...
15. kvě 2008 ve 22:04  • Odpověz
Ve zprávách něco říkali,že snad ta holka žije sama s tatínkem. Spíš bude mít problém - chybí ji rodina,sourozenci - ve 12 to vyřešila takhle - dost hloupě,ale asi potřebuje pomoc :frowning2:
15. kvě 2008 ve 22:06  • Odpověz
No hlavně, že to dobře dopadlo... :slight_smile: , těch X hodin té mamince teda nezávidím, to muselo bejt peklo :confounded:
15. kvě 2008 ve 22:23  • Odpověz
ja teda mam info jenom z internetu,takze jestli k tomu byly nejaky podrobnosti...tak se omlouvam...ale fakt bych neodsuzovala hned tu matku,vzdyt tu holku treba mohla znat vedle z ulice,cetla jsem,ze uz chtela ty dvojcata nekolikrat pohlidat....tak si chtela treba jenom odskocit nakoupit na par minut a nemohla tusit,ze to takhle dopadne :confused:
15. kvě 2008 ve 22:24  • Odpověz
No je fakt, že situace jsou různý......já jsem např musela tuhle v metru nutně na WC a chtěla jsem po hajzlbábě, ať mi odemkne to velký WC pro invalidy, abych tam mohla i s kočárkem.......no a bába řekla, že tam má kytky nebo co :grinning: - no a slyšela to nějaká paní co si myla zrovna ruce a nabídla se, že mi kočárek pohlídá...tak jsem řekla, že ne, že děkuju - no a nechala jsem si otevřené dveře od WC a kočárek narvaný v nich, no............ :grinning:
15. kvě 2008 ve 22:28  • Odpověz
jabber-kytky na hajzlu v metru :sweat_smile: :grinning: :grinning: kdo vi,co tam baba pestovala :grinning:
15. kvě 2008 ve 22:30  • Odpověz
poletucha - no taky mě to trošku zarazilo :grinning: :grinning:
15. kvě 2008 ve 22:31  • Odpověz
jabber ... :grinning:

tam byl zamčený hajzlděda .... beztak i se štětkou
15. kvě 2008 ve 22:33  • Odpověz
nobody :grinning:
15. kvě 2008 ve 22:33  • Odpověz
jabber takhle ja zkousim hadry v obchode, kocar narvu do dveri a komu se to nelibi at si prdel polibi

vyliskala bych obe dve i matku i tu kocku co je hlidala, pekne z obou dvou stran, jeste kopla do prdele aby si to zapamatovaly
15. kvě 2008 ve 22:37  • Odpověz
no bába nevypadala jako nějaká milovnice květin.... a hlavně mít je zamčený na WC - no fakt nevím. Každopádně mi ho neodemkla :confounded: - jsem si tak říkala, co kdyby tam fakt přijel někdo na vozíčku....

nobody - myslíš se štětkou anebo se štětkou? :grinning:
15. kvě 2008 ve 22:37  • Odpověz
jabber.. to první :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2008 ve 22:38  • Odpověz
jsem si to myslela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2008 ve 22:40  • Odpověz
možná se štětkou a ještě navíc i se štětkou...
15. kvě 2008 ve 22:40  • Odpověz
jabber: ale jak sama vidíš, tak jsi radši odmítla a vyřešila jsi to jinak a bezpečně.....Kdežto tahle matka ty děti nijak akutně děti pohlídat nepotřebovala a přesto je někomu cizímu svěřila, proto si myslím, že to fakt vypovídá něco o inteligenci a uvažování, to se na mě nezlobte...
15. kvě 2008 ve 23:06  • Odpověz
Když jsem zkoukla reportáž, tak mě to už nějak nepřekvapilo, že tahle ženská svěří dítě cizímu dítěti. Prý je důkazem, že se nechá snadno člověk ovlivnit. Vždyť ona jí je vlastně nechtěla dát :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Poprvé když jsem to slyšela, tak jsem si říkala: Chudák matka a hlavne samozřejmě, chudačci miminka, že někde pláčou hlady, prdelky malý. No a když jsem pak četla, že ona tu holčinu ani neznala? Blbka... Já vim ,že to dřív bylo normální, že se nechávaly kočárky před obchody a ještě když miminko brečelo, tak někdo, kdo šel kolem, tak pohoupal. Ale doba je dneska hrozná a jenom blázen svěří dítě cizímu. Jabber to vyřešila vítečně, já bych bych se asi počůrala :sweat_smile:
16. kvě 2008 v 00:18  • Odpověz
No ono v televizi a v novinach vsechoo trochu zkrasli.
Nebyla to nahodou nejak pidi mestecko, kde zna kazdy kazdeho? JA taky spoustukrat hlidala treba 10 minut kocarek zenske, ktera me u nas znala po jmene. A rekla bych ze nez by z toho udelala zmatek tak by asi taky se snazila behat po mych pribuznych, kde bydlim a tak. Ona ma kazda mince 2 strany - ja bych zas hned tu maminu neodsuzovala.
A ruku na srdce. V CR nejsou vsechny obchody bezbarierove a co kdyz ta mamca potrebovala jen nekde odskocit neco koupit a slecna se nabidla pohlidat - ne kazdy je tak pohotovy jako Jabber.
Fakt nezanam uplne detaily, ale dobre, ze se prdolky nasla.
16. kvě 2008 ve 02:59  • Odpověz
A pak že chyby dělají jen mladé mamči... tahle rozhodně nejmladší nebyla a udělá takovou "hovadinu" :angry: :angry: :angry: Dobrovolně půjčit dítě někomu úplně cizímu, no to jsem nazažila!!! Holka je možná trošku na hlavičku ale jedině dobře že těm malým dětem nechtěla ublížit! :sweat_smile:
16. kvě 2008 v 06:32  • Odpověz
teda holky - se úplně červenám :slight_smile: :grinning: . Ne ale vážně - jsem viděla jak je strašně snadný dojít k nějakýmu průseru - čímž nechci říct, že ta paní byla nějaká zlodějka dětí, to vůbec ne....ale teoreticky prostě bejt mohla. Když jsem pak na netu četla o tom únosu, tak jsem si na to okamžitě vzpomněla :confounded:
Každopádně jestli ta mamina nic akutně nepotřebovala, tak je to fakt slepice :unamused:
Jo a mimochodem - bába s tím zamčeným hajzlíkem pro invalidy mě v tu chvíli tak naštvala, že jsem myslela, že to půjdu někam prásknout...někam si stěžovat

gabbi - bylo to v Olomouci :confounded:
16. kvě 2008 v 07:06  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.