• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dáváte manželovi peníze z mateřské?

(Zamčená)
28. července 2009 
Tybrďo, to se opravdu děje :confused: ??????

Kaciska, máš-te moc hezkou dcerušku. Držím pěsti!!!!
18. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
emi, mam stejny nazor :pensive:

kaci asi pomoci neni, tak lituju nejvic Verunku. chudak malej :cry:
18. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
Ale: ŽÁDNÁ ŽENSKÁ SI NEZASLOUŽÍ BÝT MLÁCENÁ!!!! Buď u rodičů jak to půjde dlouho, podej rozvod, a hledej si byt - v nejhorším se uchýlíš do azylovýho domu, ten je přesně pro tyhle případy, tak se za to nestyď :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
Holky - Kaci samozřejmě pomoci JE. Jenom k tomu ona sama musí vnitřně dozrát, což může ještě chvíli trvat, ale maminka s tátou by jí měli pomoct.
18. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
kaci kdyby to bylo normalni, tak ti sto cizich zenskych nerika, at vezmes nohy na ramena a utikas...
proc tady neni jedina, ktera by rekla, at mu das jeste sanci a zkusis to s nim znova?
protoze to proste neni za zadnych okolnosti normalni....
nejsme proti tobe,,,,celou dobu nas zajimas, ale nam je taky zle, kdyz vidime, ze se snazime pomoct a vypada to tak, ze mu jeste kyvnes...
18. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
nenechej se mlatit ani za cenu, že si ji nechces nechat vzit, pokud to vse nahlasis, malou ti nemuzou vzit a dat ji do pece tyranovi, to vim zase ja, u me v okoli se to resilo.
18. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
kaci: dělej tak, až začne třískat verunku ....
taky jsem se vzpamatovávala ze vztahu našich, kdy máma s tátou zůstávala kvůli děštem a otec mě mlátil
máma dělala na střídačky jako sestřička a tak mě zalil vždy, když nebyla doma
a já hodně dlouho věřila tomu, žejsem si to zasloužila
10 let mi trvalo než mi to přestalo ku*t vztahy

a tak jsem se vrhala do náruče alkoholika ...taky jsem věřila, že se kvůli mě změní - vždyť mě přecemiloval a já jeho
no a podobné neperspektivní "vztahy"

až skoro ve 30 letech jsem si byla schopna najít normálního chlapa a začít s ním budovat normální vztah!!!!

tohle není o tobě - už máš povinnosti i k tomu prckovi :wink:
18. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
Kacisko, dobre, ty za sebe osobne bys mu sanci dala. Ale co proboha Verunka? :frowning2: Ty jsi ted jedina, kdo muze rozhodnout, zda bude nebo nebude mit stastne detstvi! Nepromarni tuto sanci!

Ty jsi dospela zena, mozna si myslis, ze nejakou ranu sneses. Ale opet, co Verunka? Kam az to nechas zajit, az do doby, kdy bude OMYLEM lezet v bezvedomi ona? Nebo do doby, kdy se za 5 (10, 15) let dozvis, ze byla svym otcem zneuzivana? :frowning2: Nezlob se na me, ale muz, ktery je schopen zbit svoji zenu do bezvedomi, je schopen cehokoliv.

Premyslej prosim, tady nejde jen o tebe, tady jde predevsim o (stastny) zivot Verunky........
18. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
Kaci,já ví, je to těžký a nám se to radí,ale je pravda,že chlap se jen tak nezmění,že ty to po něm chceš, a kolikrát si ho prosila aby se změnil,kdyby ses vrátila bude to no 1-2dobrý a pak to přijde,v horší formě :unamused: :unamused:
18. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
Kaci me bylo jasne, ze se te to dotkne, ver mi, ze to neni mysleno zle, ale potrebujes slyset tvrdou realitu, to, ze ti tu budeme pritakavat by ti bylo k nicemu, my ti tu otevrene rekneme jak to vidime my, ale to jak se zaridis je na tobe..to, ze reknes, ze si verunku nenechas vzit, ze se radej nechas mlatit tak to je to nejhorsi co muzes udelat...

ja moc dobre vim jak to dokaze cloveka poznamenat kdyz vyrusta v takhle " slusne receno nezdravem" prostredi, clovek ma sebevedomi na bode nula a je to jak popsala hupcza,takze uz to neni potreba opakovat..kazdy detsky psycholog ti rekne, ze to jak se driv delavalo, ze rodice spolu zustavali "kvuli detem" bylo to nejhorsi co se dalo, protoze prostredi ve kterem dite vyrusta formuje jeho budouci zivot a jeho vztah k okoli..pro dite je zdravejsi vyrustat jen s jednim rodicem ve spokojene a BEZPECNE domacnosti nez v tzv "uplne" rodine, kde vladne strach.....promysli si to... nejde o tebe, ted mas povinnost hlavne k Verunce :wink:
18. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
Ahoj Kači, držím ti moc palce, ať vše dobře dopadne a najdeš v sobě sílu dotáhnout do konce, cos začala, tzn., rozvést se s manželem. Musí to být jistě hrozně těžké, ale teď už to zvládneš a uvidíš, že bude líp, máš výhodu v tom, že jsi pěkná mladá holka, máš krásnou dcerušku a určitě si brzy najdeš lepšího chlapa. Moc ti fandím a věřím, že mu na ty "kecy" neskočíš :wink:
18. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
holky pozoruju co se tu píše a abych řekla pravdu svírá se mi srdce :frowning2: :frowning2: KACISKO!!!rozmysli si to pořádně!!!vim, že si řikáš, že do toho pořádně nevidíme a radíme ti, ale my se držíme základních informací a ty nám stačí, abychom ti upřímně poradily a psychicky pomohly v těžký životní situaci...jestliže máš zázemí u rodičů, tak se neboj, že by ti malou vzal!nemá na to nárok i kdyby se měl po***t.tady opravdu musí city stranou a řídit se rozumem..máš v rukou Verunčin život a to je křehčí než si dokážeš představit..to dítě by si to neslo celej život s sebou a opravdu by mohla mít velký problémy ve vztazích, protože ve svý hlavince ponese, co se dělo doma. Ať si to pamatuje nebo ne, ale vztah mezi matkou a otcem je směrodatnej pro výběr budoucího partnera a hledala by si otcův vzor a nechceš přeci, aby trpěla stejně jako ty. Buď šťastná, že máš zdravou krásnou holčičku!máš víc než si myslíš. Přiznej si, že jsi při výběru otce pro svoje dítě udělala chybu a přijmi to.nemusíš si hned hledat jinýho partnera, užívej si Verunčino dětství a přijde sám..on si vás najde ten pravej..až potom pochopíš, že i to, žes to vydržela až do teď, bylo až moc.věř mi!!!!!Verunka ti jednou poděkuje za krásný dětství i když bude mít jinýho tatínka, který vás bude mít upřímně rád a nebude vás mít jako majetek.přeju hodně sil, myslíme na tebe :wink:
18. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
Kaci: Neboj se, když všechno popravdě řekneš, sebereš jakékoli důkazy nebo svědky toho co ti dělal, Verunku on nikdy nemůže dostat. Nezapomeň že musíš být silná pro ni, ona potřebuje, abys ji konečně dostala z toho prostředí. Možná si myslíš, že je pro ni lepší být s oběma rodiči, ale to není pravda.
Držím ti palce, a doufám, že mu na jeho kecy neskočíš, protože nejsou a nemůžou být pravdivé a to co ti slíbí splnitelné.
V žádném případě není možné aby muž ženu bil a to ani omylem, uvědom si to prosím tě a neomlouvej ho.
18. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
Kaci, k tomu, aby bylo dítě svěřeno do péče otce, musí být zvlášť závažné důvody. Nenech se prosím ovlivnit další z jeho jistě široké škály výhrůžek. Stejně jako nedej na řeči jeho rodičů, že mu promluvili do duše. Oni s vámi nežijí, oni neví, jak se k tobě doopravdy chová. Už toho tady bylo řečeno hodně - můj pocit z toho byl, že jsi chtěla ten krok (odejít od něj) udělat a potřebovala jsi nakopnout...doufám, že nejen my tady, ale i tvoje rodina přispěje k tomu, že na to nezapomeneš a nevrátíš se k němu.
18. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
Pravda. Nevím co by se muselo stát, aby tak malé dítě dali do péče otci. Je to samozřejmě jen jeden z jeho manévrů. Chápu, že z toho má kaciska obavy, ale není z čeho a nemělo by ji to ovlivnit.
18. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
no otci ho svěřujou, jen pokud se o něj matka nechce nebo nedokáže postarat a otec prokáže, že on ano...takže jestli chceš zůstat psychicky co nejvíc ok a silná, tak opravdu ti můžu poradit jenom abys zůstala u rodičů..u nich máš plnou podporu, hnikde jinde nebudeš jistější :wink: :wink:
18. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
ahoj kaci,ještě jsem tady nepsala,protože s holkama ve všem souhlasím,ale dítě mu do péče rozhodně nedají.Pokud nechlastáš,nefetuješ a staráš se jak máš,tak nemá šanci.Věř mi,protože tohle mám za sebou a taky jsem měla hrozný strach,ale chlap v takovém případě nemá šanci,pokud žena nedělá to co jsem psala.Je to jenom jeho taktika,jak si Tě udržet a myslím,že ve skutečnosti by ji do s vé péče nechtěl :wink:
18. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Trošku mi to přípomíná případ z mého okolí - myslím ten nátlak chlapa ohledně dítěte. Řešila jsem to s kamarádkou, co do toho hodně vidí, dělá v tomhle oboru VŠ a ta mi právě vysvětlila, že musí být fakt závažné důvody a že se to stává opravdu hodně, hodně vyjímečně. A že doporučuje zajít si na úřad za nějakou soc. pracovnicí, všechno jí popsat a ona poradí, pomůže :wink: Jim jde hlavně o blaho dětí a toho jaksi ve společné domácnosti s podobným týpkem dosaženo nebude :angry:
18. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
Kačko, opravdu se neboj Verunku nedostane. Je škoda (a přitom pochopitelný) že nemáš lékařské zprávy z toho napadení - já vím, to bys musela přiznat "manžel na mě vztáhnul ruku," a to se přiznává blbě - a nemyslím to jako rejpnutí či kritiku, prostě věcně konstatuju. Ale myslím že dobrej psycholog by zmohl hodně - hlavně si prosímtě neříkej "já jsem silná, já se obejdu bez cvokaře," kdyby sis zlámala nohu tak taky půjdeš k doktorovi aby ti ji spravil, teď máš nemocnou dušičku, protože tě rozložil svým "chováním," tak si ji taky nech spravit, dovol jim to, jsou to odborníci a vědí jak člověka napravit... Neboj se toho, i kdybys chvíli měla být na antidepresivech - nevím nebrala jsem je ale dneska už to určitě nejsou takový ty dryjáky co člověka utlumí na maximum...

Vážně si napiš pro a proti návratu k manželovi, a sama uvidíš, že ten sloupec pro bude o hodně kratší, a takový argument jako "zachovat rodinu" neobstojí - co to je za rodinu, když "táta" vztáhne ruku, zatím na tebe, a časem i na malou, za třeba klasický dětský prohřešek typu rozlitý pitíčko... tomu bys chtěla být svědkem? Asi ne, že... A víš, že je POUZE VE TVÝCH RUKÁCH to změnit?

Možná budeš mít ještě dlouho pocit že ho miluješ, je to logický, mozek vytěsní ošklivé vzpomínky a zachová ty hezké - první pusu, milování atd, protože kdyby zachoval ošklivé vzpomínky, všechny ošklivé vzpomínky, tak by se z toho člověk musel zbláznit... Ale ty si občas musíš připomenout, že "první facka" skutečně byla, abys vydržela ten nátlak který na tebe bude dělat, a že bude, to si piš... Násilníci totiž často, takřka pravidelně, bývají i skvostní manipulátoři, naslibujou hory doly černý les když se vrátíš... a jakmile se vrátíš, zapadnou dveře, zamknou, na přivítanou tě zkopou, zfackujou, znásilní, odstřihnou telefon, internet, aby už jsi nemohla odtamtud pryč.... Ne, nekoukám moc na detektivky, tohle je krutá realita... Tobě se podařilo uniknout včas, abys neměla další šrámy a Verunka taky, tak buď šťastná a nestrkej dobrovolně hlavu do gilotiny!!!
18. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Kaciska, až budeš žiadať o vymazanie tejto témy, okopíruj si do zálohy čo Ti tu baby píšu, prosím.

Momentálne ideš na to dobre: izoluješ sa od ľudí, ktorým záleží na Tebe a Tvojej dcérke, nehovoríš im úplnú pravdu /viď informovanie Tvojej mamy/, nehľadáš cestu ako z toho von, nekomunikuješ s nami, ale za to na násilníka a jeho plač a vyhrážky si čas nájdeš a rozhodla si sa, že nikto nechápe čo prežívaš. Nezabudni sa ním nechať oplodniť, s dvoma deťmi sa Ti bude ľahšie začínať nový život.

Gratuľujem, si skvelá obeť. Manžel bude mať určite veľkú radosť.

No a teraz k tomu, čo by som Ti poradila. Násilník sa často vyhráža, že od ženy vysúdi dieťa. V skutočnosti násilník nemá záujem o dieťa a väčšinou po rozchode stráca o dieťa úplne záujem /ak sa ho teda nerozhodne zabiť ako potrestanie jeho matky - čomu mimochodom nezabrániš až budeš zase v bezvedomí/. Vyhrážky odobratím používa len na zmanipulovanie ženy, využíva jej slabú stránku. Nedivila by som sa keby spomínal, že chce druhé dieťatko, že už po ňom dlhšie túži. Takže moja rada je: neukázať mu, že máš strach, že si vysúdi dcéru. Ak Ti povie, že sa bude o ňu súdiť, povedz nevzrušeným hlasom: "Ok, súď sa. Ešte niečo si mi chcel povedať?" Vyrazíš mu tak trumfy z rúk. Takže neukazuj mu, čo Ti vadí a kde máš slabé miesta. Lebo tam manipulátori útočia.

A na obranu Cairy musím povedať, že aj ona bola v situácii, keď písala, že ona vie najlepšie čo prežíva a že ostatné nechápu... Trvalo jej necelý deň, než sa namiesto hnevu nakopla. Zjavne urobila odvtedy obrovský pokrok. Takže práve ona má veľké právo tu písať tak ako píše. Vie ako bolí, keď niekto napíše pravdu na tvrdo do očí a vie ako sa nakopnúť a začať si dávať svoj život dokopy namiesto toho, aby si sadla a nariekala aký je život/Kveta pes.

Takže ak máš pocit, že Caira tu len tak tliacha frázy do vzduchu, tak netliacha. Ona si už odžila svoje... A myslí to s Tebou dobre. Caira to s Tebou myslí určite lepšie ako chlap, čo Ťa bije a zvažuje pripraviť Ťa o dieťa.

K radám od svokra, aby si dala mužovi šancu: naozaj je rozumné počúvať rady od muža, ktorý vychoval domáceho násilníka?

Kaciska, niečo s Tvojím ráciom nie je momentálne v poriadku, keď sa cudzie ženy boja o Tvoje zdravie viac ako Ty sama.

Udržuj kontakt s ľuďmi, ktorí sú schopní a ochotní Ti pomôcť, dohovor sa s nimi, kedy sa im najbližšie ozveš a akú vetu použiješ pri telefonáte, aby vedeli, že si v poriadku /napr. "Ak nepoviem vždy do telefonátu "V Tatrách je krásne", tak som v nebezpečenstve."/ Daj si pozor na to, aby si nestratila kontakt s týmito ľuďmi, lebo môžeš ostať úplne bez pomoci.

Nezabudni, že napr. v Rose majú určite skúsenosti s vydieraním typu "vezmem Ti dieťa" - takéto vyhrážky pri násilí sú naozaj veľmi časté. Prekonzultuj s nimi čo robiť.
Minule som dala peniaze na charitu - žene, ktorej dieťatko nevidí a nepočuje, lebo jej ex ho zmlátil tak, že dievčatko ostalo s nezvratným poškodením mozgu. Nechcela som Ti to hovoriť, ale aj takto to môže skončiť až Petr zase omylom trafí vedľa...

Pozri sa, je to Tvoj život, Tvoje rozhodnutie. Ak Ťa Petr tak veľmi ľúbi, tak nech na Teba zajtra prepíše svoj byt a dá Ti svoje výplatné pásky. Z lásky, ako zábezpeku, že ďalšie násilie z jeho strany nehrozí... :wink:
18. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
8 roku sem na zenskou nesahl a i to byl duvod naseho rozchodu Ted ma chlapa a ten ji i znasilnil a je spokojena. Tak jsi rikam co vlastne chcete? Ale to bude asi jenom ona takova nebo se pletu? :unamused:
18. kvě 2009 ve 23:09  • Odpověz
kveta: ja vlastni zkusenost nemam..ale vyrustala jsem s kamaradkou, ktera mela takhle nefunkci rodinu (bydleli jsme vedle sebe od skolky a doted se vidame) takze vim jaky vliv to melo na jeji zivot, vyber partneru, sebevedomi atd atd... ja sama vyrustala s rodici co meli a porad maji hezke manzelstvi :slight_smile:
19. kvě 2009 v 01:05  • Odpověz
Kacisko,
tak tedy osobní zkušenost :
Před lety jsem žila s chlapem, kterému jsem sice peníze z mateřské nedávala, ale - poprvé jsem pořádně dostala, když jsem byla těhotná, do té doby to byla pohoda, ale - když mě měl jistější, tak to začalo... Pak už mu stačilo jen málo, aby to zopakoval, vždycky mě ale nezapomněl ujistit, že je to vlastně moje vina, protože jsem něco udělala, nebo naopak neudělala.... Pak se omlouval, že nechtěl, že se to už nestane... , ale stalo se to znovu a znovu.
Pak, ikdyž se narodil syn, se situace vůbec nezměnila. Naopak - nejlépe by asi bylo, kdybych byla v totální izolaci, což jsem odmítala, takže se pak stupňovaly žárlivé scény (zřejmě podle hesla - podle sebe soudím tebe :grinning: ).
Vyvrcholilo to jednou dost ošklivou scénou, to už jsem šla na pohotovost, tam jsem dostala i zprávu a tu jsem si pečlivě schovala.
Scénám před malým se rozhodně nevyhýbal, vyhrožoval, že mi ho sebere, když odejdu.... Nakonec jsem po 2 letech společnýho soužití utekla. Když odešel do práce, sbalila jsem si to nejnutnější a odešla jsem k rodičům¨. I tam mě chvíli otravoval, vyhrožoval, ale nakonec dal pokoj. Pak už jsem o něm naštěstí neslyšela.

Takže - z osobní zkušenosti - jakmile chlap jednou jedinkrát vztáhne na ženskou ruku, nikdy to není náhoda, nebo omyl, vždycky dobře ví, co dělá, navíc se jejich síly rozhodně nemůžou měřit!!! Udělá to znovu a znovu, jsou to zbabělci, kteří konflikt, nebo vypjatou situaci ani jinak řešit NEUMÍ!!! Takový chlap se nikdy, nikdy nezmění, protože násilím se odreaguje a dokáže si, že je zase chlap...
Dneska už bych mužskýho, který by na mě vztáhl ruku okamžitě vykopala z baráku, nebo bych odešla sama a nikdy více!
Jsem dneska vdaná a moc spokojená, protože můj manžel by na ženskou ruku nevztáhl :slight_smile:
Tak se drž.
19. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz
Pro případ, že by se sem Kači už nechtěla podívat, pošlu jí poslední příspěvek od Moniky do mailu.
19. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz
Pepibubu,
já jsem ale zapomněla to nejdůležitější a to, že holky, co tu kaci radily, tak radily velmi velmi dobře, protože - právě proto, že v tom momentálně nežijí, tak mají přesně ten nadhled a porozumění, které ten, co v tom žije, nemá a v té chvíli mít nebude!! Ony totiž neřeší to - měla bych zůstat kvůli dítěti, nebo protože to přece bylo tak moc fajn (a ta potupa si přiznat, že jsem šlápla vedle..), třeba se změní, jen co se změním já, atd atd... Vidí tu skutečnou podstatu věci - že chlap prostě ženu bít NEMÁ. Tečka. Dítě to poznamená, idkyž to dítě třeba chlap bít nebude, ale pokud je už větší, bude si různé útržky pamatovat a na jeho životě se to prostě odrazí.

Já bych možná váhala, pokud by chlap vlepil ženské facku v afektu, jednou jedinkrát, ale neumím si teda představit, co osobního by ho muselo vyprovokovat..., ale pokud v manželství, kde si lidi mají věřit a být si oporou, muž ženě ublíží, to už bych se vždycky bála, že se to bude někdy, kdykoliv, opakovat a nebo hůř - s okolnostmi stupňovat.
Jakmile se jednou intenzita násilí zvýší, tak už má provždy vzestupnou tendenci, nikdy naopak.

A mimochodem - já jsem tehdy přišla o jedno přátelství, protože jsem odmítala poslouchat, co mi kamarádka v dobré víře radila. Nakonec se odmítla dívat na to, co se u nás dělo...
Takže asi tak :slight_smile:
19. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
Kači - on to soudně dítě nevezme, pokud ty uvedeš jako důvod rozvodu mj. že tě opakovaně týral - pěkně do podrobna! Řekla bych to i rodičům, abys nebyla sama, kdo o tom ví a aby za tebou měl kdo stát..Škoda, že nemáš nějaké zprávy od lékařů.. Víš, on podle mě za chvíli bude tak jako tebe vnímat i dcerku - povyroste a jakmile ho začne vytáčet, bude ji taky mlátit - a o tom nepochybuj. Násilník je jednou násilník a pokud neváhá vztáhnout ruku na svoji ženu - u dítěte to může být ještě horší. Právě kvůli ní bys neměla dovolit, aby vyrůstala v tak hrozném prostředí, které ji může poznamenat na celý život. I kdyby ji nebil - stačí že uvidí, jak bije tebe a bude žít pořád ve strachu co se zase stane, bude se bát tatínka a hlavně o maminku. Neber jí pocit bezpečí a krásné dětství. I moje kamarádka dlouho hledala sílu k rozvodu - Xkrát to zkoušela a zase nic. Mají i dítě.. jenže pak už pohár přetekl a podala žádost o rozvod. Nikdo jsme nevěřili, že ji nestáhne. Ale dokázala to - první měsíc, dna.. to bylo hrozné zvyknout si na to, že je sama - ale dnes? Ještě to není rok, ona naprosto rozkvetla, začala se o sebe starat, protože má konečně peníze a taky má šikovného chlapa! Takže klidně bych mu řekla, že chci rozvod a pokud ho nepodepíše a bude dělat problémy s dcerou, nahlásím to mlácení - a uvidíš jak zkrotne :wink: A hlavně když zas přijde jaký je chudák bez peněz, tak mu nic nedávej! Sám na sebe a byt si určitě vydělá - jen ať se klidně omezuje, vždyť do teď se musela omezovat jeho žena a dcera! Ty máš mateřskou na 2 lidi.. a ani u alimentů bych ho nešetřila - je to jeho dítě, tak o to se starat musí. Kači vím, že je těžké poručit rozumu, když srdce velí jinak a když máš někoho ráda, nebo i když jste spolu třeba dlouho, je těžké si najednou představit život bez něj - i když víš, že je to zcela špatná volba, ale kvůli Verunce bych se snažila ze všech sil. Drž se kočko a zvládni to!
19. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
MM donedávna vydělával 12tis. Vyžil z toho a ještě dával peníze on mě...
A jak píšou všichni,on se nezmění (teda aspoň ne k lepšímu...) a jde teď v první řadě o Verunku-ty být na jejím místě, byla bys radši s biolog. otcem, který Ti mlátí maminku, případně i Tebe, v rodině bez pohody a klidu, nebo radši jen s maminkou (případně s nebiolog.tátou,kterýho Kači nebudeš mít problém najít :wink: ) v rodině plný lásky smíchu a pohody? Zkus o tom přemýšlet a hlavně si nemysli, že to ty jsi z vás dvou ta "špatná"...
Sice mi to nedalo sem nenapsat, ale obávám se, že Kačka sem už nepřijde, ba naopak se vrátí k "milovanému" Péťovi...
Tak Kači,jestli jsem to neuzhádla a ty si to teď čteš, tak se drž a přeju hodně štěstí v dalším životě. Verunka Ti jednou řekne, žes udělala moc dobře a že Tě má moooc ráda :wink:
19. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
je pravda, že si možná kaciska řiká, že nechce bejt ta, která odešla, aby jí to pak dítě nevyčítalo...ale v tomhle případě jí spíš poděkuje :wink:
19. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj jen jsem to tady rychle projela a kaciska drzim pesti at to zvladnes o malou se neboj hlavne se k nemu nevracej vim ze je to tezke ze ho mas svym zpusobem porad rada ale nenech se zlomit holky maji pravdu udelal to jednou udelal to znova uz jen kvuli malej bych odesla aby to nemusela videt a i kdyz to treba nevidi tak z tebe ten stres vyciti toho se neboj a jestli ji nechces zkazit zivot aby mela cely zivot kvuli tomu problemy tak se tohoto chlapa zbav..tot muj nazor ..k smrti nesnasim kdyz chlap mlati zenu to je u me ubozak s hodne malym sebevedomim,fakt tohle me dokaze tak rozcilit,ze to vubec dokaze udelat,to uz asi nevi co by.no kazdopadne ti preju hodne moc stesticka stat se to muze kazdemu a nebyla by si jedina svobodna nebo rozvedena matka jsi pekna zenska urcite a chlapa si jeste najdes a hodneho ktery vas obe bude milovat a pak az si uvedomis jak si treba byla hloupa ze si neodesla hned ...hodne moc stesticka :wink:
19. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
Kaci nevracej se...a nevěř mu-lepší nebude....manipuluje s tebou od prvního setkání a bude to tak pořád -dokud mu to dovolíš...Nedovol mu to.Když ne kvůli sobě,tak kvůli té krásné holčičce co máš....
A to co k němu cítíš-to už není láska....myslíš si že je,ale není.....A až se z toho vlivu dostaneš,uleví se ti...
Moje máma měla něco podobnýho,i když ne tak extrémního(táta taky vydíral,omezoval atak,ale nebil ji-nikdy.)nebyla šťastná....měla odejít dávno.Dřív než si pocuchané nervy začala léčit alkoholem...na uklidnění....Dneska je mrtvá,mého mladšího syna nikdy neviděla...
Bývala to krásná ženská měla jsem ji moc ráda...ale nechápu dodneška,že si to nechala líbit.....a nic nikdy neřekla....já taková nejsem,nenechám se sebou orat...Chci být šťastná a milovaná-mám na to právo stejně jako ostatní a kdyby mi ho chtěl někdo vzít,tak já se nedám....jsem poučená taky dost...
19. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.