• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co se vám LÍBÍ v naší republice?

(Zamčená)
26. července 2009 
Líbí se mi téma "co se nám u nás nelíbí", byla by ale škoda, kdybychom nenapsaly, co se nám naopak u nás líbí :wink: Snad tu takové téma ještě není....

Mně se teda hrozně líbí náš humor!!! Jsem pyšná na Cimrmana, nedám dopustit na Homolky apod. :dizzy_face:

Máme u nás taky spoustu opravdu krásných přírodních krás, kulturních památek...
17. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Krásnej černej humor :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
..........a schopnost improvizace
17. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
lenkabu: to mi připomnělo .... zlaté české ručičky :wink:

Jééé, a olomoucké tvarůžky!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Lesy a rybníky a hory, prostě příroda :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Hrady a zříceniny
17. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Šumava, Český Krumlov, Zlatá Praha, Český Ráj, Krkonoše.... :slight_smile:
17. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
Šumava, lázně v západních Čechách, ...., atd. našlo by se zde spousta krásných míst
17. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
česká kultura
Jára Cimrman
příroda
český humor
improvizace
česká kuchyně
naše historie
17. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
české komedie ze 70. let, Cimrman, Praha, hory
17. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
český jazyk!!!!! :sunglasses:
17. črc 2009 v 18:35  • Odpověz
Hokej :slight_smile:
17. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
to všechno co tu píšete :slight_smile: určitě taky česká jídla :dizzy_face:
17. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
turistické značky :wink:
17. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Dobre tema :slight_smile:

Ja se do CR velmi rada vracim. Miluju ceskou kulturu a tradice, prirodu, hrady, zamky a historickou architekturu, kinematografii kazde doby s patricnym humorem, literaturu a ceske divadlo, 4 rocni obdobi za rok, ceske stastne a vesele Vanoce, ceska jidla.............aaaaaaaaaaaaaaaaa mam to doma rada a uz se tesiiiim az dojedu
17. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Moje dcera se mi líbí v republice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A máme krásnou hymnu a skvělé jídlo a hlavně myslím,že nejlepší pivko :slight_smile:
A přírodu tu máme taky pořád ještě moc hezkou v některých lokalitách :slight_smile:
17. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
U ceske hymny vzdy brecim, nekecam :grinning:
17. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
já taky :wink: mě top strašně dojímá :grinning:
17. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Holky, já byla vždycky docela vlastenec :sweat_smile: , ale uměla jsem si představit, že bych žila někde v zahraničí :wink: . V poslední době ale zjišťuju, že přestěhování se by byl docela velkej srdeční problém.
Taky mám ráda české filmy (dvd se do kufru vejdou), miluju české jídlo (dá se uvařit skoro kdekoli, kde se sežene polohrubá mouka :wink: ), ale co by se nahradit nedalo je PRAHA!!! Čím dál častěji si uvědomuju její kouzlo a že je při každé návštěvě jiná. Nikdy jsem tam nebydlela, ale měla jsem tam práci i školu. Tak mám spoustu míst spojených se srazy, výlety, rande a tisícem dalších super zážitků :dizzy_face: .
17. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Náš národní jazyk,hymna,různorodá krajina(hory,nížiny,vrchovina),houbaření,dostupnost lékařské péče,sociální jistoty,pivo,tradiční kuchyně,pohostinství,............................. :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
zdravotni system taktez :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
me se na CR libi priroda, miluju jizni cechy, houbareni, chozeni na boruvky, vune ceskych lesu atd atd

libi se mi ceske tradice ( vanoce, velikonoce, mikulas atd atd)

miluju ceskou kuchyni, anglicka kuchyne je proti tomu hnus fuj tajbl bez chuti, ceska jidla jsou nejlepsi na svete :slight_smile:

lekarska pece je naprosto spickova ( s porovnanim v UK, kde lekarska pece zustala cca v dobe kamenne)

proste cechy krasne cechy meeeeeeee :slight_smile:

( peppa ja bych taky vzdycky u hymny brecela, to se mi vzdycky zacne moc styskat)
17. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
caira, tak poznas ty prave vlastence, slzej pri hymne :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
peppa :grinning:
17. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
V podstatě vše, co se mi líbí, už tu někdo napsal = hrady a zámky, české jídlo, česká hymna, česká hudba všeobecně, české filmy, lékařská péče, český humor, český jazyk a literatura.
17. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
jee, na hrady a zamky jsem zapomela :slight_smile: miluju jezdit po vyletech
17. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
z toho našeho humoru vyplývají i některé nezapomenutelné reklamy : na Kofolu, na Orbitky v pixle nebo BOBIKA! :grinning:

jo a nejsem jen vlastenec, ale taky Ostravak - tak nemůžu nezmínit taky Nohavicu :dizzy_face: To, že se v Ostravě taky nenarodil, jsem mu už dávno prominula :angry: :grinning:

a hned jsem si vzpomněla na opékání buřtů u ohníčku, brambory v ohni - kam se hrabe nějaké barbeque :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a vinobraní, zabijačky, různé hody a poutě a krmáše....

a české celovečerní pohádky a večerníčky! Tohle teď oceňuju nějak nejvíc.... :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
Já to tady mám prostě ráda... Nemohla bych se odstěhovat do jiné země. Jsem tady zakořeněná. Líbí se mi tu všechno - třeba stará nádraží (i když ta jsou z monarchie a jsou stejná i v Rakousku), secesní architektura, Alfons Mucha, Adolf Born, Karel Poláček, bratři Čapkové, pohádky - a to nemyslím jen filmové - a asi "nejvíc nejradši" mám lidové písničky. V nich je všechno podstatné o životě řečeno :slight_smile:
Jen mezi těmi Čechy si člověk musí vybírat :wink:
17. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
přes to, že jsem psala do tématu co se mi u nás nelíbí, tak bych se nechtěla stěhovat jinam :sunglasses: Tedy pokud by to nebyl ráj na zemi :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
Hymna,to,ze mame blahobyt(chudi lide umirajici hlady tu fakt nejsou),jidlo,priroda.Jen u pocasi bych nasla chyby :sunglasses:
17. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz
Český ráj - ty lesy mě dojímají
Noční rozsvícená Praha a tajemné uličky v centru - vždycky se tam ztratím a objevím něco nového.
Hymna - taky ji ořvu
Václav Havel
17. črc 2009 ve 23:30  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.