• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co vás v poslední době rozesmálo?

(Zamčená)
6. května 2009 
na to nemám co říct :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Kdyz se moje neter sklouzla na skluzavce, ktera byla total mokra... Jsem se nemohla udrzet a smala jsem se tak, az jsem plakala.... :grinning: :grinning: :grinning:
Vsichni ostatni na ni huceli, ze ma davat bacha a vyslikali ji kalhoty a kalhoty a ja sjem se rehtala tak, ze jsem je strhla taky... :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem prodlouzila zivot aspon o den... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
au
6. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
jojo, kouření škodí zdraví :sunglasses: :grinning:
6. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
úplně mě polil pot :pensive: :grinning:
6. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
nobody - máš sekretářku? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Zdeni, tak to já tu budu asi do smrti (teda jako hooodně dlouho :grinning: )
jo, lidi jsou občas strašně nervní a rychle něco řeší

jabber .. nemám, ale mám něco jinýho :grinning:
6. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
nobody - skoro si troufám tvrdit, že do smrti tu budem všichni :grinning:

bojím se zeptat co.....sekretáře? :grinning:
6. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
bojíš se zeptat, ale ptáš se ... sekretář..asi to slovo začnu používat :grinning:
6. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
to víš, u mě zvědavost vždycky převáží všechno ostatní :grinning: :sunglasses:
6. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
me uplne rozchechtal test na netu na alkoholismus potom sestrih to nejlepsi z uvolnete se prosim a ukazka na novy film s Ali G ,ktery vyjde do kin v srpnu fakt prdel :grinning:
6. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
auu-bych umrela :grinning: :grinning: :grinning:
koureni skodi zdravi ten uz na to nepomysli :grinning: :grinning:
a zachranili mu toho doutnika??????? :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
skuri - to nevím, mě by zas zajímalo co sekretářka - ta asi přišla kromě milence i o práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
včera na představení Na stojáka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem se tak staršně smála, bylo to úplně super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
6. kvě 2009 v 11:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
já si dal taky včera stojáka, a taky to bylo příjemný, ale nesmál jsem se :grinning:

ježiš holky, vy řešíte sekretářku..a co ten chlap a jeho sekretář?
6. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
no vidíš, kdyby si dal na stojáka šéf, tak měl doteď i svýho sekretáře :grinning: :sunglasses:
6. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
ufff, to musí být zážitek teda--

suki ..a představení pěkný? Coo? :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
náádhera ....teda nádhera je blbej popis, spíš hodně vtipný to bylo, takže vlastně náádhera :grinning: :grinning:
Jsem se smála prej ze všech nejvíc, no možný to je, když už se člověk směje, tak pořádně, ne? :grinning: :sunglasses:
6. kvě 2009 ve 12:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
tak zas jak setrvačník je zvláštní se smát, ale jo, proč ne :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: víš co, radši se budu smát klidně na setrvačník, než sesět tam a dělat se důležitou, jak některý lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jsem chtěla jít spolupracovat i na podium, ale bylo mi to zatrhnuto kamáradkou, prej, že už by pak se mnou nikam nešla :grinning: :grinning: :sunglasses: a dělala, že mě nezná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 12:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
tam bylo podium??
jupííí!!!
6. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
no jasně, že jo, ale jinak to byla hospoda :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
to je jak : bylo tam pískoviště, ale jinak to bylo letiště :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: seš cvok fakt :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
já nevím, tys nebyl nikdy v hospodě s pódiem? :grinning:
Nebo teda spíš v baru :sunglasses:
6. kvě 2009 ve 12:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ted mě rozesmály holky.......sedí na proti sobě a snaží se přeřvat po čertovsku :grinning: .....vedlejší efektem je,že mě z toho začíná bolet hlava :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
jo, byl, ale to bylo taneční podium
a na letišti taky :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
jako ale doporučuju na to jít, je to minimálně jednou každej měsíc a vždycky je to super, je to pro nový talenty a každej, kdo si něco dobrýho připraví a projde, tam pak může vystoupit a je to fakt vtipný, kdo se chce zasmát, tak doporučuju :wink: :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
no vidíš, tak co se divíš?
6. kvě 2009 ve 12:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.