• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Deticky rok 2002

(Zamčená)
1. května 2011 
ahojik mamci mam klucinu ktery se narodil v roce 2002 :grinning: :grinning: a letos jde do prvni tridyyy :grinning: :grinning:
27. dub 2008 v 16:33  • Odpověz
Ahojda...já taky
A jak se těší?Dan hrozně,ale je docela zlobidlo,tak jsem zvědavá :grinning:
29. dub 2008 v 09:11  • Odpověz
autor
ahojik magika zdravim jo uz se tesi a dneska sel trhat nosni mandlickuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2008 v 09:55  • Odpověz
Ahojda
Jejda,tak snad mu mandlička dopadla dobře
Já jsem dneska předala Danečka babičce,pže o víkendu se poplaví na parníku a my jedem s manžou a druhým prckem ke tchyni :slight_smile:
14. kvě 2008 v 08:36  • Odpověz
autor
no ahojikk magika jo super uz pomaze do skolickyy uz se tesiii :grinning: :grinning: :grinning: teda ty se mas vidis too :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2008 ve 13:22  • Odpověz
autor
ahojik magika kdepak jsi a co klucinaa :grinning: :grinning:
22. kvě 2008 v 08:10  • Odpověz
Ahojda
Nějak se vždycky zapomenu v jiném tématu :slight_smile:
Zrovna ted si říkám,že Dan ještě neměl neštovice a že bude blbý,až je dostane v první třídě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2008 v 15:35  • Odpověz
Máš pěkné fotky,jste prima akční rodinka,já bych chtěla ještě taky třetí dítě,ale bude asi až za pár let.Jak zvládáš tři raubíře? :grinning:
6. čer 2008 v 15:37  • Odpověz
autor
no achooj jo to znammm jojo tri deti nekdy to je pakarna ti reknuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: moje decka taky jeste nemeli nestovicee :sweat_smile: :sweat_smile:
6. čer 2008 v 19:24  • Odpověz
autor
tez jste pekna rodinka tak si tez porid tri deticky at si jak jako jaa a maly mela ted rok ze na den detii :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 v 19:31  • Odpověz
autor
achoj kdepak jsi magika a co deticky ta nejstarsi dneska odjela do skoly v prirodee :grinning: :grinning:
16. čer 2008 v 16:03  • Odpověz
Ahojky holky,mám holčičku která se narodila v listopadu 2002. Takže do školy jde až za rok,ale už ted mně to straší. Je to takovej náš malej neposeda a lumpík,tak si jí tam nedovedu vůbec přdstavit. Neštovice taky ještě neměla.
18. čer 2008 ve 14:59  • Odpověz
autor
ahojik vitejj :grinning: :grinning:
18. čer 2008 v 18:58  • Odpověz
Děkuji za přivítání.Koukala jsem na fotky a máte kouzelné dětičky :wink:
18. čer 2008 v 19:32  • Odpověz
autor
jo dekuji a kakam ze mame skoro stejny prezdivkyyy :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2008 v 19:39  • Odpověz
autor
teda koukam jsem chtela napsat :grinning: :grinning:
18. čer 2008 v 19:40  • Odpověz
Ty překlepy to je věc :grinning: :grinning:
Taky jsem si hned všimla tvé přezdívky :wink: :slight_smile:
18. čer 2008 ve 20:25  • Odpověz
autor
ahojik dobry rankoo :sweat_smile: :sweat_smile:
19. čer 2008 v 08:57  • Odpověz
AHOJ A HEZKÝ DEN :wink: :slight_smile:
19. čer 2008 ve 12:06  • Odpověz
autor
jak je achojj my ted dojedli meli jsme rajskou s plnonou paprikou a upekla jsem babovku namm :grinning: :grinning: :grinning: a rano jsem byla u zubniho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2008 ve 12:23  • Odpověz
´Tak já jsem dělala králika na česneku br. knedlík a špenát,ale rajskou mám taky v plánu.
Deniska ted přišla ze školky a pujdeme ven,je tam krásně :wink: .
19. čer 2008 ve 12:39  • Odpověz
autor
taky dobry obidekkk ty brdoo :grinning: :grinning: ja mam kluka jeste ve skolce jdu pro neho az o pul treti :grinning: :grinning:
19. čer 2008 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj hezký den.Jak se máte?Co dětičky?
Deniska je na víkend pryč tak mám tři dny odpočinkové :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. čer 2008 v 10:02  • Odpověz
autor
ajojj ted jsem prisla byla jsem tam za manzilkem v tescuu on tam dela uvaril mne kaficko a decka si dali nanukkk :grinning: :grinning: tak to mas super aspon mas klidek vidis tooo :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2008 v 11:05  • Odpověz
autor
ahojik kdepak je nekdoo :grinning:
22. čer 2008 v 11:13  • Odpověz
Krásné ránko :wink:
jak se máte,já nějak nestíhám.Byli jsme u babičky,jinak jsme v těchto hycech většinou u bazénu.
deniska jede ve čtvrtek se školkou na výlet na Mácháč tak už se moc těší. Hlavně na parník :sweat_smile:
24. čer 2008 v 07:39  • Odpověz
autor
ahoojj jo dobry v nedeli jsmetez byli se koupat vcera neco nakoupit pro deticky adel sandalky anet zabky a teplaky a adyskovi kratasy dneska je to u nas zamracenyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2008 v 08:41  • Odpověz
autor
byla jsem u zubare beee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2008 v 10:37  • Odpověz
Čauky,...koukám že je tu druhý andrýsek :grinning:
Tak Dan jde zítra naposled do školky,...to budu bečet....pak letíme 14.7. do Španělska a pak ke tchyni :sweat_smile:
No a včera byla bouřka,jak blázen :astonished:
26. čer 2008 v 09:41  • Odpověz
autor
ahojik magika zdravim jo deticky zitra naposled to uteklo ten rok ty brdo a po prazdninach adysek do skoly jsem zvedava jak mu to pujdee :grinning: :grinning: je to se mate si to uzijte ja byla v loni v chorvatsku tez bylo superr :grinning: :grinning: jo to byla strasnaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2008 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky,tak prázdniny jsou tady.Naší Denisku teda čeká ještě rok ve školce (díky bohu :sweat_smile: ).
V pondělí jede na deset dní za tátou a potom jedeme na týden na Mácháč.Letos jsem nikam ven s malím jed nechtěla :wink: . Příjemnou dovolenou :wink: :wink: :wink: :slight_smile:
28. čer 2008 v 19:09  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.