• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Domažlice a okolí

(Zamčená)
12. března 2010 
Je tu někdo z Domažlic nebo blízkého okolí?
30. bře 2007 ve 22:33  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ahoj
8. dub 2007 v 15:29  • Odpověz
autor
Ahooojky.No už jsem si říkala zda se tu vůbec někdo najde.Ty jsi přímo z Domažlic nebo z okolí?
18. dub 2007 ve 12:47  • Odpověz
Ahojík Janinko a Raduš :slight_smile:
tak se přidávám do klubu :slight_smile: moc nás teda není :grinning: snad se ještě rozrosteme,co? :wink:
S Raduškou se už známe,žejo :dizzy_face:
Ty máš Janinko 2 chlapečky,to musí být doma pěkně veselo,co? :slight_smile:
19. dub 2007 ve 12:55  • Odpověz
ahojky domažličandy,
já jsem přímo z Domažlic :slight_smile: a ty?
29. dub 2007 ve 14:33  • Odpověz
autor
Já taky..Zimnívánku ty jsi taky přímo z Domažlic?
30. dub 2007 v 15:09  • Odpověz
ahojte holčinky :slight_smile:
teď je venku tak krásně,tak furt někde trajdám :dizzy_face:
Jani,přímo ne,ale máme to do Domažlic cca 4km,takže tam su vlastně pořád :slight_smile:
30. dub 2007 v 16:35  • Odpověz
autor
Zimnívánku a odkud tedy?4km to je kousíček. :wink:

My jsme taky hodně venku když je hezky.Jen by tu mohlo být víc míst kam s dětma.
2. kvě 2007 ve 13:49  • Odpověz
Janinko,z Luženic :wink:
No je fakt teda,že nějaké vyžití pro děti tady moc není :confounded:
Já budu stejně teď jen vozit mimíska v kočárku,ale potom... :astonished: tady jsou jen nějaké houpajdy a stejně to bude lepší zde než ve městě,tady bude mít okolo baráku místa,koupíme pak nějaké kolečko,bazének,snad se zabaví :dizzy_face: :dizzy_face:
3. kvě 2007 ve 12:52  • Odpověz
ahoj domažličandy, jak je?
3. kvě 2007 v 19:05  • Odpověz
ahoj holčinky :slight_smile:
my sháníme pořád kočárek,já už su z toho úplně na mrtvici :confounded:
Když si nějaký vyberem,tak je problém,že momentálně nejsou a nebo mi
vždycky na něm vadí 1 věc.teda to jsem si nemyslela,že vybrat vozítko
pro mimčo dá tolik práce :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2007 v 16:28  • Odpověz
autor
Zimnivanku já mám řekla bych obyč. kočárek od Deltimu z Domažlic naproti nové škole z toho obchodu a jsem s ním spokojená.Je fakt že já jsem ale nenáročná hledala jsem takový aby byl prostorný.Máme ho dva roky a přibyl k němu skejt pro Honzíka.Na to že mi v krámu řekli že je kočár na 15kg tak uveze mnohem víc a až na před nedávnem vrzající kolečka které jsme namazali je v pořádku.Ale samozřejmě že záleží na tom co od kočárku očekáváš.Je fakt že třeba přehazovací rukojeť tu není musím sundavat celou boudu a otočit.To je jediný mínus.
Ale jak tak koukám máš to zapár viď jak se těšíš?

Já si včera zavzpomínala.O víkendu bude oslava.

Raduško a co u tebe bříško?Vše v pořádku?
4. kvě 2007 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky,
tak u mě bříško moc není vidět.Jsem prostorná všude. :grinning: :grinning: :grinning:
Teď beru Dopegit mám vysoký tlak a včéra mi dr. řekla, že to bude plánovaný cisařák. :(
Kočárek už máme, mám ho v albíčku.
Niki, to tě moc lituji, vždyť jsi měla něco domluveného s tím pánem? Tak jukni po netu a když tak ho objednejte přes něj. Jinak nám postýlka už dorazila, tak manžílek naonec vybral tu samou jako máte vy niki. :wink:
5. kvě 2007 v 08:48  • Odpověz
autor
Raruš císařák jo,Chudáku.Jak jsi rodila Domču?Já si teda nedokážu představit rodit císařem i když u Honzíka mi hrozil neboť jsem se neotvírala.

Tak trošku vám oběma bříško závidím ale jen v dobrém.Na chvíli bych to chtěla vrátit jenže to nejde :wink:
5. kvě 2007 ve 14:09  • Odpověz
Ahojky, Domíšek byl taky císařem. Měla jsem eklamsii :frowning2:
5. kvě 2007 ve 14:56  • Odpověz
autor
Tak to je mi líto.Takže se opravdu druhýmu CS nevyhneš?A chtěla bys rodit klasicky kdyby to šlo?
5. kvě 2007 ve 20:03  • Odpověz
Určitě ano, těšila jsem se.
5. kvě 2007 ve 20:36  • Odpověz
autor
Tak třeba napotřetí :wink:
5. kvě 2007 ve 20:50  • Odpověz
Janinko,díky za rady o kočárku,dnes jsme po dlouhém přemýšlení a hledání
konečně vybrali :slight_smile: já jsem teda chtěla klasa hluboký,ale přítelovi se zase líbily ty modernější,takže máme tříkolku v krásné mango barvičce,mám ho v albu,tak můžeš kuknout :wink:
Jj mám to už opravdu ,,za pár,, :grinning: těším se strašně moooooc,ještě když už jsem si vozila ten krásnej kočárek,tak jsem v něm úplně Tadeáška viděla.Snad bude porod v poho :slight_smile:
Jinak Janinko,bříško vypadá roztomile,ale už jde do tuhého,strašně mě bolí v zádech,ale to jsou opravdu bolesti šílené,hlavně v noci,z těch přibraných kil už nevylezu ani schody najednou,vše mi trvá a su prostě taková neohrabaná :grinning: :grinning: takže do teď to bylo fakt v poho,ale už se těším až se malej narodí :dizzy_face:
tak se mějte holčinky,dobrou noc :slight_smile:
5. kvě 2007 ve 23:16  • Odpověz
autor
Zimnivanku ráda bych se koukla do tvého albíčka ale nevím jak na to.Můžeš mi poradit?A smím se zeptat kolik jsi přibrala?Já při Honzíkovi skoro 20 a teď 14.Vše mám dole :slight_smile: :wink:
8. kvě 2007 v 11:40  • Odpověz
Janinko,klikni na první obrázek vedle mé přezdívky a datumu,vypadá to jako foťáček-ty 3 ikonky,tak na tu první a ukáže se ti název mého alba,tak klikneš na nadpis pod fotkou a ukáží se Ti všechny :wink:
Jinak s tou váhou je to docela děs :confounded: :grinning: mám už +16,5 kg a to bylo vlastně před 14dny,teď jdu na gyn v pátek takže to zase bude o něco víc,chtěla jsem se vlízt do 15,to teda evidentně už neklapne :grinning: :grinning: :grinning: tak do 20 a to už vidím taky bledě :grinning: :grinning: :grinning: to bude pak pěkná makačka to shazovat :grinning: :grinning: :grinning:
to se máš,že máš vše dole :wink:

Radííííí,copak ty podnikáš když je taková zima venku :astonished: :grinning:
8. kvě 2007 v 17:00  • Odpověz
autor
tak už jsem i album prohlídla.Moc ti to s bříškem sluší.Já až přijdu na to jak na album abych si ho vytvořila tak tam taky pár fotek hodím.
Kočárek máte moc pěknej podobnej mají známí ale v modrým.
Dneska jdu s klukama na očkování tak doufám že nebudou mít reakci protože zítra jedu do Klenčí na gyndu tak bude hlídat mamka tak aby neměla starosti.Že by se mi na gyndu chtělo to zrovna ne nu ale co se dá dělat.
9. kvě 2007 v 10:04  • Odpověz
autor
Raduš tak s dovolením jsem se koukla i tobě a taky super bříško.Jen musím říct že jsi mi odněkud povědomá jen nevím odkud.

Zimnivanku myslím si že ty kilča pak taky shodíš.Já měla ještě výhodu v tom že jsem nekojila takže to šlo hravě dolů.I když se říká že kojením to jde taky :wink:
9. kvě 2007 v 10:09  • Odpověz
Janinko ahojík :slight_smile:
kdyby jsi potřebovala nějak poradit ohledně těch fotek do alba,tak napiš a pokusím se ti napsat postup,jo? :wink:
Jinak děkuji za pochvalu mého břuchánka i za kočárek,su strašně ráda,že už ho máme :slight_smile:
Tak držím klučíkům pěstičky ikdyž už jsou asi po očkování :dizzy_face: tak ať v noci pěkně spinkají a nic je nebolí :slight_smile:
No a s těma kilama uvidíme,každopádně bych chtěla alespoň svých 60 :slight_smile:

Raduš,haloooo kdepak se flákáš čéče :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2007 v 17:49  • Odpověz
už jsem tu
tak jsem byla v Praze na muzikálu a jinak jsem s manžílkem a domíkem doma, teda zrovna jsem tu sama šli na úhoře
9. kvě 2007 ve 20:44  • Odpověz
jani třeba se známe, ale podle tvé fotečky si nejsem moc jistá
9. kvě 2007 ve 20:47  • Odpověz
Nikolko, dneska jsem tě zahlídla ve městě, chtěla jsem tě pozdravit, ale jak jsem vyšla s podloubí tak už jsem tě neviděla, Robča se smál já chtěla už volat ahoj.... Včera už konečně se malá umoudřila a kopla i dvakrát tatínka. Vždycky kopala a jak mi dal Robča ruku na bříško tak přestala.
Já jdu na kontrolu příští pátek teď chodím po 14-ti dnech
9. kvě 2007 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj Radi,no na Angeliku jsme taky moc chtěli jet,ale bála jsem se cesty abych to vydržela a taky sedět 3 hodiny v divadle když chodím cca po 20 min čůrat :grinning: :grinning: :grinning: tak třeba ho ještě stihneme potom někdy :wink:
Jj včera jsem byla ve městě,dneska taky,já su tam furt....a zítra taky :grinning: :grinning:
No na kontrolu jdu taky zítra a pak už asi budu chodit co týden,už se nám to krááátííííí :dizzy_face:
Tak se mějte holčinky...
10. kvě 2007 v 18:50  • Odpověz
autor
Ahojky holčiny.

Zimnivanku tak už vím jak na fotky :wink: :wink: :wink:
Očkování bylo v pohodě bylo jen na lžičku šlo mi spíš o to aby neměli teplotu.Včerejšek jsme si moc užili až na jednu ne zrovna milou zprávu od gyndařky.Zjistila mi malinkou cystu na vaječníku.Za měsíc mám jít na KO a uvidíme zda se zvětšila.Pokud jo půjdu do nemocnice na laparoskopii ji vyndat.Jenže na 14-17.6. jedem do Madarska na dovču.

Jo tak čůrání po 20ti minutách znám :grinning: :grinning: :grinning: .A nejlepší je to v noci.

Raduš já za svobodna vypadala ouplně jinak :grinning: :grinning: :grinning:
Až bude chvilink tak hodím fotku.Třeba se ale známe jen od vidění.
Tak já jdu uklízet ale vůůůbec se mi nechce :frowning2:
11. kvě 2007 v 08:51  • Odpověz
Janinko ahoj :slight_smile:
téééda to mě mrzí s tou cystičkou!Ale neboj,to nic není,nemusíš se bát,většinou i samy prasknou a nic se neděje.Takže dovču si určo pěkně užijete!!! :dizzy_face:
tak už se Jani těšíme na fotečky :dizzy_face:
Já jdu na gyn dneska ,tak jsem taky zvědavá na mimouška,no vlastně přesně za mesíc mám termín :slight_smile:
tak se měj Janinko a moc to nepřeháněj s uklízením a raději odpočívej :wink: páááá
11. kvě 2007 v 09:03  • Odpověz
autor
Týýý jo za měsí termín.To už je za pár :grinning: :grinning: :grinning:
Tak si hezky užívej posledních pár dnů klidu s bříškem pak to začne.Ale věřím že miminko bude hodné takže to budeš mít v pohodě.
Já taky doufám že z té cysty nic nebude ale moje mamka na to dost trpěla.Manžel si dělá srandu že prý kdyby mi pak vzali vaječník tak že ho stejně nepotřebuju že už prcka nechci.No kopnout ho :angry:
A ke komu na gyndu holky chodíte?

Jo a úklid?Cccc jak zapnu pc tak prd udělám :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2007 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.