• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co vám vadí v naší republice?

(Zamčená)
17. srpna 2009 
sijen - no to je zákon schválnosti - po 20 letech si koupím první auto a za tři neděle mi parchanti promáčknou střechu - :grinning: Ale už je to spravené - parkovat na sídliště je prostě hazard, no...
19. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
no lidská lhostejnost :pensive: , té je tu fakt dost...většina hledí jen na sebe a druhým nepomůže, když potřebují.
19. črc 2009 ve 14:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
kbaka: to nase*e :angry: mě zase děsně vytáčí "umělecké" výtvory paznehtů se spreji :angry: ty blbouni ani netuší kolik stojí nová fasáda :confounded: nějaký pitomci v noci prošli celou naší ulici a popsali ploty a zídky. Naštěstí máme plot z tmavých cihel, tak to nasprejovali jen na víko elektrického rozvodu :angry: SADISTIC, šmejdi, kdybych je rafla pod krkem, tak by poznali sadismus na živo:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :angry:

suki: to je smutná pravda :frowning2: ale zase při neštěstích a to nejen v Čechách, kde "nehrozí vlastní újma (každopádně pamatujete na Velíška, kterej chtěl pomoci?)" jsme velmi štědří.
19. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
ygreen, to jo :slight_smile: při neštěstích pomáháme dost a Velíšek byl pan Někdo :pensive: .Ale občas se nestačím divit, jak jsou lidi k druhýn lhostejní. Otázkou je, jestli to tak není všude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 15:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
vadi mi Cesi smrdici v dopravnich prostredcich...
Manza je cizinec, a tomuto se smeje a nechape jak to ze se Cesi snad nekoupou!
Ja se snazila vysvetlit, ze Cesi tvrde pracuji a na nejake deodoranty nemaji cas ale on jen kroutil hlavou a rekl: Uz brzy rano? Uz kdyz jedou do prace?? :confused: :confused:
Jinak prodavacky v obchodech- v nekterych to ujde a jsou prijemni, zlepsilo se to...
s restauracema mam taky dobry zkusenosti-tedy aspon v Brne....
Co nemam rada jsou urednici, ti jsou stejni jak za Komancu..... vsude..... :rolling_eyes:
19. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
byl pan Někdo a manželka je vdova :frowning2: Ruku na srdce - když jdu někam s manželem a třeba v metru se strhne hádka mezi chlapem a ženskou, mám hrachy aby se do toho manžel nechtěl pustit, mám o něj strach a držím ho jako klíště :sweat_smile: :pensive:
19. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
jo, sprejeři mě neuvěřitelně štvou - ta arogance, bezohlednost, žádné zábrany - nechápu, jak někdo může nemít vůbec žádné svědomí - říct si: přeci tomu člověku nezničím fasádu. Náš výtah je třeba samý klikihák. Oni v té devastaci a degradaci právě vidí svům smysl. Pač nic neumí tvořit, tak za tvořivost si dosadili ničení a baví je ten adrenalin, že je někdo načapá. Je to zvrácené. Kdyby si to vybíjeli nějak jinak, ale kam se koukneme, tam jsou čmáranice paznehtů :angry: a kazí to pohled na okolí. U nás tak pěkně dělají fasády paneláků, barevné, vzorované, a hned nějaký budižkničemu tam musí načmárat fujtajbl. Kdybych ty vandaly chytila, asi bych se neudržela a vrhla se na ně a dala průchod svému pudovému sadismu :grinning: :grinning: to máš teda ygreen recht.
19. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
ygreen...já myslela spíš na to, že člověk může často na ulici i vykrvácet a nikdo mu nepomůže. :pensive: To mě děsí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 15:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
to snad ne :pensive: každopádně vidět povalujícího se bezdomovce, ožralu apod, tak zavolám pomoc ale k němu taky nejdu, bála bych se nemocí. A nikdy jsem se s případem nezájmu nesetkala, naopak, všichni pomáhali.

kubaka: třeba na metru Černý most dali přímo sprejerům plochy a jsou tam nádherná díla :dizzy_face: ale čmáranice s podpisy - "tady jsem byla tohle jsme zničil", no napřesdržku :unamused:
19. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
chyby v zákonech - vadí i nevadí
19. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
ja tady bordel nejka nepotkavam..a mam se dobre...:grinning: a serou me lidi, co se do vsechno serou a pritom jim dotoho je hovno:slight_smile:
takze vsichni cesi?:grinning:
19. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
emamamamu - mám tě ráda , ale nemohla bys mluvit slušněji prosím?? Mě vadí zase vulgarity. :slight_smile:
19. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
kdyz nemuzu mluvit sproste, tak alepson pisu:slight_smile:)))
19. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
no tak prosím i piš slušně :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
mě vadí sexy mozek :pensive:
19. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz
jakoubka - co to je?? :confused: něcí přezdívka?
19. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz
kubaka-Paroubek :wink: To o něm řekla jeho žena,že má sexy mozek :grinning:
19. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
jo a háááá :grinning: :grinning: :grinning: Tak toho bych nazvala spíš samolibý ksicht než sexy mozek :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz
tak to ho budu muset praštit do palice, abych se přesvědčila, že ten mozek je opravdu sexy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz
mně vadí Češi, kteří mi vyčítají vulgarity, a pak v jejich slušném projevu najdu hrubky :slight_smile:
19. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz
soanpe-to nedělej,byla bys zklamaná :grinning:
19. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz
s tou Petrou musejí mlátit hormony - známe to, ovšem překvapuje mě, že nemá poradce pro styk s veřejností, který by jí krotil a cenzuroval její těhotenské vášně :grinning:
19. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz
kubaka-to ze sebe vyplodila,když ještě nebyla těhu :wink:
19. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
já myslela, že to psala v tom dopise po dovolené, nebo co to bylo nedávno zmiňované - No, stejně toho poradce asi nemá, Já tenhle druh informací moc nesleduju, tak zas až tak v obraze nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz
kubaka-jj,teď napsala nějakou Ódu na manžela :grinning:
19. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
no jo, to byla Óda na paroubka jako úža manžela. :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 23:24  • Odpověz
Mně by zajímalo kde mu našla ten mozek :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 23:37  • Odpověz
tak to mě vadí daleko víc Topolánek a jeho vulgarita a primitivní chování. Jinak se mi líbí náš humor a v Německu ani v Anglii, kde jsem nějaký čas žila, jsem na něco podobného nenarazila. Jinak, máme spoustu chyb a máme se hodně co učit, ale nikdy bych nechtěla žít v jiné zemi, i když mě to tady někdy hodně štve, ale mám to tu ráda a na jinou mentalitu jsem si vždy těžko zvykala. Navíc neznám žádný jiný jazyk, který je tak pestrý, jako čeština a i když v cizí zemi žijete x let, tak se stejně člověk nedokáže tak podrobně a od srdce vyjádřit, jako v mateřštině. Jinak, já jsem se skutečně ve svým životě setkala jenom s velmi malým počtem nepříjemných prodavaček , úředníků aj. U mě většinou platilo, že jak ty se chováš k jiným , tak oni se chovají k tobě a když ty budeš působit (i nevědomky) nepříjemně, tak většinou ti to ta druhá strana vrátí. Nemělo by to tak sice být, páč personál se má chovat příjemně i když je zákazník nepříjemný, ale podle toho , co píšete, tak to tak někdy bývá, ale stejně si myslím, že každý by měl začít nejdřív u sebe. Však se podívejte kolik slušných čechů je třeba v této diskuzi, takže to nejspíš s námi není zas tak špatné.
19. črc 2009 ve 23:56  • Odpověz
Co mě ještě na našich občanech vadí , tak jak Moraváci nesnáší Pražáky a myslí si že si tu žijeme jako prasata v žitě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale to že platíme jednou takové nájmy, služby a celkově je tu dráž, to už nikdo nevidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
nikka.vo - jo, tohle taky nechápu - ovšem já si jako prase v žitě žiju :grinning: Protože taky pěkně makám i na MD - platíme hypotéku na byt, leasing na auto, k tomu stejně super poplaty za byt a jsme šťastní, že máme vůbec byt v paneláku na sídlišti, kde se děsím toho, kdo mi v noci zase pošlape střechu auta, popřípadě vykrade či ukradne úplně. Bydlíme s třiceti hrůzyplnými nájemníky v domě, trávníky plné psích exkrementů, nedá se tu s dětmi kam vyjít, každou chvíli nám bezdomovci či partičky vybílí sklepy.
Přesto to tady miluju, protože mám svobodu k tomu, vybrat si. Takže taky nechápu tu závist či nenávist.

Na Slovensku má ve vesničce taky tchýně kupu řečí - v životě nevytáhli paty z okresu, ale přesně vědí, jak my se v té Prahe máme hej a máme všechno pod nosem,jednodušší, nemusíme se vlastně ani snažit, protože o práci zakopáváme. Když přijeli konečně za námi, byli jak marťani, úplně zahlcení, dezorientovaní, nebyli schopni ani dojet sami pár stanic tramvají, vyznat se v obchodech, chovat se v restauraci, natož vůbec jít někam po Praze sami za památkami (ty jim stejně nic neříkají) Nakonec usoudili, že je to blázinec, a že se tu nedá žít. Byli úplně vynervení a k mému děsu proseděli zbytek návštěvy u nás obýváku a koukali do zdi. U nich ve vesnici stojí barák s pozemkem 400 000 - u nás totéž 4 -6 milionů. Už sem vůbec nechtějí. Potud k závisti Pražákům.
20. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.