• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co říkáte únosu dvojčátek???

(Zamčená)
16. května 2008 
ach jo holky jedny nestastny :sweat_smile: doufam,ze ma jedna jak druha ponauceni z tohoto.ja bych dite nikdy takhle nikomu nesverila.nikdy sem nemela moc hlidani a tak jsem zvykla ji brat vsude sebou a kam sem nemohla s kocarem tam jsem nikdy nesla nelajzla bych si ani blbbou vterinu ji nechat bez dozoru a potom co chodila uz za ruku sla vedle me a behem zlomku vteriny mi za zady hupsla k obchodu a jakoze se schovava ja se otocila a nevidela ji myslela sem ,ze me krve nedoreze a ona se smala a doma se mi jednou skovala v zamcenem byte!!ja ji zaboha nemohla najit!vsude mozne sem hledala zacala panikarit kde je prece se nevyparila ,volala ji a ona mrcha mala se zastlala do perin a ty se ani neskrcili takze sem ji v loznici proste nevidela!a pak sem odhazela periny a ona jak spagat natazena smich jako blazen a ja ji malem rozmackala stestim takze toto co pani udelala nechapu osobne ikdybych tu divku znala vedle ze vchodu tak male deti ji nesverim,ale nevim vsecky podrobnosti o pripadu :slight_smile:
16. kvě 2008 v 09:58  • Odpověz
no to já bych teda taky nikdy dítě nepučila .manža by to ani nedovolil.kdyby se nám něco takového stalo asi by mě přetrhnul já si to nedokážu představit muselo to bejt strašný hlavně to čekání co bude. :confounded:
16. kvě 2008 v 10:21  • Odpověz
presne tak to cekani a nicnedelani.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2008 v 10:27  • Odpověz
když jsem to včera dopoledne slyšela,tak jsem se zhrozila-představila jsem si,co vše se dětem mohlo stát,co asi musela cítit ta maminka (nepředstavitelné) Ale naštěstí to dobře dopadlo a dalo určitě poučení spousta maminkám (tatínkům,babičkám a všem osobám,které mají svěřeno dítě) Na jednu stranu bych dítě bez dozoru nepustila (jsem z Prahy a když přijedeme k našim do malého města,kde se hodně často prostě do obchodu nedostanete,tak do toho obchodu ani nejdu),ale zase bych na druhou stranu na adresu té maminky nepouštěla taková silná slova a takové hodnocení....Jednak se těžko vžijeme do té situace,do jejího momnentálního duševního rozpoložení a prostě si myslím,že snad každá zná takový ten duševní zkrat,kdy prostě uděláte věc,kterou byste jinak neudělaly..a většinou se nic nestane a jednou to má holt takovéto následky....(například dítě vždy držíte na přebalováku rukou a pak jednou zkrat a sehnete se pro něco o metr dál.často se nic nestane,ale někdy dítě žuchne.. a vy říkáte,že nikdy!!! byste to přeci neudělaly...a ted najednou zkrat...a už to bylo..a vy sami sebe nechápete) Nezlobte se,neomlouvám tu ženu,ale nebudte zase moc kritické,nikdy nevíte,kdy se takový (třeba jiný) zkrat stane vám..Myslím,že ta maminka má poučení do konce života a je tou situací samotnou pěkně vytrestaná...
16. kvě 2008 v 11:03  • Odpověz
já nechápu, jakmůže nechat kočár někomu, koho vůbec nezná
16. kvě 2008 v 11:05  • Odpověz
co jsem si třeba uvědomila až teď, tak dostat se do obchodu s kočárkem pro dvojčata asi ó ne prdel, asi se nedostane do 90% obchodů, takže by si třeba nemusela nakoupit vůbec. Ale! Snad může chodit nakupovat s manželem :wink: nebo ať nakupuje manžel. Dvojčátka jsou jistě záhul, ale ona na ně neni sama :wink:

Já jsem minulý týden nemohla do obchodu, ale potřebovala jsem tam. Ten obchod měl dva vchody, do jednoho bych ani nevjela, kvůli mrazáku co tam stál, ale druhý jsem normálně zastavěla kočárem, protože se tam nedalo ani jezdit, no tak se lidi museli protlačit kolem, nebo jít tím druhým vchodem, což nikoho nenapadlo :grinning: Sice zrovna nějaká těhule co šla kolem hučela, že ten kočár teda stojí na dobrým místě :angry: , ale ona sama pozná. :rolling_eyes: No tak jsem ve vteřině čapla ,co jsem potřebovala a celou dobu jsem na kočárek koukala, byla jsem od něj asi dva metry :wink: Ale ani za boha bych ho nenechala stát venku samotného, ani kdyby mi někdo moc milý nabídl, že u kočáru počká :wink:

bledulka, máš pravdu, že paní mohla být rozhozená, no ale má říkat pravdu a ne tam prohlašovat, že se nechala ovlivnit, že jí je nechtěla nechat. Buď chci, nebo nechci a to že někdo bude moc, moc prosit mě neovlivní. Kor když jde o moje dítě :wink:
16. kvě 2008 v 11:18  • Odpověz
Mně by teda zajímaloco to bylo za 13letou holku co odvezla dvojčata..nemyslím si že je to chudák a neuvědomuje si co dělá..ve 13 si to uvědomuje dost dobře a je mi líto že za to nebude potrestaná, trestní zodpovědnost by měla být dřív než v 15 :angry: Každopádně bych toho spratka přerazila :angry:
16. kvě 2008 v 11:23  • Odpověz
no, ten spratek je taky něčí dítě a děti holt dělají průsery... Myslím, že jí taky nedocvaklo, jaký to bude mít následky - jak vyděsí rodiče dětí a že ona by si je stejně nemohla nechat... Rozhodně bych nesoudila, že je to vyloženě špatná holka.
Já vyrůstala na malým městě, kde každý znal každého (i teď, když přijedu na víkend, se mě všechny babči a kolegyně rodičů apod. ptají jak se mám) a kdybych tam žila i teď, asi by mě nenapadlo, že bych neměla kočár na chviličku svěřovat děcku, které od vidění znám... Ale jestli ji ta paní znala nebo ne, to nevím, někdo tu zmínil, že jo. Pak ale měla hned vystartovat k ní domů.
16. kvě 2008 v 11:33  • Odpověz
Dopledne v televizi bylo,že jí vyděla snad dvakrát v životě a i kdybych jí viděla 10x,tak by na tom nic nezměnilo,že bych jí je nepůjčila.Já bych moji malou nepůjčila ani tchyni na vožení,protže jí nikdy nevozila a neví,jak se malá chová a já bych rozhodně klidná nebyla. :fearful:
16. kvě 2008 v 11:47  • Odpověz
tak to je něco jinýho - dvakrát vidět nebo znát od vidění (tj.vědět, kde bydlí, co je to za rodinu apod.)
16. kvě 2008 v 11:54  • Odpověz
přesně tak, kdyby alespoň věděla, kde bydlí, aby věděla kam jít, kdyby něco :unamused:
16. kvě 2008 ve 12:04  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.