• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Deticky rok 2002

(Zamčená)
1. května 2011 
Ahojda,tak jak jste zvládli první dny školy???My zatím dobrý,má už i pochvalu a kytičku..taky jsme vyplázly majlant...děssss...ale malýmu se ve škole zatím líbí :grinning:
5. zář 2008 v 01:24  • Odpověz
autor
ajoj byla jsem bez pocitacee jo dobry tez v pohode vcera meli tridni schuzky a dobryyy :grinning:
11. zář 2008 v 19:20  • Odpověz
Ahojda,tak jak se máte???My ted jakž takž,dneska jsme zaspali :astonished: :grinning: ...ale dobrý,nakonec jsme to stihli.
Chodila jsem ted furt do práce,ale ted už mám volno
17. zář 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
ahojik jo dobry adyskovi se ve skole libii :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2008 v 18:15  • Odpověz
Ahojky holky mužu se přidat mam Natálku srpen 2002 a pak Sabinku srpen 2007
1. říj 2008 v 18:51  • Odpověz
Ahojda bajnokova :grinning: ...máme stejně staré děti ale já mám dva kluky :grinning:
2. říj 2008 v 11:43  • Odpověz
autor
aahoj jen se pridejjj takze mas ty prvnaka co my uz mame pet jednicekk :grinning:
2. říj 2008 v 16:09  • Odpověz
Ahoj mi chodime ješte do školky máme odklad Natka je takovej drobek a taky je často nemocná je na konci srpna myslím že ji nic neuteče :confused:
Magika a tak co budete zkoušet třetí holčičku? :sweat_smile: :grinning:
2. říj 2008 v 18:35  • Odpověz
Ahójte je tu někdo někde?
6. říj 2008 ve 20:51  • Odpověz
autor
ahojak holky jo jsem tady jak je ve skole dobryyy :grinning: :grinning: adysek spokojenyyy :sweat_smile:
8. říj 2008 ve 12:40  • Odpověz
Ahojda,no jasně...třetí bude ,ale až za pár let :o))) :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj a co když to zase bude kluk? Já bych do toho taky možná šla a třetí ženskou doma to by táta asi zešedivěl :grinning:
9. říj 2008 ve 21:26  • Odpověz
autor
ajoj my se furt mijime cooo :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
10. říj 2008 ve 13:58  • Odpověz
To neva...tak to bude kluk,však už jsem na ty pindítka zvyklá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2008 v 16:15  • Odpověz
autor
ajoj mamci jak a co deticky ve skolee jo v pondeli nastupuji do prace :grinning:
3. lis 2008 v 09:19  • Odpověz
Ahojte tak mi si zatím užívame ještě rok klidu než pujde Natka do školy ale už přemýšlíme kam ju dáme tady mame 3 školy ale nevím Natka dělá gymnastiku a hned vedle toho kam chodí do gymnastiky je základka a je v celku dobrá ale musela bycg ju tam každý den vozit autem je to od nas autem chvilička tak 5 minut jinak se tam dá dojet i MHD ale zas by měla výhodu že by na gymnastiku přešla jen do vedlejší budovy a tréninky ji přibidou tak 3x i možná 4x týdně tak nevím zatím do ledna na zápisy je čas dokud jsem doma na mateřské tak je to v pohodě ale jak se vrátím do práce ta nevím,nevím :unamused:
3. lis 2008 v 18:11  • Odpověz
autor
ahoj holky zdravim tak uz makamm a co deticky adysek ve skole dobry :grinning: :grinning:
1. pro 2008 v 16:18  • Odpověz
autor
ahojik zdravim kdepak jste vsici a co vanoce dobryy :pensive: :sweat_smile:
29. pro 2008 v 19:54  • Odpověz
Nazdárek,tak my Vánoce dobrý,byla u nás tchyně s švárou,tak jsme měli veselo.Jinak děti dostaly k Vánocům klouzačku od Smoby-má skoro 2 a půl metru skluz,tak se na ní děcka vyřádí a v létě ji odvezem na chatu a napojí se na ní hadice s vodou a lze to spustit do bazenu :slight_smile:
1. led 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj,kde jste??? :slight_smile:
26. led 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahooj!
Tak mi zápis do školy mame za sebou ted ještě příští týden si musím vyzvednout vyrozumění jestli ju vzali snad joo :wink:
28. led 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
ahojik tak co maminy jak se mate a co lumpici uz jsou z nich tretaci to uteklo :grinning:
1. kvě 2011 v 18:49  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.