• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

DM bonusová knížka pro děti nar. r.2008

(Zamčená)
30. dubna 2008 
Kto nakupujete v DM drogerie a narodili sa vam alebo cakate deti v tomto roku, urcite si vybavte v DM bonusovu knizku, je tam vela zlavovych kuponov na detske veci (plienky, mlieko, kase, vlhcene obrusky a pod), viac info tu:
http://www.dm-drogeriemarkt.cz/bb/detail.html?qid=1
29. dub 2008 v 09:35  • Odpověz
Do DM chodím často,ale jsme narození v prosinci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2008 ve 23:34  • Odpověz
tak my jsme taky narození v prosinci 2006 ale jsem v Dm zaregistrovaná a chodí mi kupóny na slevy a knížečky jak roste mimčo,ale u nás v DM je problém,že tam hodně věcí maj brzy vyprodaných,takže moc ty kupony nevyužiju
a je to docela drahá dogerie
v tesku nebo globu se dá nakoupit líp
ale k 1roku nám poslaly svíčku na dort
30. dub 2008 v 11:35  • Odpověz
Tak já sbírám ty modrý kolečka a lepím je do knížky.Kupuju tam Sunary a kosmetiku,takže jich je celkem dost.Jednou za měsíc udělám velký nákup tak za 1500 aby se to vyplatilo a ušetřím 150kč.Nic moc,ale mám jeden Sunar zdarma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2008 ve 12:00  • Odpověz
skuli chces tu knizecku poslat i s tim svatebnim oznamenim?ja to mam nekde a na nic :slight_smile:
30. dub 2008 ve 12:02  • Odpověz
aponchie-jako i s těma nalepenýma kolečkama?
30. dub 2008 ve 12:15  • Odpověz
no to neee ja mam jen tu knizecku bonusovou prave..ty nalepky nesbiram :frowning2:
30. dub 2008 ve 12:16  • Odpověz
aponchie- :grinning: ty knížečky dávají u pokladny,těch můžu mít kolik chci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak sbírej body a pošli pak. :wink:
30. dub 2008 ve 12:20  • Odpověz
no dovol me to poslal sam reditel DM :grinning: :grinning: ahaaaa toz to ja nevedela noooo :grinning: a dik :wink:
30. dub 2008 ve 12:21  • Odpověz
aponchie-tak to máš asi něco jiného.Já myslím tu knížečku,ten papír,kde se lepí ty kolečka. :grinning: Ty máš asi ty papírky kde je sleva na určitou věc,třeba 20 kč.Se to odtrhává a je tam hodně věcí pro mimina.Musela jsi k tomu dát rodný list ofocený.Je to ono?
30. dub 2008 ve 12:28  • Odpověz
jj to je ono to sem myslela :grinning:
30. dub 2008 ve 12:28  • Odpověz
aponchie-tak to mi dala minulý týden kámoška,ale jen ty co nevyužila.Tak to klidně pošli,snad si z toho něco vyberu.
30. dub 2008 ve 12:44  • Odpověz
jasne ja to davam na hromadku a poslu ti takove balicek :grinning: jo a dalsi oznameni se ptam ,ale zatim nikdo nechce dat nebo se mu nechce hledat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2008 ve 13:05  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.