• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dáváte manželovi peníze z mateřské?

(Zamčená)
28. července 2009 
Kaciska, ak sa chceš pozrieť na to, ako to zažila skutočná žena, tak sa pozri sem:

Na http://televizia.joj.sk/tv-archiv.html choď v kalendári vpravo na 19.apríl a tam ťukni na Ako som prežil.

Prosím Ťa, prestaň sa klamať. Prestaň si hovoriť, že sa vraciaš k nemu, lebo Verunka, lebo svokor, lebo odobratie dieťaťa. Vraciaš sa, lebo ešte stále neveríš, že ON JE TAKÝ a preto, lebo sa radšej ženieš za ilúziou pokojného života s Petrom, ktorý však nikdy, od úplného začiatku Vášho vzťahu, pokojný nebol.

Tak bež za svojou ilúziou pokojnej rodiny s dieťatkom. Ale urob mi láskavosť: až sa Verunka k Tebe začne správať pohŕdavo, nevyčítaj jej, že to robíš kvôli nej. Pravda je, že to robíš kvôli sebe. Verunka s tým nič nemá.

Keby si bola skutočná Matka s veľkým M, tak toto by si Verunke nerobila.

Kým neuvidím z Tvojej strany niečo pozitívne v smere odmietania domáceho násilia a ochrany Verunky pred životom s násilníckym biootcom, s touto diskusiou končím. Akonáhle budeš skutočne potrebovať radu a pomoc, ozvi sa mi do IP.
19. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
kveta sem se na to jukla a pěkně udělanej film :wink:
19. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
Holky... mě napadla strašná věc... Kaci mi tehdy napsala "tak jsem doma" a v další smsce - teda u našich.... a pak to pokračovalo jak jsem sem psala...napadá vás to samý co mě? :unamused:
20. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
Holky, tohle je fakt smutné téma, nechápu, proč někteří ti chlapi jsou takoví tupci, viděla bych to tak trochu ve výchově, jestli měl doma to samý, co aplikuje na Kači, tak mu to přijde naprosto normální a vůbec mu nedojde, jak jí a malé Verunce ubližuje. Tady opravdu nezbývá než od něj odejít, já bych si osobně moc vnitřně vyčítala, že jsem zkazila holčičce život, protože jsem toho tyrana "tak milovala", achjooooooo :confounded: Je to opravdu láska nebo jen zvyk a strach, že to neutáhneš finančně? Jsi opravdu na něm tak závislá, když dáváš peníze TY JEMU?!
Kači, opravdu se probuď, bohužel by jsi si měla přiznat, že TM není ideální, že není tím pravým, neboj se toho, sama si můžeš tady přečíst, že všechny holky, které měly něco podobného zlého, potkaly bezva chlapy, které milují a mají naprosto úžasný život. Odejdi, dej si čas na hledání nového muže tvého srdce, aby jsi nenalítla nějakýmu prvnímu debilovi, kterého potkáš. Srovnej si hodnoty, řekni si, co od života chceš, co chceš pro malou a uvidíš, že ti bude zase svítit sluníčko :wink: Věř mi, že tímto způsobem to opravdu daleko nedotáhneš a co z toho máš? Modřiny a jsi v duchu nešťastná, on v současné době jen využívá tvé situace, jsi ještě zmatená, srdce je zjitřené, ale opravdu nedej se nachytat, jsi mladá krásná holka, máš šanci dát Verunce lepší život než má doposud :wink:
20. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Jo a ještě něco, zkus víc myslet na malou, opravdu, ta malá krásná, čistá a dušička nevinná si zaslouží lepší dětství, zapomeň na své "pohodlí" a udělej něco pro Verunku, to je to nejdražší, co máš, ne tvůj zlý manžel :wink:
20. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
Pepibubu, ja doufam, ze to Kaciska treba jeste bere tak, ze "doma" je u rodicu, prece jen je mladounka, musela se od nich odstehovat teprve nedavno.

Jinak kdo nevidel vcerejsi 112 na Nove, doporucuji. Predevsim Kacisce! Presne tak totiz domaci nasili konci :pensive:
20. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Matysková - dokážu si to bohužel představit, jak to končí :confounded:
20. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
Smutné téma to jistě je. Ještě smutnější se mi zdá, že možná K. ještě nedozrála natolik, aby udělala ten těžký krok. Rozhodně opustit milovanou osobu je hrozně těžké. Domnívám se, že pokud K. neřekla rodičům vše, stejně tak nejspíš neřekla ani manželovým rodičům vše a nevyhledala pomoc, tak se bohužel nedá nic dělat. My tu můžeme vypisovat co chceme, ale vše je jen a jen na K.....
Otázkou zůstává, zda toto vůbec ještě čte, že? :confounded:

Matyskova: u nás ve městě před pár lety, podobný případ skončil tak, že paní odvezli v černém autě a chlap šel sedět. :cry: :pensive:

Sice se říká: "V dobrém i zlém.", ale vše má své meze.
20. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Nedá mi to abych znovu nepřispěla do této diskuze! Sleduji to od začátku a měla jsem hodně velkou radost, že se kaciska odstěhovala od toho tyrana a hned co se odstěhovala mě napadlo, že bude muset být hodně hodně hodně silná aby se k tomu blbcovi nevrátila. Teď už mohu jenom doufat, že je na to dost silná. Moje kamarádka toto taky prožila a musím říct, že jí dost dlouho trvalo než se rozhodla odstěhovat. V momentě kdy to udělala nastaly klasické scény a vydírání, ale ona kupodivu vytrvala a byla dost silná na to aby se nenechala ukecat a to jí tehdy bylo jen 18 let (vdávala se těhotná v 16!). Původně si myslela, že nemá kam jít, pže měla jen maminku a ségru s malým dítětem, které žily spolu. Nakonec když jim o tom všem řekla tak oni vůbec neřešily, že už jich doma bude moc a okamžitě se k nim nastěhovala - žily tak několik let než si ségra i matka našly přítele. Teď má i ona konečně toho pravého i když si mezitím našla ještě jednoho týpka podobného ražení (ten jí sice nemlátil ale "jen" citově vydíral) a konečně může být šťastná. Někomu to holt trvá díl a někomu to dojde rychle!!! My můžeme pomoci pokud ten druhý sám chce, ale pokud nechce tak nemáme šanci. Ano bolí mě když někdo takhle trpí, ale vyhrabat se z toho citově musí každý sám! Takže kacisko DRŽ SE!
20. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
anta: proč jsou chlapi takoví?
no protožejim to ženské dovolí

napadá mě příběh té američanky bez obličeje, co jí její chlap v hádce postřelil do obličeje a znetvořil (teď má transplantovaný obličej ...určitě jste to v posledních týdnech zaznamenaly)
ale ona poté co ji zohyzdil naposto šílenm způsobem na něj čeká, až ho pustí z kriminálu ....opravdu nechápu
20. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
tak mě napadlo- říká se že si každej zaslouží druhou šanci, ale taky se říká že lepená váza vždycky někudy protýká... a já pevně doufám že Kači tu druhou šanci dá sama sobě a verunce...

Hupczi - možná na něj ta v americe čeká s tím, že takhle zohyzděnou ji nikdo nebude chtít, tak radši zůstane s ním který ji zná ještě nezohavenou... zvrácená logika ale nepřekvapila by mě
20. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Hupczi a proč jim to ženské dovolí? To je otázka viď? :wink: Vždyť co já vím, tak my ženy jsme silné nátury, že by to bylo tím?
Pepi, dvakrát do stejné řeky nevstoupíš a když jo, vezme tě celou :pensive:
20. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
A sakra...podle toho posledního příspěvku od kacisky....se mi to vůbec nelíbí...nenechám si Verču vzít i za cenu,že se nechám mlátit...děvče...ty se přece nemusíš nechat mlátit,nikdo nemá právo tě bít,nikdo a nikdy nemá právo ti ubližovat..a člověk který ti ubližuje nemá právo ti vzít dítě...existují azylové domy kde se můžeš uchýlit aniž by tě tam manžel našel a můžeš tam být tak dlouho než se vše vyřeší.Tam tě nenajde ,u rodičů ano.Obrať se na poradnu pro rodinu..tam ti určitě poradí co máš udělat..nebo na kruh bezpečí a podobně.Můžeš zavolat i anonymně.

http://www.bkb.cz/redaction.php?action=showRedaction&id_categoryNode=304
www.donalinka.cz/ - 21k
nasili.unas.cz/ - 7k
20. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
nasili.unas.cz
www.domacinasili.info
www.rosa-os.cz
www.rodina.cz/clanek2106.htm
www.stopnasili.cz/zeny/co-je-domaci-nasili.html
Je mnoho možností..nikdy není člověk sám když ví na koho se může obrátit...držím pěstičky abys to všechno zvládla a zachránila sebe a hlevně svoji malou holčičku.Domácí násilí se totiž stupňuje a mnohdy končí smrtí týrané ženy a stalo se také,že byly usmrceny i děti...proč?copak ony za něco mohou?
20. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
20. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
anta: protože jsou naivní a věří ve změnu ...protože mají málo sebevědomí a věří, že to je jejich vina ....protože mají strach ze samoty větší než z bolesti ..........protože mají škraloup z předchozí rodiny ....a tak by se dalo pokračovat
určitě to není o vnitřní síle - ta umožňuje odejít, být sama ....
21. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Hupcza - ...věří, že je to jejich vina... To je šílený :angry:
21. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
anta: hele ...já chodila s alkáčem ..a věřila jsem tomu, že to je má vina a nevšimla jsem si, že jeho otec je alkoholik rovněž, maminka i babička popíjejí a tetička se uchlastala ... jak se normálě dobře orientuju, totálně jsem zblbla ...a pak to trvá než si dáš do kupy sebevědomí ...pokud ti ještě nějaké zůstane a nezačínáš úplně z nuly :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Holky...já si to stejně nedovedu představit. Vysoké sebevědomí nemám, ale v momentě, kdyby na mě muž vztáhl ruku, spálila bych mosty. Asi hodně záleží na povaze, nevím.
21. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
hell: otázka je, co si myslíš a co reálně uděláš, až se to stane :wink:
rálně taky víš, jak to s alkoholikem je a v tu chvíli, kdy jsi zamilovaná se chováš jako pominutá kráva :wink:
21. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Hupczo, svého muže miluju, mám s ním dítě. Ale to, co jsem popsala výše, bych stejně udělala. Ikdyby prosil na kolenou, nikdy bych už mu nevěřila a nevrátila se.
21. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Kaci: kolikrát Tě uhodil, bylo to třeba na denním pořádku?

Mně spíš přijde, že Kaci s ním zůstane, holky je to tak, téma bylo úplně jiné, týkalo se to těch peněz, takže Kaci čekala, že se tu budou řešit ty peníze, že on by si mohl zkusit najít např. jinou práci. Ale přece po ní nemůže chtít, aby na všechno dávala půlku, možná by na ni už nikdy nešáhl, ale s těmi penězmi to bude krutý, ber to aspoň z téhle stránky Kaci, myslím, že není normální, říkat si o půlku peněz na dovču a za okna atd. a hlavně, když to s Tebou neřeší, že se nezeptá, jak to uděláte s penězmi, přiznat si, že na něco prostě není. Třeba ses ho měla zeptat, kde vzal na tu televizi, je to jen o komunikaci.
21. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Tak som si precitala tuto temu a som v soku. Kaciska, ak ti je fuk, ze ta mlati, to je tvoja vec. Ale ako mozes dopustit, aby ta mlatil pred malou??? Sorry, ale vyhovorka, ze nie sme v takej situacii je uboha. Tu ide o tvoje dieta, to by si mala milovat najviac na svete a odist kvoli nej. Ziadne dieta si nezasluzi vidiet, ako otec bije mamu. A ver tomu, ze aj take malinke deti si to zapamataju.. Drzim ti palce, aby si nasla silu odist od neho, ak nie kvoli sebe, tak aspon kvoli malej. (btw: raz by ma chlap udrel, tak by som s nim skoncila.. takyto ludia sa nezmenia..)
23. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz
taky vás sleduju, nepsala jsem, ale kacicka je klasický případ syndromu týrané ženy - je to katastrofa se vymanit z té představy, že jí chlap ublížil omylem - nakonec to dopadá tak, že se rozezlí na své okolí a ještě ho hájí, že tak zlej není a kdesi cosi.
Mám totiž tu samou kamarádku. Místo aby odešla s jedním dítětem před osmi lety, nechala si udělat další dvě, u toho vystudovala bakaláře a rok po třetím porodu nedonošeného dítěte šla pracovat, protože podle slov jejího manžela "ona má větší šanci uživit rodinu" - on už 10 let nepracuje, protože všechny místa jsou pod jeho úroveň a nevyplatí se tam vůbec nastupovat. Mlátil ji, ponižoval, když jsme chtěli jít na večeři, musela se ptát - já manželovi oznámila, že jdu pryč - utíkala z domova, jak se bála, a pořád poslouchala, jak si ho "neváží", kdyby si vzal nějakou "pannu, tak ta by mě respektovala, jak si zasloužím", kdežto ona si zaslouží být jen ponižovaná a mlácená. Ode mne si hledala informace právní, volala do azylových domů,... Ona má prostě vzácný dar nevidět do očí bijící a ještě se nakonec osopila na mě, že on má pravdu, že za 15 hrubého přeci nemá cenu jít někam pracovat... Ještě o něm mluvila jako o chudáčkovi. Co k tomu dodat, že...
Je typický ubohý užvaněný, narcistický budižkničemu, kterého by každá trochu sebevědomá ženská skopla se schodů...

dopadlo to tak, že ona pracuje na směny za 26 tisíc měsíčně, je strhaná, jemu končí mateřská dovolená s třetím dítětem a dál bude sedět doma, rozumovat nad tím, jak nemůže sehnat práci na úrovni a vršit se na ní, že má dělat víc...
takže ono opravdu komu není rady, tomu není pomoci. Už jsem to s ní vzdala, prostě ona umí být jedině oběť a v tom se jí líbí. Možná se někdy ke stáru probere - pokud se toho dožije a nezabije ji manžel nebo nejstarší syn, který se už k ní chová úplně stejně jako tatínek - protože to prostě považuje za normální chování k ženě.
24. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
že se sem znovu vracím - ale nedá mi to - strašně mě zajímá, jak to s K. pokračuje, jestli vydržela a nevrátila se k němu.... :pensive:

Kubaka - to je hrozný s tou tvou kamarádkou, je mi to líto - a ta beznaděj, že to vidíš na vlastní oči a nemůžeš s tím nic dělat, protože ona nechce,.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: navíc tímto stylem tvá kamarádka vychovává další tyrany, případně oběti :pensive: :pensive: :pensive: :cry:
22. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
Jana.sun máš IP
22. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahoj holky,
nedalo mi to nenapsat. Kaci, všechno, co tu holky napsaly, je svatá pravda. Teď z pohledu dítěte, který vyrůstalo v takovýhle "úplný" leč zcela nefungující rodině. Můj táta pil, mlátil mámu, klidně i přede mnou. Pamatuju si, jak jsem v noci nemohla usnout, protože jsem se strašně bála chvíle, kdy se táta zase vrátí opilej domů a začne vyvolávat scény, aby mohl mámu zmlátit. Hádali se klidně celou noc, já pak měla vstávat do školy. Kolikrát jí zmlátil tak, že kulhala, nikdy nešla k doktorovi, nikdy nezavolala policii, on to přeci nemyslel zle a jinak je to dobrej chlap, vydělává a dokáže zabezpečit rodinu. On už to přeci víckrát neudělá. Udělal.
Ve škole jsem měla jeden čas fakt problémy, nemohla jsem se soustředit, kolikrát se mi klepaly ruce tak, že jsem nemohla psát - nervy. Samozřejmě mlátil i mě. A za takový hovadiny, jako například že měl pocit, že jsem vyplácala moc šamponu. To, co říkal jí, že je neschopná a k ničemu, že jí nikdo nemá rád, časem začal říkat i mně. Byla jsem blbá, neschopná, nemá mě rád, protože jsem k ničemu. Co to udělá se sebevědomím ti snad nemusím vysvětlovat. Doteď manžel kroutí hlavou, když se rozbrečím, že něco určitě nezvládnu. Přitom to zvládnu nakonec vždycky a pak tomu nevěřím a divím se. Proč asi, protože jsem celý život slyšela, že nikdy nic nedokážu.
Máma taky myslela především na to, aby nerozbila rodinu. Do teď jí to vyčítám, do teď jí to nemůžu odpustit. Ona mě měla chránit a ne mě tomuhle vystavovat. Jeden čas jsem si strašně přála, aby spadnul ze střechy a už se domů nikdy nevrátil (měl pokrývačskou firmu). Je to strašný, že tohle vůbec říkám, ale tak to prostě bylo. Nenáviděla jsem ho a matku taky za to, že ho nevykopala z bytu. Tak jenom, abys měla představu, jak to dítě vnímá a co jednou bude Verunka cítit. Jestli si přeješ, aby ti to vyčítala a svého otce ze srdce nenáviděla, tak u něho zůstaň. Protože je to nejlepší cesta k tomu, jak jí zkurvit dětství!!!
Tak se prober!!!
22. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
myslím, že Kaci sem už chodit nebude.......nechce tyto řádky vidět a číst je, zařídila se podle sebe, do alba ji přibyly "kráááááááásné" fotky ze společné dovolené v Itálii :pensive: :pensive: :pensive:
22. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
taky na to myslím,jak to sní dopadlo,se kouknu do albíčka,takže se kněmu vrátila nj co na to víc napsat :unamused:
22. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
je to k zeblití ženy,nemůžu si pomoct.........ta holka je blbá,tohle udělat dítěti,chudák malá :frowning2:
22. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.