• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Diplomová práce - prosím o pomoc s vyplněním dotazníku

(Zamčená)
7. září 2010 
vyplněno :slight_smile:
1. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
vsem vam moc dekuju :slight_smile:
1. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
Tak vyplněno sad ti to pomůže :wink:
4. bře 2010 ve 23:03  • Odpověz
urcite :slight_smile: diky diky
5. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
tak i já se pustila do vyplnovaní:slight_smile:
5. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
vsem diky :slight_smile:
jeste jednou davam link na dotaznik o nakupovani - jak nakupujete
http://jak-nakupujete-potraviny-male-prodejny-vs-hypermarkety.vyplnto.cz/
11. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
21. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky,
jako zdaleka ne jediná, pokouším se na mateřské dohnat, co jsem dřív tak nějak nestíhala nebo nestihla… Propracovala jsem se do třetího ročníku na fildě MU v Brně, obor Vědecké informace a knihovnictví a pro svou závěrečnou práci jsem si zvolila téma „Informační potřeby ženy na mateřské dovolené“ spojující mou odbornost akademickou s erudicí praktickou :slight_smile: (možná spíš do úvozovek, zatím jsem zvládala jen jedno dítě :slight_smile: ).
Zajímá mě, jak si maminky na mateřské nebo rodičovské dovolené získávají potřebné informace, jak používají různé informační zdroje a technologie, a co je pro ně důležité nebo nevyhovující. Smysl této práce vidím pak v možnosti využití získaných údajů knihovnami a jinými informačními nebo specializovanými centry (mateřskými atd.) pro zlepšení nabídky služeb pro maminky.
Dotazník lze vyplňovat do 30.9.2010.
Chtěla jsem vás poprosit, máte-li cca 15 minut času (s dítětem na klíně nebo v blízkém okolí PC o něco víc) a chuť se tohoto průzkumu zúčastnit, klikněte na http://survey.easyresearch.cz/oSr8JGOWikWvcmq7KS1lHSany.aspx
Veškeré identifikační údaje jsou požadovány pouze pro statistické účely, dotazník jako takový je anonymní.
Díky, třeba bude i něčím přínosný pro vás :wink:
Gábina
6. zář 2010 ve 13:22  • Odpověz
@gabinas vyplnila jsem, přeju zdravé mimčo a pohodovou mateřskou i se studiem a prací, to jde skloubit:slight_smile:)))
6. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz
berenika39 děkuju :slight_smile: jojo, loni jsem to celkem zvládla, ale to na mě čekal jen jeden prcek... :slight_smile: tak uvidíme jak to půjde, když už budou dva :slight_smile: Jinak musím říct, že při mateřské se mi studuje mnohem líp než při práci :slight_smile:
7. zář 2010 v 09:30  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.