• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co vám vadí v naší republice?

(Zamčená)
17. srpna 2009 
dočetla jsem zpětně, povětšinou souhlasím s nikou, mám podobný názor na značky, krom toho polo trika :wink:
21. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj. Mi vadí neschopnost a neznalost ouřadů násobená arogancí - ale s tou jsem se setkala i mimo ČR a pak nabubřelost některých doktorů. Na obé obvykle stačí vytasit se s tituly (v ČR) a všichni naráz předou:slight_smile:...což mi vadí též.
Značky a hadry neřeším, ty jsou mi fuk a nerozeznám hm od nextu a GAP od old navy, či co jste tu tu uváděly :slight_smile:...a to jsem v raném mládí koketovala s modelingem :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
byrokracie, vyčuranost, nedostatek vlastního názoru a flegmatičnost, škatulkování a špatné zacházení s cizinci a lidmi co se odlišují, styl řízení aut, dost bezohledný a stupidní, ceny oblečení a bot a taky výber...nadutost na titul také, flákačství, strupství, "brouk pytlík", nedostatek rodinných vazeb a pocitů pro ostatní, neochota, špatná obsluha ve službách a obchodech i ve státních úřadech, nekompetence, blbé chování na letištích (franto, pocém, oni mi chtějí prohlížet kufr, to je hrůza, proč tak koukají, že mám v příručním zavazadle šroubováky...), málo flexibility a nízká motivace
22. črc 2009 v 05:05  • Odpověz
swead, já bych si prostě tak ukrutně drahé polo u Lacoste nekoupila, ikdyž určitě vydrží mnohem dýl než polo dejme tomu z HMka, navíc se mi tam nelíbí ty barvy, ale to je samozřejmě každého věc a jeho pohed na věc. To zase razim takovou střední cestu jako třeba Toma Tailora, nebo S'Oliver protože je to zase co se kvality lepší než třeba to HMko.Mám hranici dát za polo (mluvim teď o pánském) cca 800,- max litr, je mi jasný, že polo za 300,- z Hm nebude extra kvalitní :sweat_smile: Ale polo za tak nehorázný peníze ti taky nevydrží věky a je mi to prostě líto kupovat. Prostě volim střední cestu. Ale samozřejmě znám i lidi, co by za jedno tričko nedali ani tu tisícovku :sweat_smile: Ale to jsem mimo téma, omlouvám se.
22. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
vadi mi poplatky :grinning: :grinning: ne, to je sranda.

obecne mi vadi cechacstvi - tzn. stezovani si, machrovani, nemam rada namachrovany cisniky apod. a co mi vadi fakt jako hodne, ze cecha poznam uz na letisti, oni se proste vybavuji s holkou na check inu a odbaveni jim trva asi tak hodinu

jinak mi vadi vseobecne politika a politici, vadi mi, ze spousta lidi nerespektuje zakony (telefony v aute apod.)

vadi mi predrazene veci v nekterych obchodech, vadi mi pracovni prilezitosti a moznosti pracovat s ditetem atd.
22. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
8. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Kristi nejsi to nahodou ty kdo hraje v te reklame (ted jsem zapomnela jmeno banky) ? :grinning:
Me vadi vecna nespokojenost a nas*anost lidi :unamused: a taky mi vadi jak jsou vsichni uhoneni a nervozni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
byrokracie...a to jak si češi furt na něco stěžujou...můžeme být rádi, kde žijeme...mohlo to být i horší...ale ne....furt tohle a tamto... :angry:
8. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
me rozcilujou banky a jejich neskutecne poplatky za vsechno ...a posl. kapka u prodejce aut, na objednavce je neco, ale v zaveru, kdyz si clovek doma cte to, co je psano nejmensim pismem na svete, tak zjistuje, ze to, co je v objednavce neni pravda-neskutecne-jak dokazou lhat do oci... :angry:
8. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
nikka : ono to vypadá sice blbě, že jsme na čtvrtém místě, ale když si to porovnáš do nějakého 10.místa, tak je to rozdíl cca 3% a to je tam i USA, Kanada....

Myslím, že není problém v tom, že si stěžujeme, ale spíše kdy si stěžujeme a komu. Ještě jsme se nenaučili ozvat se hned a reklamovat a stát si za svým. Kdyby to tak bylo, oni by se ti prodejci a poskytovatelé služeb hned jinak chovali, to my jim dáváme možnost dělat si z nás pr...

Já v tomhle nejsem o moc lepší, v restauraci se třeba ozvu, protože hnusné jídlo mi fakt vadí strašně :rolling_eyes: , ale je mi třeba shnilo jít zpátky do obchodu reklamovat třeba nějaké zboží, pokud to nebylo opravdu drahé.... :pensive:
8. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Mne stvou obcas naprosto neskutecny doktori a nesnesitelny cekani. To plati obzvlast na sidlistnich poliklinikach.
Narozdil od soukromeho skolstvi bych davala prednost soukromemu zdravotnictvi pred statnim.
9. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
me vadí kuřáci. o vikendu jsme byli v zoo a na každe lavičce nekdo sedel a kouřil
a taky mi vadi nepořádek
dnes jsme uprostřed veřejneho pískoviště viděli psí hovínko :angry:
17. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.