• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Deticky rok 2002

(Zamčená)
1. května 2011 
Krásné ránko.To bude dneska pařák a já se budu muset držet s dětma jen ve stínu. Deniska byla ve čtvrtek se školkou na výletě a asi to přehnali se sluníčkem. Přijela spálená,dva dny jsem jí mazala panthenolem .Už v pátek jí bylo zle od žaludku a včera měla dokonce teplotu :frowning2: :frowning2:
29. čer 2008 v 09:11  • Odpověz
autor
ajoj zdravim my odvezli anetku na tabor na 14 dnii :grinning: :grinning: tez peknou dovolenou hlavne hodne slunickaa :sweat_smile: :sweat_smile:
29. čer 2008 v 11:33  • Odpověz
Krásný sluneční den.
Tak Deninka nám odjela na prázdniny a přijede až 10.7 už ted se mi stýská :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
30. čer 2008 v 10:28  • Odpověz
autor
aahojik teda mas ji u babicky mne by bylo tez smutno :sweat_smile: :sweat_smile:
30. čer 2008 v 11:07  • Odpověz
Ahojda...
Ted to tady flákám,pže jsme furt někde v luftě :grinning: Jedeme na chatu a 14.7. odlétáme do Španělska.Toho mladšího bude hlídat týden tchyně,tak mi bude taky smutno :fearful:
2. črc 2008 v 08:45  • Odpověz
autor
ajojj teadajakto ze to flakas nesmis mne tunechat samotnouu :grinning: :grinning: :grinning: my tez jezdime po vyletecj a k vodee :grinning: :grinning:
2. črc 2008 v 11:37  • Odpověz
autor
ajoj kdepak jste vsici u nas lejee bee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2008 v 15:23  • Odpověz
Ahojík
No ..u nás je celkem hezky,ale jen 22st.
Daneček je na chatě s babčou a malej Matýsek spí.Čekám kámošku na pokec,tak se těším,jsem dneska toho moc nenamluvila :grinning:
A 15.7.letíme do Španělska na týden,ale bez Matyáše,ten bude u babči.To mi bude smutno :astonished:
5. črc 2008 v 16:11  • Odpověz
autor
jooj tak si to hezky uzij ja byla vcera u kamosky :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2008 v 17:10  • Odpověz
Ahojky taky se přidávám, máme dcerku Kristýnku narozenou 11.7.2002
5. črc 2008 ve 20:18  • Odpověz
autor
ajoj ambrett :wink: :wink:
6. črc 2008 v 07:13  • Odpověz
autor
ajoj maminy tak kdepak jsteee :grinning: :grinning:
22. črc 2008 v 19:13  • Odpověz
Ahojda
Vítám tě Ambret... :dizzy_face: ....teda...tři holčičky???My chcem ještě taky holčičku,ale myslím,že budu mít určo třetího kluka :slight_smile:
My jsme se vrátili ze Španělska,bylo tam fajne,ale těšila jsem se dom,pač nám malýho hlídala tchyně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Danek se už těší do školy,ale chudák neví do čeho jde :grinning:
24. črc 2008 v 16:43  • Odpověz
autor
ajoj magika no vidis to hlavne ze jste si to uzilii :grinning: :grinning:
26. črc 2008 v 11:06  • Odpověz
Ahojda...holky taky jsou vaše děti někdy tak zlobivééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...fakt Dan za poslední týdny je jak utržený z řetězu :pensive: ...odmlouvá,když se mu něco dějě hystericky ječí a všemožně se snaží být středem pozornosti :rolling_eyes: ...už nevím,co s ním :frowning2:
26. črc 2008 ve 20:14  • Odpověz
autor
ajojjto teda jsou ale adysek je hodny ja to mam naopa holky zlobivky a kluk zlaty fakt ted tu skacou po luzkuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2008 ve 20:37  • Odpověz
Matyáš je taky zlatý dítě,klidný.Daneček je torpédo od mala :sweat_smile: ...ale dneska už to fakt přehnal...asi začal žárlit na malýho :pensive: ...i když se člověk snaží,aby to tak nebylo,...byl s náma sám bez ,Matyho na tý dovče,kde jsem se věnovala jen jemu a ted je ZASE dáda na chatě s babičkou a dědou a my s Matýskem tam za nima jezdíme přes den...Doufám,že ho to přejde...jinak bývá hodný v rámci své živosti,ale jak je někde víc lidí,tak se předvádí,jak opice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2008 ve 21:09  • Odpověz
autor
ajoj magkika jo ty deti co nadelamee zee a jak jee :grinning: :grinning:
27. črc 2008 v 09:21  • Odpověz
andrysku...docela to jde...přijeli jsme z chaty,tak budu zas prát... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...jako vždy
Zítra jdu na gyndu a musím se objednat k zubaři,...se mi fakt chce
27. črc 2008 v 18:20  • Odpověz
autor
jo my se byli koupak a pak venku na hristi ucit adyska jezdit bez malych kolecek a slo mu to napoprvy ty brdo no sikulka po mamincee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja jdu k zubari az v rijnu byla jsem nedavnoo :grinning: :grinning:
27. črc 2008 v 18:22  • Odpověz
DAn má kolo rozbitý,budem ho reklamovat,stálo dva a půl litru a nejezdí :rolling_eyes:
Jsem po dnešku nějaká unavená,včera jsme s manžou měli návštěvu,tak jsem šla pozdě spát a vstávala jsemv pět :fearful:
27. črc 2008 v 18:26  • Odpověz
autor
jo chudacekk uz umi jezdit bez kolecekkk :grinning: :grinning: toz dneska brzo spattt :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2008 v 19:49  • Odpověz
Ahojda :grinning:
Dneska jsem zalezlá doma,pže venku je vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mamka jela s Danečkem na koupaliště a Matyášek se mnou válčí doma.Zítra a v sobotu jdu do práce na 12ky,tak se tam asi upeču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2008 v 17:07  • Odpověz
autor
ajoj magi ty chodis do prce jo tak a kde delas jestli se muzu zeptatt :grinning: :grinning:
1. srp 2008 v 09:14  • Odpověz
Ahojda
Dělám zdravotní sestru na chirurgii
Jinak dneska jsem byla na pohřbu tetě,tak jsem z toho celá nějaká smutná,..bylo jí necelých54 :pensive:
19. srp 2008 v 18:20  • Odpověz
autor
ahojikk :grinning: :grinning: tak umrimnou soustrast a co jak se tesite do skolyyy adysek moccc :grinning: :grinning: jeste musime neco malo dokoupitt
23. srp 2008 v 19:05  • Odpověz
No jo,Dana to moc nebere...to spíš já z toho mám hrůzu
26. srp 2008 v 17:01  • Odpověz
autor
ajoj tak jswem byla dneska nakupovat do skolickyyy :angry: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 19:00  • Odpověz
Ahoja...to byla pálka,co??My kupovali stůl a skoro 4 litry v pr.... a to nemám ještě nic koupenýho,pač jsem ten seznam někam zašantročila,tak to budu kupovat,až v prvním týdnu v září.....
Co jsi všechno kupovala???
27. srp 2008 ve 13:32  • Odpověz
autor
ajooj magika tak jsem nakupovala papuce cvicky teplakovka obaly vybavit pouzdro pravitko desky na cislice karticky s cislama a takovy veci ci potrebuje prvnak a jeste desky na sesisty a to jeste te starsi no 1000 hvizdla jen se otociss a to jeste obedy jsme bnbyli prihlasit no dess :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2008 v 18:30  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.