• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Daruj hračku / Český rozhlas

(Zamčená)
5. prosince 2009 
Žádosti dětí z dětských domovů jsou skromná i méně skromná. Přispět tedy může každý s dobrým srdcem, který může postrádat i třeba jen 200Kč. Občas stačí jen vzít kupon do DM nebo Schleckera a koupit balíček kosmetiky.

Zde je odkaz http://www2.rozhlas.cz/daruj_hracku/prezentace/

Já s manželem jsme se rozhodli nekupovat si navzájem letos žádné dárky a nadělit místo toho opuštěným dětem. Dojímali nás přání malých i velkých dětí, ze kterých člověk silně vnímá jejich opuštěnost (např. přání 17 kluka - povlečení s auty|-)|

My s manželem jsme vybírali mezi dětmi, které ještě nemají žádnou hračku zarezervovanou.
Tak například tohle jsou naše volby a žádná z položek, až na web kameru, která je pro tělesně postiženého kluka, cena nepřesáhne cca 250Kč / ks.

Číslice za lomítkem je věk.

Lukáš 4000/14 - CD TAFROD (neodeslána)
Jan 2763/13 - Flashka (neodeslána)
Dominik 4382/9 - potápěčské brýle + šnorchl (neodeslána)
Dominik 4382/9 - ploutve č. 36 (neodeslána)
Tomáš 3401/14 - pc hra ShipSimulator (neodeslána)
Pavel 4002/14 - značková peněženka DC (neodeslána)
Fanda 4629/19 - web kamera (neodeslána) - tělesně postižený
Martin 4273/14 - tělovou kosmetiku (neodeslána)
Lukáš 3321/17 - PC hra moto GP 2005 (neodeslána)

Ještě máme zálusk na nafukovací bazén pro mentálně a tělesně postiženého osmiletého chlapečka - teď v zimě jde koupit velkej a krásnej do 500,- v pohodě.

Tak si prosím alespoň prohlédněte výše uvedené web stránky a promyslete to :wink: předem děkuji za Váš čas :slight_smile:
5. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
Toto tema uz tu je, taky jsem darovala, kol. brusle postizene holce, vsechny tam pisem, co jsme uz daly
5. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
já se tedy omlouvám, nejde mi dlouhodobě vyhledávat v diskuzích, vždy se mi zobrazí jen nenalzeny žádné výsledky :zipper_mouth: mohly by tedy admini mé téma smazat a přesměrovat mě do tématu stávajícího? Děkuji
5. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
téma se jmenuje jen Daruj hračku, je nás tam víc kteří jsme něco koupili :wink:
5. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.