• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co vám jde skvěle a co vůbec?

(Zamčená)
30. října 2009 
Mně vůbec nejde řídit, auto, rodinu, nic :grinning: a skvělá jsem jinak celá :sunglasses:
27. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
mně jde skvěle držkovat, říká manžel :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
skvěle-se rozčilovat,skvěle relaxovat :dizzy_face:
nejde-řídit auto,nerozmazlovat Kubíka,
27. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
me jde skvele si neco naplanovat...a nejde mi dokopat se k tomu to zrealizovat :grinning:
27. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
holky tak to umím všechno takyyy :grinning:
27. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
essi, vidis jaka ses sikovna :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
majatob joo taky se umět pochválit je důležitý :sunglasses: i druhý :grinning:
27. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
a když je chuť ,tak i mi jde skvěle se opít :grinning: :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
už se asi nikdy nenaučím relaxovat - takže to mi nejde a čeká mě infarkt :pensive:, taky mi nejde (nikdy nešlo a nikdy nepůjde) cokoli z oboru fyzika, výměna a dofouknutí kola u auta, mytí nádobí :slight_smile:. na další si momentálně nemůžu vzpomenout, ale určitě by se našlo...
ale v řízení, plánování a koordinaci (téměř čehokoli) jsem génius - jen si nejsem úplně jistá co si o tom myslí ti, které se snažím řídit :grinning:.
27. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
sisi
koukám,že malá bude mít souroence :slight_smile: gratuluji

co mi nejde? momentálně hodinky :grinning:
ne ,ted bez legrace. nejde mi donutit sofí, aby šla spinkat před 21.00hod. :confounded:
a co mi jde? když se najde chvilka,tak mi ze všeho nejlíp jde spaní, ale těch příležitostí je málo,pak mi jde skvěle smlouvání v kšeftu,ale je to taky momontálně k ničemu
27. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jde mi bravurně během dohadování, kdy jsem viníkem , hovor tak obrátit, že je vlastně nakonec viník přítel :grinning: :grinning: :grinning: V tom jsem geniální. Najednou se přítel zasekne a uvědomí si, že už se tu nemluví o mně, ale o něm :grinning:

A nejde mi být pořádná :sweat_smile: (ne že tu hnijeme ve špíně :sweat_smile: , ale válí se mi všude možně oblečení, gumičky do vlasů apod :sweat_smile: ) A taky se neumim zlobit dlouho,pokud jde o drobné hádky a stejně tak neumim odpustit, když jde o křivdu :angry:
27. říj 2009 ve 23:51  • Odpověz
mne teda vobec nejde pochopit to moje male ditko :frowning2: a udrzat pri nej poriadok v byte :frowning2: a hlavne mi nejde pochopit, ze tieto snahy by som uz konecne mala hodit za hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale skvelo mi zas ide zabijat cas na konikovi :grinning: ani sa nenazdam a zistujem, ze som tu dnes zas niekde, ani sama neviem kde, stratila niekolko hodin z mojho spankoveho balicka, to zas bude rano :rolling_eyes:
28. říj 2009 v 01:06  • Odpověz
jde mi ridit ucty penize domacnost jsem uzasna na poradek organozaci a nejde mi vypnout proste at delam co delam nejde to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
btw jsem dobra kucharka,ale to muze moc neohromi pac on je taky profi kuchar :grinning:
28. říj 2009 v 06:32  • Odpověz
autor
Jo děvčátka s pořádkem jsem krutě na štíru, a se stíháním prát a žehlit:slight_smile:
28. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
umím perfektně hrát na nervy a vytočit manžela :grinning:
28. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
jsem dobra organizatorka a planovac, velmi dobre ridim, dobre varim, umim se prizpusobit situaci.

naopak neumim kreslit, neumim prohravat a nekdy neumim rikat pravdu...
28. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
jo, a neumim hrat PS3, proste nestiham ovladac
28. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Nejde mi dělat věci zavčas a bez nervů, vždycky se ke všemu dokopu až na poslední chvíli a pak nestíhám, ale zatím mi to prochází a když už jde to tuhýho, tak si holt máknu.. :sweat_smile:

A skvěle mi jdou utrácet peníze, hádát se, ale určitě se najdou i pozitivní věci, abych nebyla tak sebekritická.. :grinning:
28. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Vaření,pečení,fotografování,kamerování,nakupování,být autoritativní,přizpůsobivá,flexibilní,co nevíc(to jde)v pohodě a bez stresu,malování,šití,vyšívání,pletení(musím na to mít čas),organizace výletů a jiných rodinných akcí,.............. :sunglasses:
28. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Mno já bych o sobě řekla asi to samé co Kristi, teda až na to PS3, to nevím, nezkoušela jsem. :grinning: A ještě bych přidala, že bravurně lyžuju (a jsem na to pyšná vzhledem k faktu kolik lidí to stálo nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
28. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Skvěle mi jde vaření,úklid,organizace domácnosti,řvaní a taky občas sprostá slova :grinning: Nikdy mě nikdo nenaučí řídit auto,hrát kulečník,nikdy nebudu mít pořádek ve fotkách,v dokumentech a nikdy nebudu mít vyžehlené všechno prádlo :sweat_smile:
28. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
jj, a v parte jsem nejlepsi v bowlingu a biliaru
28. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
Skuli :sunglasses: :grinning: chichi, krom organizace domácnosti to mám stejně, já asi nezorganizuju nikdy nic, jsem děsnej zmatkář :grinning:
28. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
soanpe - díky moc :slight_smile:.
ještě něco mi jde výborně - neustále něco ztrácím, hledám a ne/nalézám - sponky, líčidla, ponožky, kusy oblečení, kabelky...vždycky je někam "uklídím". takže když tu dotyčnou věc náhodou po nějaké době najdu, je to jako by byla nová. ale také mám díky tomu dost věcí vícekrát v stejném provedení :wink:
28. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: těžko říct
28. říj 2009 ve 22:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Neumím vůbec myslet, než něco řeknu nebo napíšu. A umím mluvit a psát. Což je bohužel kombinace, která ze mě občas dělá blbce.
28. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
jinak super téma, bavila jsem se:slight_smile:
28. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
ale když tak nad tím přemýšlím, tak mi jde skvěle se pro něco nadchnout, horší je to s realizací :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale nápady, ty bych teda měla :grinning: :grinning: vůli, něco dotáhnout do konce, už ne :angry: :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 23:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Bereniko :sunglasses:
29. říj 2009 v 07:05  • Odpověz
Co mi jde: jsem dobrá řidička, fanatická uklízečka domova, obstojně vařím, naučila jsem se i trochu šít, vycvičila jsem své dvě psice, zvládám práci, mateřskou i domácnost najednou..ale..co mi nejde: vypnout, relaxovat, být nad věcí, když má dcera záchvat zuřivosti, nesnažit se zvládnout úplně všechno sama, nevidět na manželovi jen to nejhorší a nemít pocit, že se z toho všeho co nevidět zblázním :unamused:
29. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
mně jde skvěle nakupovat hadýrky pro sebe pro radost, jéééé to byly časy, když jsme vyrazili s manžou do nákupních center a dělali si samý radůstky :slight_smile:
moc mi nejde ušetřit peníze, tak proto máme různá stavebka a na těch spoříme :sunglasses:
jo a taky mi jde dobře papat a zobat různý dobrůtky a moc mi nejde zajet se ve "zdravém životním stylu"!!!
tak to bych chtěla v příštím roce určitě změnit :slight_smile:
29. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.