• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Diety??

(Zamčená)
11. března 2008 
tak jsem byl na obědě ... kuřecí rolky ... říkám, objednám (před týdnem) ... to bude supr

akorát že donesli jakýsi mrkvový roličky, trošku masa .-.---- a k tomu nic ... vlastně celý talíř salátu

takže vám některým holky nezávidím, pokud toto musíte jíst

pozdravuju jednu mamču .. ona bude vědět :slight_smile:
10. bře 2008 v 15:44  • Odpověz
ja bych tuto diskuzi pojala trochu jinak..co tak si povidat o jidle? :grinning: o dobrem jidle a piti a psat si co mame radi ? :grinning: :grinning: ja zacnu...
cervene vino(Lindemans,pak s klokanem na etikete.nemuzu si vzpomenout :grinning: ,Finlandia,Absolut..)
grilovane zebra,zabijacka,zverinovy gulas,tatarak, :grinning: svickova,Sushi,losos,...jezisi toho je co mi chutna.. :dizzy_face:
vnitrnosti NE :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2008 v 09:09  • Odpověz
tak já jím vše kromě zabijačkových hodů a dušené mrkve s masem, fuj :rolling_eyes:
ale jinak česká kuchyně, to je moje
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2008 v 10:18  • Odpověz
radost az na kost :grinning:
11. bře 2008 v 10:19  • Odpověz
Koukam nazev diety, to mi sice moc nic nerika, ale rekla jsem si, ze se podivam. :slight_smile: Ja se teda obcas snazim jist jakoze zdrave, jenze mi to jaksi moc nevychazi. :sunglasses: Navic nedavno jsem byla na jedny prednasce podle ktery vlastne neni zdravi vubec nic, tak to mam byt o hladu nebo jist jenom pohanku apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja mam rada jidlo a hlavne maso, sladky zase tak nemusim. Jj takova cina s bramborackama, medovy zebirko, v lete nejaky grilovany masicko, veprovy kolinko, nekde na cundru klidne ty desne nezdravy burtiky, losos s citronovou omackou, gulasek, samozrejme vsechno zabijackovy...tak to je moje. :grinning: Co teda nemusim jsou jatra. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2008 v 11:10  • Odpověz
Zase ale nerikam ze bych jedla jenom maso strasne rada si udelam nejakej zeleninovej salat nebo kolikrat si udelam k veceri dusenou zeleninu nejcastejc mrkev, hrasek s bramborama. A co taky desne miluju jsou testoviny, tech nemam nikdy dost. Musim je mit tak trikrat do tydne a pokazdy si je delam na jinej zpusob. Uz jsem ale vycerpala veskerou svoji fantazii, kze kdyby jste nekdo mel nejakej zarucenej recept...sem s nim. :wink: :grinning:
11. bře 2008 v 11:13  • Odpověz
ja mam taky strasne rada maso :grinning: sladky taky,ale jsem narocna jen neco :grinning: ja si ted jedu v nudlich a testovinach ...mam rada vsecky ,ale prozatim vede carbonara,alio olio klasika nic narocneho a lasagne :dizzy_face: a k tomu vinko....v lete nekam na cundr klidne opekat spekone,pecene brambory..ja vnitrnosti nesnim ale jatra max drubezi pecena..donedavna sem jeste (teda do15let)jedla na vanoce r.polevku ale az mi muj dobrotivy otec rekl co to tam vlastne plave ty bile male vecicky sla sem blit na wc od te doby eee nejim rybi sperma ani deticky :grinning:
v patek budu delat tatarak a bifteky se zeleninkou prijede mi mamaaaaaa :grinning: to bude zase vikend obzerstvi a piti :dizzy_face:
11. bře 2008 v 11:36  • Odpověz
Tak to ja si rybi polivku klidne dam a je mi jedno, co tam plave...hlavne, ze mi to chutna. :sweat_smile:
11. bře 2008 v 11:40  • Odpověz
ja to nemuzu snist mam ps.blok. :grinning:
11. bře 2008 ve 12:06  • Odpověz
autor
nemám rád česnek a mák

jinak asi tak všechno ,....... :slight_smile:

a jsem trochu utítlý na betonu :unamused: :slight_smile:
11. bře 2008 v 15:53  • Odpověz
Jinac k tomu piti, tak mam asi nejradsi most, cernorybizovej dzus a caje, na ty jsem ulitla. Z alkoholu nemusim moc tvrdej, ale treba rum s colou to muzu. :sunglasses:
11. bře 2008 v 16:14  • Odpověz
Ahoj,já miluju čokoládu,prase pečený pěkně na ohni,kachnu se zelím,...Ještěže si to můžu dovolit :slight_smile: .Nemám ráda dušenou mrkev a vnitřnosti.A víno nejradši moldavský.

pro kajule:A toto zkoušelas?:na kostičky cibule-osmahnout,masíčko-lze vynechat,na to na kostičky houby(spařený)-osmahnout.Přidat papriku na proužky a rajčata na proužky.Dosit do měkka pokud možno bez podlívání vodou.Pak osolit opepřit a je to.Výborný na těstoviny a na topinky-pěkně to horké posypu sýrem
Všeho dávám od oka,těch hub je tam celkem dost,ty to musí zahustit(nejlepší je směs-babky,suchohřiby,...)
Dobrou chuť.Taky si pozítří uvařím :wink:
11. bře 2008 v 16:39  • Odpověz
nemam rada rozinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: kukurici..stouram se v tom jak cune kdyz to nekde mam :grinning: kachnu moc nemusim moje mama na ne ma nejakou silenou fobii ma v pultovem mrazaku asi 15kachen a pribezne dokupuje a pece :stuck_out_tongue_closed_eyes: dela 2druhy zeli a knedliky..me je u nich pokazde tak blbe :grinning: navic miluje kachni zadecky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2008 v 16:58  • Odpověz
autor
kajule --- jo rum s colou jde, ale beton je beton :slight_smile:
někdy si dej :wink:
11. bře 2008 v 17:00  • Odpověz
A tak to ja kachnicku muzu...hezky s knedlikem at uz bramborovym nebo houskovym, zeli a pivecko. :dizzy_face:
Nobody, jj beton taky znam, ale rum s colou je rum s colou. :wink:
11. bře 2008 v 18:02  • Odpověz
já teda raději než kachnu kuře, třeba s nějakou dobrou nádivkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dřív jsem hodně pila colu s vaječňákem, to už jsem ale dlooouho nepila.
šup sem s nějakou těstovinovou dobrotou kajule :wink:
11. bře 2008 v 18:09  • Odpověz
znate zabi sperma?? :grinning: vcera sem to videla jak to pili kluci u baru hnus velehnus
11. bře 2008 v 18:51  • Odpověz
autor
aponchie .. to druhý slovo znám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kájule ... no jo, beton je beton :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
11. bře 2008 ve 20:50  • Odpověz
Aponchie, jj to znam moooc dobre. :grinning: Jednou jsem to pila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2008 ve 21:46  • Odpověz
Jednou to do me dostal kamos a od ty doby zelenou ne-e. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nobody :grinning: :sunglasses: :wink:
11. bře 2008 ve 21:48  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.