• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dáváte ještě děti do zimního pytle?

(Zamčená)
2. dubna 2008 
Ahoj holky, vyrážíme dnes s malou do města a já absolutně nevím jak ji oblíct. Mám ještě v kočárku zimní pytel, ale přijde mi, že už dnes fakt na to bude teplo. Jak jste na tom vy a co oblékáte dětičkám? Máte ještě pytel nebo už jen díte zakryjete dekou?
1. dub 2008 v 11:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Ahojky,tak já už asi třetí den dávám malámu jen deku.Je teploučký,tak to neřeším :wink:
1. dub 2008 v 11:22  • Odpověz
1. dub 2008 v 11:23  • Odpověz
autor
děkuju já právě taky myslím, že ten pytel už je zbytečný a co mu teda oblékneš?
1. dub 2008 v 11:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Jo a stím oblíkáním,dávám bodýčko s dlouhým rukávem,mikinku,štrample,ponožky,riflíky a ještě jarní bundu a nakonec ho přikriju tou dekou :wink:
1. dub 2008 v 11:25  • Odpověz
Taky dávám jen deku, oblečení asi jako Zdenka :wink:
1. dub 2008 v 11:25  • Odpověz
autor
super něco takovýho jsem si taky říkala, tak moc díky hned je lepší že vím co a jak a mám to s váma prokonzultovaný :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2008 v 11:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
1. dub 2008 v 11:29  • Odpověz
ahoj, dítě by se od třetího měsíce mělo oblékat stejně, jako dospělí. Já teda fusak už delší dobu nedávám, vzhledem k tomu, že v kočárku nemá dítko pohyb, tak mu dám jednu deku pod něj a druhou ho přikreju :wink:
1. dub 2008 v 11:54  • Odpověz
Tak my fusak ještě máme, protože jsme na sporťáku, tak to mám jako podložku a abych mohla protáhnout pásy. Zato jsem odložila nánožník.
1. dub 2008 v 11:57  • Odpověz
Já Adu mám ve fusaku, je slabší a jsou jím protažený pásy, kvůli tomu nechávám pytel, protože kdybych pod ní dala deku, tak pásy neprovlíknu a ona mi" uteče" musí být připásaná. Ale dávám jen slabý punčošky, tepláčky a bodýčko a mikinku čepičku slabou.Nedávám navrch už nánožník.
1. dub 2008 v 11:58  • Odpověz
Tak ja Patrika do fusaku nedavam ani v zime se mu do nej moc nechtelo a snazil se z nej dostat. Vydrzel v nem akorat kdyz spal. Kze kdyz je ted vetsi zima, tak ho obliknu do teply kombinezy a zabalim do deky a kdyz je teplo, tak ho teple obliknu a taky zabalim do deky.
1. dub 2008 ve 12:00  • Odpověz
tak my teda fusak máme ale už nedávám ten beránkovej, ale jen obyč. a nebo teplou deku. a oblečení stejné, jen pokud máme fleesovou mikču tak dám jarní bundu a když dám slabou mikču tak zimní bundičku,, ale včera jsme odložili i tu bundu :wink:
a tak yzáleží, jak dlouho budeme venku a jestli bude malej spát, to pak ten fusak beru s jistotou :wink:
1. dub 2008 ve 12:03  • Odpověz
Kdepak, zimní fusak už je ve skříni. Edík má právě teď na sobě a kočárkuje (ráno u nás bylo docela chladno, takže odpo to bude ještě dietnější oblečení): body krátký rukáv, mikina dlouhý rukáv, mikina středně silný fleece s kapucí - kapucu má na hlavě, tak nemá ani čepku. rukávy jsou dlouhý, tak nemá ani rukavičky, pak má tepláky tenčí fleece, ponožky froté, capáčky teplejší. To je vše. Leží v kočárku s vložnou taškou, která je taková polstrovaná, takže "neprofukovací" a má na sobě tenkou fleecovou deku. Zdá se bejt spokojenej, až se vrátí, ještě ho prochmatám, jestli není zpocenej :grinning: .
1. dub 2008 ve 12:13  • Odpověz
fusak uz jsme vyradili - mame jen body, mikinu, slabou cepicku, dupacky, teplacky, ponozky a deku v kocaru pod a nahore.....
1. dub 2008 ve 20:55  • Odpověz
Já dávám fusak jen když se teplota venku blíží nule, jinak je malá spocená. Takže my teď rozhodně fusak nedáváme...
2. dub 2008 v 09:22  • Odpověz
aha - tak já mám zase fusak beránka, ale už jí tam nedávám deku a mám malou míň oblečenou - bojím se totiž, aby jí nebyla zima odspodu, takže tam ten fusak nechávám, aby ji zespoda hřál - ale já mám asi menší mímo, než vy...
2. dub 2008 v 11:41  • Odpověz
Já mám fusák taky beránka,a dávalajsem ho jen když bylo k nule.Malej se dost potí,tak to neriskuju.
2. dub 2008 ve 12:16  • Odpověz
no ja uz beranka nedavam .. jen kdyz je vazne zima .. ale vytahla sem z autosedacky fusak od Emitexu .. a je to super . :slight_smile:
2. dub 2008 ve 12:19  • Odpověz
Já mám taky Emitex a neřešitelné dilema, jestli dát fusak nebo ne, jsem nakonec vyřešila tak, že jsem odepnula celou horní část a použila jenom tu spodní jako podložku :slight_smile: .
2. dub 2008 ve 14:59  • Odpověz
Foxik: my přesně tak, oblečení a deku pod a nad...
myslím, že to bohatě stačí, přece už je jen teplo, vždyť já chodím kolirát v tričku s krátkým rukávem, to by se Barča musela v beranovi uvařit...
2. dub 2008 v 16:05  • Odpověz
tak fusak teda nedávám, má jen bodíčko mikinu punčochy kalhoty ponožky nebo botky,čapku a přikrytá je slabší dekou a je teploučká i dneska kdy docela foukalao a měla sem strach jestli jí nebude zima a nebyla
2. dub 2008 ve 20:05  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.