• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Darujem

(Zamčená)
17. července 2011 
ahojte, neviem kam to dat, ci sem ci k tehulkam ale pozeram tam sa riesi len brusko a inde iba kocarik..v bazari niesom, neviem co a ako ale tak skusim tu.

chcela by som ak sa tu taka najde, mamicke ci mamickam v malej fin.nudzi podarovat oblecenie pre chlapceka od 0-10 mesiacov, niektore su pouzite , niektore uplne nove, hlavne tie mensie nakolko sme dostali kopec podarovanych a nikdy nevyuzili.

mam toho fakt dost, dva plne obrovske sacky na smetny kos :wink:

poslala by som postou, a o postovne sa tiez rada postaram.

len prosim naozaj uprimne odpovede, nerada by som darovala niekomu, kto to nasledne rozpredava :unamused:
27. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Rimmel,jsi hodná,snad to někdo ocení....
Já takhle dávám věcičky paní,co zůstala sama s mimčem a k tomu má ještě 2 děti.Manžel už bohužel není,ani se Adámka nedočkal.
Takové mamince to jistě pomůže.......
ale víš jak---přesně jak píšeš,aby to pak nebylo někde na MMB.
Nemáš někde poblíž třeba kojenecký ústav???nebo malé věci do porodnice-u nás to berou a větší do DD??
27. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
rimmel, a pro druhe mimi si to nechces nechat?
27. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
autor
no to je to pikusa nemam :unamused: je tu kopec charity shops kde by som to mohla dat ale pride mi to take co ja viem..radsej takto konkretne niekomu pomoct ... nez vydrazit peniaze pre charitu a kto vie kde nakoniec skoncia.
27. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Rimmel já bych teda dala věci do dětského domova červený kříž,kojenecký ústav.Oni určitě budou rádi a budeš mít jistotu,že si na tom nikdo nevidělá a nezneužije tvoji dobrosrdečnost. :wink: :wink:
27. led 2010 ve 14:42  •  3 děti  • Odpověz
rimmel, souhlasím s pikusou. Zkus to nejdřív někde poblíž v nějakém kojeňáku nebo tak. Kdybys nevěděla dám ti kontakt na kojeňák v Praze v Krči. Kámoška tam pracovala, tak by to určitě zařídila. Neplánujete druhé??
27. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
autor
aleachim ale ano, planujeme ale o to nejde...skusim na nete s muzom pozriet ci su tu nejake take ustavy, no ak nie tak potom ta aleachim poprosim o tu adresu aposlem to tam :wink:
27. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
autor
moravanka druhe mimi bude az opar rokov a som si ista ze su mamicky ktore toto oblecenie potrebuju viac nez my, plus urcite zase dostaneme vela veci do daru :wink:
27. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
Rimmel....stejně jsi ale hodná maminka :wink: já si zatím skoro vše schovávám,bud pro sourozence nebo pro sestru,až bude mít...
a hodně právě dám té mamince....ale tam vím,že to je pro ní a miminko .
27. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
rim, my taklhle dali ty úplně malé věci na nedonošenecké oddělení v nemocnici, kde se o nás starali. Ten zbytek jsme půjčili kamarádce, co má taky malou holčičku.
27. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
Rimmel, ja jsem uz dva pytle s miminkovskyma vecickama dala na charitu, vis jak chodi domu co chvili takove ty pytle, urcite je to u vas taky, jen to hodis ve stanoveny den pred dum a oni si to odvezou, funguje to pry velice dobre a poctive, jedna znama pracovala v jedne takove tridirne tech veci, co jim lidi takto odevzdali, oni to "naporcuji" a odeslou do zemi jako je treba Cesko ci Slovensko a podobne, kde je o to enormni zajem (vsak odkud by se taky braly vsechny ty veci v obchodech na kazdem rohu "Second-hand - Levne zbozi z Anglie"? :grinning:
A vsechen cisty zisk jde na charitu....
(to jen kdybys nenasla nikoho, komu to poslat...)
27. led 2010 v 15:00  • Odpověz
autor
aleachim vidis to je dobry napad...my ked sme tam boli, tiez sme pouzivali oblecko z nemocky nakolko som este nemala nic prichystane :sweat_smile: tak pojdeme tam asi cez vikend par kuskov zobrat, urcite sa im to zide :slight_smile:
27. led 2010 v 15:44  • Odpověz
U nás v prodnici taky berou věcičky,nejen na nedonošenecké....já sebou nic na prcka mít nemusela..
a taky jsem jim tam pak tašku věciček donesla...
27. led 2010 v 15:47  • Odpověz
autor
si pamatam na tom nedonoseneckom oddeleni...si zober sa ti narodi babo, predcasne, si v soku, ze tak skoro, babatko nic ine nerobi iba spi..nevnima co sa deje okolo a i presto niektore mamicky proste musia doniest ich vlastne oblecko....proste neznesu aby babatkam dali to ich..fakt nechapem :confused: :grinning: mne to bolo taaaak jedno co ma na sebe, hlavne nech to je teple a pohodlne, ale ony....radsej kebyze su s mimi viacej, skoro vobec som ich tam nevidala..
27. led 2010 v 15:49  • Odpověz
rimmel, u nás se ani z domu nosit nesmělo. Pro mě to bylo pohodlné, vyprali, vyžehlili, donesli, o nic jsem se starat nemusela.
27. led 2010 v 16:43  • Odpověz
kojenak ma plno hader tam to nepotrebuji spis nejake matce v azylovem dome pro matku a dite
27. led 2010 v 17:32  • Odpověz
nevim tedy jak v kojeňáku, ale v nemocnici byli moc rádi, že jsem jim tam ty věci donesla.
27. led 2010 v 17:39  • Odpověz
Aponchie jak si došla na to, že kojeňák má plno hader, já jsem kdysi v jednom dělala a všichni byli rádi za každý takový dar.
Rimmel jsi hodná, že někomu chceš pomoc.
27. led 2010 v 17:51  • Odpověz
souhlasím jsi hodná že chceš darovat. kamarádka pracovala v kojeňáku a hadýrek není nikdy dost. vždyť tam ty miminka nosí věci ještě ze zásob z minulého režimu.

v naší porodnici uvítali i zavazovací košilky, já jich měla doma asi 40 tam jsem půlku donesla tam, byli rádi.

jinak jak jsem byla těhu byly u nás povodně, a pár věcí z nachystané výbavičky jsem radovala mamince ktrá měla doma 2 měsícní miminko a voda jim vzala vše. kontaktovala mne její kamarádka - taky moje, ta ji dávala věci na starší prcky co měla doma. vím že to pomohlo a nám to nechybělo neboť jsem měla spoustu času dokoupit a stejěn toho mám požehnaně.
27. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
baby ak niekto ma kontakt alebo pozna nejaku mamicku ktora potrebuju oblecko, dajte mi adresu rada poslem!
27. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
rimmel vis asi bude lepsi kontaktovat FOD nebo primo na netu jak jsou charity nebo azylove domy vygooglovat a napsat jim jestli znaji nejake maminky a mohli by jim treba predat tento dar jinak v kojenaku je to pase tam si to tak rozeberou sestry decka sou ve znackovych vecech..bohuzel :astonished:

jasmia dosla jsem na to tak ,ze jsem ve dvou byla :grinning:
27. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
btw v kojenaku ve Zline a v Opave maji same znackove veci od kocarku hader atd vis maji sponzory na kde co ty deti maji vic znackovych veci od lehatek hadriku lahvicek,ale nemaji rodice tak to tam bohuzel je.. :unamused:
27. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
Já si věcičky, které Jonášek nosí nechávám pro další mimi, pak ale mám spoustu věcí, které jsem koupila nevhodně, nebo jsme je dostali a nevyhovují nám a tak. Přijde mi trochu nesmyslný se s tím fotit, dávat na net a rozprodávat po třicetikorunách, tak, jak to mnohé maminky dělají.To to raději někomu dám zadarmo. Spoustu věcí jsem dala sousedce na mimi, ale už jsou také předimenzovaní. Proto bych byla ráda, kdyby se našla nějaká mamka z Prahy, která by si proto třeba přijela.... Nebo kdyby jste někdo věděl adresu na nějaký azylový dům. Nevím, do jekého věku mohou být děti v kojeňáku a zda-li by o oblečení měli zájem.Máme oblečky od narození tak do dvou let.
27. led 2010 ve 22:56  • Odpověz
Dobry den,prosim Vas mate este to oblecko? Hodilo by sa velmi detickam do nasej nemocnice na detske oddelenie...postrehla som,ze im tam velmi vela veci chyba. Ked som tam volala, hovorili,ze veciky by sa im velmi zisli..Dakujem za odpoved,Mata
7. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
8. únor 2010 v 15:55 • janicckka
autor
inak keby nieco, oblecenie uz nemam ..posielam tu pani martine :wink:
8. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
já dost věcí po malý poslala do kojenáku v Plzni.
10. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
nasla bi sa dobra dusa ktora bi derovala za odvos dvom chlapcekom ktori maju rok a tri . zijeme v podnajme s materskej a memozem si dovolit drache veci .daku prenosnu potielku,eletronicku motorku ,dicke veci a daku buginu.dakujem vam velmi pekne .POMOZTE MALIM ANIELIKOM ........ :slight_smile:
15. črc 2011 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz
holky nevite kam nektere starsi oblecky, popr. boty na pisek, motorku atd. donest? jsem z prahy, jenze jsem koukala na nejaky azylovy dum a tam maji pozadavky (obleceni musi byt ciste, modni strih :confused: ) po synovi je spousta domacich oblecku,co ma skvrny od prikrmu a pod. myslela jsem,ze nejaka maminka to oceni na litacku,ale aby si davali pozadavky :fearful: rozhodne to neni na modni prehlidku,ale myslela jsem,ze to pomuze nejake mamince v financni nouzi :unamused:
16. črc 2011 ve 22:25  • Odpověz
@mamkamarketa Já to nosím do kojeneckého ústavu v Praze- Krči. Jsou moc vděční za cokoliv :slight_smile:
16. črc 2011 ve 22:45  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.