• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co vám jde skvěle a co vůbec?

(Zamčená)
30. října 2009 
autor
Lennis jo papání dobrůtek, tak to ovládám taky :sunglasses:
29. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Já jsem tak multifunkční, že si lezu krkem - pak totiž všichni spoléhaljí na to, že všechno vím, zařídím a poradím si. Což si nenechávámm líbit - ale není nikdo, kdo by mě hýčkal :grinning: Jsem tak rychlá, že co já počítám na dny, MM na týdny ba měsíce, což nás navzájem přivádí k zuřivosti. Vůbec nerozumím počítači, jak udělá něco, co nečekám, jančím a neumím vrtat do zdi. Příklepovka mě děsí.
29. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
vecne ztracim mobil ten jeden a ten samej nastesti..pohodim ho nekde hledam pul dne blokuju ho pak ho najdu odblokuju tudle mi ho nasla pani na ceste u skolky a vratila a to vecne mam vyple zvoneni at to hledani je vetsi adrenalin jsem idiot na toto a vecne nezvedam telefony :grinning:
29. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
apon to máš teda pěkný štěstí, zjevně Tě ten mobil miluje, že se vždycky vrátí :sunglasses: :grinning:

Lennis jo nákupy, to ještě bejvaly peníze za svobodna a hlavně bezdětna :grinning:
30. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Jde mi dobře se naprdnout, ale špatně odprdnout :grinning: :grinning: Někdy se mě naštvanost dokáže držet dooost dlouho :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
anto já se snadno naprdnu ale dlouho to nevydtžím :slight_smile:
30. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.