• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co tomu říkáte,....ženy?

(Zamčená)
6. prosince 2010 
Momentálně(jelikož chodím kvůli kojení a brzkému vstávání mladšího synka spát "se slepicemi")stíhám sledovat TV jen mezi 18tou 19tou h. a v pátek mi neunikla tato reportáž:http://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/3772-valassko/?sekce=13&clanek=2079
Můžu Vám říct,že jsem byla z pana doktora celkem v šoku. :sweat_smile:
5. pro 2010 ve 13:52  • Odpověz
Dobrý, :grinning: byla bych taky v šoku. Jen by mě zajímalo, jestli doktorovi uvedla nějaké příznaky - pak by byl pečlivější a mohl ji více prohlédnout. Ale říkala, že na sobě taky nic nepoznala. A pokud mu nic neřekla, pohmatem to opravdu poznat nemusel......Těžko říct....
5. pro 2010 ve 14:32  • Odpověz
No tak to teda nevím, co so i tom mám myslet :-/ že to nepoznala ona, že je těhotná, budiž, to se dá ještě pochopit ikdyž už má dvě děti, ale že to nepoznal ten gynekolog, nad tím mi zůstává rozum stát :frowning2: jako jasně pokud kojila, neměla MS a nestěžovala si na žádné problémy, tak asi neměl důvod mít nějaké podezření a dělat jí třeba UTZ, ale stejně, od toho je to doktor aby to poznal :confused:
Jediné co nechápu v postoji té ženy je zdravé versus postižené dítě, ale to je na jinou debatu :-/
5. pro 2010 ve 14:42  • Odpověz
na mne moja dr. poznala tehotenstvo len klasickym vysetrenim, pomocou utz to akurat potvrdila, aby mi dala fotku. To, ze zena to na sebe nepozna, budiz, do nejakeho x-teho mesiaca sa tomu da uverit, ale pokial to nepozna doktor, je to divne.
6. pro 2010 ve 13:53  • Odpověz
To je síla.... tak že to nepoznala ona, to se nedivím, ono při kojení člověk MS většinou nemá, krom toho brala Cerrazete. Brala jsem to samý při kojení a první MS dostala až rok po porodu. Ale že to nepoznal ten doktor? To je fakt neskutečný.... Hlavně ať má to malý zdravý!!!!
6. pro 2010 v 17:44  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.