• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dnes ven s kočárkem

(Zamčená)
12. března 2008 
Holky, jdete dnes ven? U nás je pěknej vítr tak nevim. G.
12. bře 2008 v 10:31  • Odpověz
u nás je vítr taky taj nevim,nevim možná to zkusím,ale stříšku dám co nejvíc dolu aby na malou nefoukalo
12. bře 2008 v 11:13  • Odpověz
Mi to dneska asi vzdáme a budeme doma. Odpo malého dám asi do kočárku k otevřenému balkonu tam alespon tak foukat nebude. :wink:
12. bře 2008 v 11:21  • Odpověz
taky my ven musíme at chcem ,neb Denuš spí jedině v kočáru :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ale když tak moc fouká dávám přes kočár pláštěnku a je to.je to pěkně zaizolovaný,jen menší otvor na dýchání a pohoda.Já dám na hlavu kapucu a jedem :wink:
12. bře 2008 v 11:23  • Odpověz
Já dám malou spát na balkon, minule jak byla ta vichřice tak spala jak dřevo 4 hodiny. Asi se jí líbilo jak to kolem hučelo a houpalo to s kočárem :slight_smile:.
12. bře 2008 ve 12:17  • Odpověz
My chodíme za každého počasí,tak ani dneska neuděláme vyjímku. :wink:
Před chvílí jsem pověsila prádlo a něž se mlaďoch vzbudí,bude suché. :dizzy_face:
Je tu sice vítr,ale slunečno. :wink:
12. bře 2008 ve 12:41  • Odpověz
vitr snad neni prekazka :grinning: bouda,plastenka,bryle...
12. bře 2008 ve 13:00  • Odpověz
autor
tak venku OK, ale chytil nás liják :slight_smile:
12. bře 2008 ve 14:10  • Odpověz
my jsme byly, ani moc nepršelo, vítr taky v poho :slight_smile:
12. bře 2008 ve 14:11  • Odpověz
ja mam vzdycky strach z tech padajicich stromu... tak nejdem, jeden den se to nepo...
12. bře 2008 ve 14:13  • Odpověz
my byly a začalo nám pršet, tak jsme šly domů, dospává se už přes hodinu v postýlce
aponchie, nás teda vítr málem odnesl...
12. bře 2008 ve 14:16  • Odpověz
já byla venku kol 11 a bylo nádherně :wink:
12. bře 2008 ve 14:27  • Odpověz
tak my chytly super liják,pak svítilo sluníčko a než sme koupily pečivo zas déšť ale s pláštěnkou v pohodě
12. bře 2008 ve 14:47  • Odpověz
autor
tak jsme daly ještě jednu půlhodinku. Vítr nějak zesílil, musely jsme domů... jak píše Sylvar málem nás odnesl... :confounded:
12. bře 2008 v 17:26  • Odpověz
Tak holky, dneska zase 4 hoďky, na nás má vichřice blahodárny vliv :grinning: , asi si jí budu přát častějc :wink:
12. bře 2008 v 17:30  • Odpověz
autor
4 hoďky? To je sen... :slight_smile:
12. bře 2008 v 17:35  • Odpověz
Tak jsme si hezky s kámoškou a našimi mimísky vyšli ven.Bylo krásně..............vzala jsem s sebou foťák(na poslední chvíli mě napadlo,že bych toho mohla využít :grinning: ).
Nicméně,...............ušly jsme asi 2 bloky od našeho domova a chytil nás pěkný lijavec.Kamarádka neměla deštník,tak jsem jí ho půjčila,protože jsem měla kapucu,ale ovšem né bundu do děště. :grinning:
Jak o život jsme spěchaly k nám domů a Áda mi začal v kočáře vřeštět.Měl žízeň,tak jsem mu zacpala pusu flaškou a nechala jí opřenou tak,aby pil sám(poslední dobou to u něho bývá na dlouho :sweat_smile: ).Doběhly jsme k brance a já zjistila,že má v sobě celou flašku(200ml) čaje(hodinu po masozeleninovém příkrmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).Jakmile jsem ho vyndala z kočáru,totálně zeblil sebě i mě. :grinning:
Jakmile jsme(celé zmohlé)sedly k teplému čaji,obloha se rozjasnila a my jenom zuřily. :grinning:
12. bře 2008 v 17:45  • Odpověz
autor
no jo je to dneska nějaký aprílový :slight_smile:
12. bře 2008 v 17:53  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.