• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dáváte manželovi peníze z mateřské?

(Zamčená)
28. července 2009 
Kam se podelo toto tema? Docela by me zajimalo, jak to dopadlo?! :confounded:
17. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
Take jsem hledala :pensive:
17. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
krista • 1d, 23tt • Dnes ve 12:54

Dáváte manželovi peníze ze své mateřské?? smazáno na žádost zakladatelky

Tak mam obavy, aby tohle dobre skoncilo :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
no...tak snad to bylo z preventivnich duvodu...i kdyz rikala jsem si, proc treba nesmaze fotku z profilu atd, ze je to dost "o hubu"...
17. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Nebo uz je doma a musi poslouchat :rolling_eyes: Snad se autorka brzy ozve...
17. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
holky,taky mě to zajímá,jak to vše pokračuje,moc na ni myslim a doufám,že bude vše ok,a vymazáno to bylo opravdu jen pro její bezpečí
17. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
holky, je dobře že to bylo smazáno, aby si to Pán Tvorstva nemohl číst.... a doufám že mi brzy K. napíše aspoň textovku, začínám o ni mít strach - ale pokud se k němu vrátila tak ji určitě odřízl od světa a sebral telefon :frowning2:
18. kvě 2009 v 05:41  • Odpověz
ahoj, muj dojem je, ze se to tema prekulilo nekam, kam sama zakladatelka ani nechtela...
18. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
daisy1 - mozna vysla najevo pravda, kterou si sama nechce pripustit :frowning2:

pepibubu, dekuji za info, jsi moc hodna :wink:
18. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
no, taky jsem zvědavá, jak toto dopadne....snad se ti, Pipibubu, Kači ozve :pensive:
18. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Tak nevim, ale zase pokud odesla k rodicum a ti jsou jen trochu rozumni, tak by ji asi nepiustili zpet, ne? Natoz aby dopustili, ze ji vezme mobil atd. Jinak si taky myslim, ze ji mozna dost prekvapilo, kdyz si uvedomila, v jake situaci se nachazi. Je to tezky, ale snad bude lepe...
18. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
:confused: zvláštní :confused:
18. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
no, každopádně ted má asi jiné starosti než psát na net :confused: :confused: :confused: to jsou věci!!! :pensive: :pensive: :pensive:
18. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky, o co šlo v tom tématu :confused: ???? Manžel po ni chtěl prachy z mateřské :confused: ???
18. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
čauky holky,já to téma smazal pro jistotu aby to nečetl náhodou Petr a nikdo z mého okilí....když sem viděla jak se to dozěděli i ti kteří jsou na druhé straně koně :grinning:
Jinak nic jsme u mámy Petr mě půčil notase abych mohla na net furt táta ten si ho bere občas sebou takže bych měla smůlu,jinak petr se nechce rozvést,jeho rodina si ho teda vzala do parády,a myslím že dostal pěknou čočku :sweat_smile: jinak bulel opět že to nezvládáme donesl mě všechny učtenky co musí platit a ono to dá 10 tis.tak se pak nedivím že nemá peníze ale proč mě to neřekl že jo....holky nevím a řeknu na rovinu že zatím rozvod nebudem řešit :pensive:
18. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
Postráž si, či je ten notebook "čistý". Existuje napr. program, ktorý je schopný zaznamenať všetko, čo naťukáš do klávesnice a ten, kto ho nainštaloval, si to môže aj po mesiacoch prečítať...

Že nezvládate finančne utiahnuť účty? A čo urobil okrem toho, že sa prišiel kvôli tomu vyplakať? Predal placatú tv? Prestal chodiť do fitka? Ponúkol BMW do autobazaru? Alebo prišiel pýtať prachy na svoj životný štýl od ženy na materskej???

Kaciska, ten chlap Ťa zbil do bezvedomia. Potom si sa prebrala, chcela zavolať políciu a on Ťa zbil znova za to, že si chcela volať pomoc. Toto nie je človek, na ktorého by sa dalo spoľahnúť alebo ktorý by mal dostať druhú šancu.

Tvoje city k nemu zase začínajú zaslepovať rozum. Uvedomuj si, čo robil, ako Ťa finančne zdieral, ako dcérka behala zúfalá v chodítku okolo Vás... Nenechaj sa citovo zmanipulovať!!! Veď on Ťa ani nenechal volať o pomoc!!! Keby bol charakter, tak Ti vtedy podá telefón a povie: Zavolaj políciu, zaslúžim si to.
18. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
kaci: a to bití :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
kveta-vlastně tedka mě je už jedno jestli si tu něčo přečte,sme od sebe tak mě to je fuk....nevím ale zase ho nechci nechat v tom všem samotnýho,jeho táta mě volala at neblbnu že se to dá jeste vyřešit ale oni si fakt neuvědomujou co mě uděla,a když jsme to petrovi připoměla že mě dal pěstí až sem omdlela tak mě na to řekl že to bylo omylem,že mě nechtěl tak uhodit...ale to je už jendo stejně si myslím že to bylo v tom afektu bitky že nepostřehl jeslti je to ůmyslně nebo ne....naši sem to řikala ale ne takvoý detaily,máma by se zbláíznila...a řikala že bysi petr zasloužil před hubu...taky mu řekla že se mě nediví že s ním nechci být....ale já furt nevím...a něco mě k němu táhne asi to že máme verunku
18. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
Ja teda nechci bejt hnusna, ale jestli se ted vratis a nechas se zase ukolibat jeho recma a tim, ze je hroznej chudak, tak to stejne za par dni sklouzne do normalu. V tom pripade si ale troufam rict, ze ti neni pomoci a lepsi uz to nebude, to mi ver, par pripadu znam ze sveho okoli...
18. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
kacisko, jen chci něco říct. jen trocha reality - mojí mamku byl táta co jsem se narodila, vydržela to kvůli rodině 15 let. pak jsme ji s brachou konečně pčemluvili k rozvodu. denně jsme cekali na ranu net opilej otec spadne do postele azacne chrapat, denne mela moje mamka modriny po celem tele,ale pro rodinu vse. tohle vse mám dodnes zafixované v sobě a jesli mě manžel jednou uhodí pujdem od sebe, protoze vim jak to pak dopada. jinak sveho otce jsem zavrhla jakmile mi bylo 18 a byla jsem uredne dospela.
18. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
aby ses pak nedivila, az se nedostanes OMYLEM z bezvedomi, kdyz te OMYLEM uhodi a Verunka, kvuli ktere s nim chces zustat bude bez maminky...
komu neni rady, tomu neni pomoci...
18. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
Kaciska, písala som Ti už minule, že rozhodnutie skončiť s domácim násilím musí urobiť obeť, lebo páchateľ sa zastaviť nedokáže. Tvoje city k nemu sú reálne, ale v určitom momente je dôležité, aby si si uvedomila ROZUMOVO, že takto žiť nechceš a že sa už otĺkať v živote nenecháš.

Kaciska, Ty si bola v bezvedomí, prebrala sa a on Ti nedovolil volať políciu a zbil Ťa. To nie je afekt, to je obmedzovanie osobnej slobody. Aj keby si chcela volať na políciu každé dve minúty, tak manžel nemá právo Ti v tom brániť.

OMYLOM Ťa dostal do bezvedomia a ani Ti nezavolal sanitku??? Mysli.

Teraz Ťa bude presviedčať, že veci neboli tak ako boli. Kaciska, ja toto poznám, zažila som to. Za chvíľu budeš pochybovať sama o sebe a z Teba urobí násilníka a zo seba obeť. Spíš si svoje spomienky, aby Ti ich svojimi rečami nedokázal zmeniť.

Ty ho nechceš nechať samotného??? Ty nechceš nechať samotného muža, ktorý Ti nedovolil ani uvariť si obed? Ktorý Ťa mlátil? Ktorý neprispieval poriadne na malú, ale za skriňu dal 16 tisíc? Toho človeka nechceš nechať samotného??? Asi si to nepostrehla, ale on Ťa vo Vašom manželstve a rodičovstve nechal samú. :frowning2:

Ak bolo všetko také normálne a v pohode medzi Vami, čo Ti bráni porozprávať detaily mame??? Povedz jej to a uvidíš nakoľko je normálne zmlátiť ženu, aby nevolala policajtov...

Kaciska, on zo seba robí chudáčika, ale to je len manipulácia. On miňal peniaze na nepotrebné luxusné veci. On Ťa mlátil. On Ti nedovolil volať políciu.

Posudzuj ľudí len podľa činov, nikdy nie podľa slov. Slová klamú, činy hovoria o človeku pravdu. A o manipulátorovi jeho činy hovoria zvlášť jasne.
18. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
On sa ani teraz nezmenil, neprijíma zodpovednosť za to, čo sa stalo. Stalo sa to podľa neho nechtiac, omylom.

To, čo hovoria jeho rodičia, na to kašli. V naprostej väčšine prípadov sa rodičia postavia na stranu svojho dieťaťa nech by urobilo čokoľvek.

Ja som si u svojho domáceho násilníka stanovila tieto podmienky:
1/ Povie všetkým pravdu. Povie pravdu o tom, čo mi urobil a zoberie verejne späť to, čo o mne naklamal.
2/ Ospravedlní sa mi menovite za skutky, ktorých sa na mne napáchal.

A potom som ochotná ZVÁŽIŤ či mu dám nejakú šancu sa napr. porozprávať.

Čakám na to už asi 4 roky... :grinning: Samozrejme zbytočne. Ale aspoň vidím, čo je ten človek zač.

Tvoj muž svojej rodine zjavne trocha prikrášlil realitu. Nesplnil bod jedna.

Tebe tvrdí, že ublížil omylom. Nesplnil bod dva.

Byť Tebou, šancu mu nedávam.
18. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
Musím odísť. Večer si to tu prečítam a ozvem sa. Drž sa, Kaciska.
18. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
Souhlas s Kvetou :pensive: K tomu není co dodat.
18. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
presne jak jsem rikala, ze to skonci..nejdriv politujeme, on se omluvi a z rozchodu nebude nic..a az ji da priste pres hubu tak nam to tu opet rekne...docela smutny, ale ani na moment jsem neverila, ze to Kaci dotahne do konce... :unamused: Nechci vyznit nejak tvrde, ale ono kazdy sveho stesti strujcem, my s ni muzeme nesouhlasit a myslet si svoje, ale nakonec je to jeji rozhodnuti a kdyz chce prozit zivot s nasilnickym blbem tak je to jeji volba..jen je mi lito te male, protoze ona bude cely zivot zit v domacnosti, kde nasili, nadavky a ponizovani je uplne normalni a co si z toho chudak dite asi tak do budoucna vezme? jednou si najde stejnyho kretena a necha se taky mlatit protoze ji to proste bude pripadat normalni :unamused: :confounded:
18. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
KAČI PROBOHA!!!! umlč srdce a zapoj rozum!!! jde mu o to, dostat svýho obětního beránka zpět - a piš si že by si tě líp postrážil, aby měl fackovacího panáka nazpět - zamykání, vyhození bot, cokoliv... Mysli na svý bezpečí. Můžeš mít pocit že ho miluješ ( i když - dá se milovat někdo kdo ti jen ubližuje?) ale pud sebezáchovy by měl být silnější.
18. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
nevim, kdo je vic najivni, jestli ja, ze jsem si myslela, ze to dopadne dobre, nebo kac, ze si najivne mysli, ze se zmeni...
18. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
Caira, ono to možná ještě dopadne dobře, to že to kaci bude mít jak na houpačce bylo jasný od začátku... ale musí najít sílu to dotáhnout do finále...
18. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
hm... :unamused:máte asi pravdu,ale neřekla sem že se k němu vracím to za prve,už nenapíšu nic abyste si nemysli že chci jen abyste mě litovali,ono se to radí a řiká když člověk není v tom problému....vůbec nevíte co prožívám,hodně ste mě pomohli a je to důkaz to že jsme u našich,ale tedka to teprve příjde,...nenechám si verču vzít i za cenu že se nechám mlátit....
18. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
kači, klídek, holka, kdo v tý situaci nebyl (nebo ji s někým neprožíval) si to neumí představit... Holky to myslej dobře....
18. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
1 2 3 ... 5
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.