• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co Vás přivedlo na tento server?

(Zamčená)
4. srpna 2008 
Já jsem vděčná mojí sestřenici. Na beremese hledala inspiraci na svou svatbu v srpnu 2005 a já jí pomáhala s přípravama, jinak bych asi o tomto serveru neměla ani šajnu a bylo by mi to líto.
Není nad rady a pokec tady a taky tady člověk poznal super lidi. Jak jste se sem dostaly vy?
25. črc 2008 ve 22:11  • Odpověz
Odkaz na bezplenkovou metodu na www.mokosha.info
25. črc 2008 ve 22:17  • Odpověz
Vlastně ne, úplně nejdřív mě sem nasměrovala jedna kolegyně bezplenkařka z diskuze "látkové pleny" na rodině.
25. črc 2008 ve 22:19  • Odpověz
autor
Já jen že u mě to byla náhoda a jsem tomu ráda.
Nejradši jsem tady byla jako těhule. Kdo líp pochopí těhuli než těhule že?????
25. črc 2008 ve 22:23  • Odpověz
No, tohle já zažila hlavně na tý rodině:slight_smile:
25. črc 2008 ve 22:24  • Odpověz
Já se o MK dozvěděla taky skrz Beremese.cz a kamarádku, která mi řekla, že existují další stránky o těhu a miminkách.
26. črc 2008 ve 12:54  • Odpověz
Ja sem chodim vlastne od zalozeni tohoto serveru (to jsem byla v pulce tehotenstvi), pac jsem predtim chodila na Beremese, ale tam jsem to tak nezrala, pac me nejak nebere resit, jestli uz mam prostirani ladici ke kytici, ale tady je vetsi sranda a ty deti jsou precejenom nosnejsi tema :slight_smile:
26. črc 2008 ve 12:58  • Odpověz
Ja jsem sem presla z beremese :wink:
26. črc 2008 ve 14:20  • Odpověz
autor
přesně tak, tady mě to baví mnohem víc, ale zase chápu nevěsty, hledají inspiraci a tak,
ale mě spíš taky chytili ty děti
vdávám se jednou, ale děti lumpačí celej život, o tom se dá psát tak nějak furt
26. črc 2008 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky holky, já ani nevím, kde jsem se tu ocitla....brouzdala jsem na netu a najednou to bylo... a teď to je závislost :grinning:
26. črc 2008 ve 21:15  • Odpověz
já jsem hledala něco o předkožce a jsem tady :grinning: :grinning:
26. črc 2008 ve 21:26  • Odpověz
ja js zjistila ze js v tom a hledala js neco o zacinajicm tehotenstvi a vyjel mi kun a uz js tu :grinning:
26. črc 2008 ve 23:04  • Odpověz
Kamarádka mě sem nasměrovala. A jsem ráda :wink:
29. črc 2008 ve 12:18  • Odpověz
Já jsem taky přeběhlík z BRMS :slight_smile:
29. črc 2008 ve 12:40  • Odpověz
taky prebehlik
29. črc 2008 ve 12:47  • Odpověz
ja som tiez prebehlik ale z babetka :grinning: :wink: vtedy babetko nefungovalo a nejak ma to nasmerovalo automaticky sem. tak som tu a aj som zostala :wink:
29. črc 2008 ve 13:22  • Odpověz
Ja byla v anglii, sama samotinka a tehotna a nikdo to semnou neresil :cry: :cry: :cry: a tak jsem brouzdala a brouzdala ....az jsem zabrouzdala a nasla konika - ceskou hezkou stranecku a tady alcatko.j!!!! ona byla prvni, koho jsem oslovila!a od te doby se to s nama tady tahlo...doporucila jsem ho spousty holcinam tehu i netehu a jsou tady taky...zdravim!!! :grinning:
30. črc 2008 v 10:52  • Odpověz
vyhledávač :slight_smile:
30. črc 2008 ve 13:30  • Odpověz
Kamarádka :dizzy_face:
30. črc 2008 ve 13:59  • Odpověz
když jsem byla na začátku těhotenství,tak mě o tom říkala známá a já na ni hleděla,proč na tom je tak "závislá"a že u toho stráví každý večer a teď ji chápu :grinning: :wink: Přihlásila se,že se sem budu jen dívat,když bude nějaký problém s mimi,ale tak mě to "vtáhlo",že jsem tu každý den :wink:
30. črc 2008 v 19:17  • Odpověz
Začalo to BRMS a potom přirozeným vývojem pokračoval Modrý koník :wink:
2. srp 2008 v 16:06  • Odpověz
Od začátku těhu(3.měsíc-září 06)jsem brouzdala na netu,když jsem se doma nudila.Jako vášnivou fotografku mě zajímaly snímky dětí/miminek a tady jich bylo habaděj. :dizzy_face: Tak jsem se tu vždycky proklikávala albíčky,aniž bych se přihlásila. :sweat_smile:
Pak jsem zaregistrovala album Krejčiřice(v r.1999 jsme se seznámily na inzerát a do letošního dubna,kdyz jsme se poprvé sešly v Praze,jsme si psaly :grinning: )a řekla jsem si:"Když už tu může být přihlášená ona,tak se tam přihlásím taky!"................ :grinning:
Poznala jsem tu hódně lidiček,.................z těch úplně prvních bych ráda zmínila: Krejčiřici,Sluníčko2,Lucka13,Alcatko.j,Hankah,Januska,Protea,Katschka,Zimina,Majka07,JanaV,.................hrůza,jak to uteklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Každopádně sem chodím min. jednou denně,jinak by se mnou nebylo k vydržení. :grinning:
4. srp 2008 ve 12:58  • Odpověz
A my lsme hledali neco o neplodnosti a dostala jsem se taky až sem :wink: a je to fakt zavislost, dva dny nam nešel net a byla jsem z toho na prašky :grinning:
4. srp 2008 ve 13:02  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.