• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cukroví. Pečete?

(Zamčená)
1. prosince 2008 
jak to máte s cukrovím, pečete?
vím že spousta maminek si i nechává dělat na zakázku
takže já osobně nadělám pár perníčků a peču tak 4 druhy cukroví, spíš aby bylo něco na stole, protože s mužem to oba nemusíme, ale spíš kůli dětem a návštěvám...
a že by mě to bavilo extra to se taky říct nedá.....
29. lis 2008 v 11:48  • Odpověz
tak já peču domácí a už mám 8 druhu :slight_smile:
29. lis 2008 v 11:50  • Odpověz
ja pecu svoje kupovane nechci zvlast z obchodu ne,ale mamka bere od nejake pani na vesnici a je dobre jenze na muj vkus moc velke ja jsem rozmazlena na minisky :grinning: a nemam zatim upeceno nic a udelam max7druhu a sni se to vsecko uz ted je chut obrovska,bavi me to celkem malo bych rekla,ale to je tim,ze jsem unavena jinak mi to nevadi :wink:
29. lis 2008 v 11:59  • Odpověz
anely: tak ja jsem pekla ,ale letos si necham upect mě to vůbec nebaví a na druhou stranu to taky nikdo nejí takže nam stačí 1 kilo jen pro děti.Stejně o svatcích jezdíme k jedne babičce nebo druhé a nemá to kdo jíst.Tak že tak asi.
29. lis 2008 v 11:59  • Odpověz
Já mám v plánu 5 druhů.................vanil.rohlíčky(ty už mám :wink: ),linecké,dortíčky(zatím je mám neslepené),vosí hnízda a kávová zrna(zatím ve fázi plánování).
Loni to šlo lépe.Dítě mi víckrát denně spalo a když ne,tak se nehlo z místa a já neměla strach,že se mi o něco spálí.Letos musím využívat každé volné chvilky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2008 ve 12:00  • Odpověz
dřív jsem pekla ale letos to rozhodně nedám,10máme termín porodu,tak že tento rok jsem si cukroví objednala u jedné paní z vedlejší vesnici,peče drobné cukroví,okolo 14druhů,má ho výborné a za super cenu,krabice od kurat cca 400kč což byc za tuhle cenu doma určitě neupekla.
29. lis 2008 ve 12:01  • Odpověz
tak mi taky jezdíme ke tchýni a ještě dostaneme od ní ale manža si na to potrpí tak musím prej vánoce bez domácího cukroví nejsou vánoce.jinak taky mě to moc neba aleletos mě to nák chytlo
29. lis 2008 ve 12:01  • Odpověz
ahojky, tak my pečeme, něco peču já, něco ségra, něco s mamkou a pak to společně vyčenžujem a já z toho dám ještě tchýni :grinning: no, ale pak mi doma zůstane jen pár druhů na talíř pro pár návštěv, já bych to jinak zblajzla sama a roční dieta v čudu :grinning:
jinak já peču perníčky, dělám vosí úlky a z pár i tučńáky na ozdobu, potom letos plánuju ještě špaldové kolečka a něco z ovesných vloček. Ségra udělá tatrankové pracny a rafaela a s mamkou děláme linecké, strojkové pudinkové cukroví, vanilkové rohlíčky a tím asi hasneme (i když mamka si vždycky ještě něco vymyslí) :grinning:
29. lis 2008 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky tak já vždycky pekla...Docela mě to baví.
Ale letos s mimčem by to neklaplo takže mamka to jistí. :slight_smile:
Jinak Marselina to se ti ani nedivím.Jinak 400Kč :astonished: to je teda fakt supr cena,když si sečteš mouku,cukr,polevy...plyn nebo elektriku a toho času,pak umýt formy..
29. lis 2008 ve 12:15  • Odpověz
sarkal to jsem si říkala taky pač malá je jak čert ale manža pohlídá nebo se postará když jdu péct tak jsem ráda a taky jsem měla strach že letos asi koupím :grinning:
29. lis 2008 ve 12:22  • Odpověz
tak ja nepekla asi 5 let,ale letos se prekonam,budu pict s malou(to chci videt) :grinning: asi upecu tak 5 druhu,orechy,rohlicky,linecky,kosicky a nejaky susenky
29. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz
neboj poupe to zvládneš
29. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz
autor
taky budu dělat rohlíčky, linecký a pak milujeme trubičky a takový jakoby čokoládový rohlíčky.....
ne moc ale to co máme rádi
a možná budu dělat nakonec s mamkou, dělá to samý......
29. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz
tak jste mě tak nadchly tím pečením,že jsem neodolala a ted jsem upekla 2plechy vanilkových rohlíčků,ještě je obalit s cukrem a vanilkovým luskem může se papkat :grinning: :grinning:
29. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz
nemate nekdo nejaky harmonogram poceni? vubec neznam ty doby nutne na odlezeni cukrovi
29. lis 2008 ve 13:40  • Odpověz
ne poceni, Peceni :grinning:
29. lis 2008 ve 13:41  • Odpověz
tak ja uz mam pernicky,medvedi tlapky,a jakesi rezy co delal tchyne a asi jeste udelam linecky a rumove kulicky...staci...ja to nejim takze to je na priteli aby to zbygroval... :grinning: i kdyz nerada pecu tak vanoce bez cukrovi nejsou vanoce... :wink:
29. lis 2008 ve 14:51  • Odpověz
já už mám bublinky a perníčky,vydatně mi pomáhala starší dcerka,tak mě tím dojala že budem dělat něco dalšího :grinning:
29. lis 2008 v 15:34  • Odpověz
Já letos poprvé nepeču, loni jsem měla 6druhů a předloni 8, ale letos na to prostě není čas, synátor je hroznej záškodník a stejně chce dělat úplně něco jiného, takže jsem si nechala napéct u kamarádčiné tchýně. Domácí cukrovíčko, mini a výborné, za skvělou cenu :wink:
29. lis 2008 v 16:21  • Odpověz
Minuly rok som piekla cca 4 druhy ja(pernicky, linecke, medvedie labky a vanilkove rohlicky) a dalsich 5-6 druhov (aj nepecenych) manzel..
Tento rok sladke nesmiem, takze nic nepeciem a mm si spravi svoje oblubene linecke + nejake 3 druhy, ale v malom mnozstve.. :slight_smile: Aby ma to vraj nelakalo.. :grinning:
29. lis 2008 ve 21:00  • Odpověz
Já pekla každej rok 10-12 druhů. Letos se k tomu nějak nemůžu dokopat, jsem strašně lenivá asi :sweat_smile:
A nejhorší je, že to začínám svádět na malou, ale pst :grinning:
29. lis 2008 ve 21:08  • Odpověz
katynaa to by me taky zajimalo s tema testama,vadi,ze se neodlezi nebo jak to je?
29. lis 2008 ve 21:16  • Odpověz
ahoj

tak já nepeču mám na to babičku a prababičku,ale chodím k nim a pomáhám
u nás to moc nejíme
ale aby něco bylo na stole,kvůli návštěvám
nejlepší jsou perníčky a linecké :slight_smile:
29. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz
my s mámou napíšeme seznam a mamka pak přidává, takže obvykle děláme 16 druhů a nakonec to je 24, ale nutno dodat, že to děláme z polovičních dávek a pak hodně věnujeme našim milým :grinning:
takže letos asi budeme při zemi, takže 10?! jenom vloni to byla výjimka, kdy jsme nepekly nic, já po těžkém porodu a máma nemocná, i tak byly krásné svátky s krabicí objednaného cukroví odjinud, tím chci říct, že ať si to každý udělá, jak mu to nejvíc prospěje :wink:
1. pro 2008 v 19:20  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.