• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Domažlice a okolí

(Zamčená)
12. března 2010 
autor
Niky přeju ti rchlý porod a zdravého chlapečka.Těším se pak na fotky a třeba pak někde se potkáme ve městě.

Nebo bysme mohly udělat takový srazík co vy na to?Mám tu ještě kamarádku říkala jsem jí o tom a taky by ráda poznala někoho nového.Má od prosince Timeu.

Jo tak na Kabáty (teď v pátek) bych jela taky ale nejde to není hlídání :frowning2:
28. kvě 2007 v 08:59  • Odpověz
ahojky

jo jedeme teďka v pátek, konečně po 1 1/2 volný víkend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
manža na mě dá pozor a bereme i Domíka je to děsnej fanda

Niki nezapomeň poslat sms až budete na porodnici, přijdu určitě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Srazík by nebyl špatnej, ale asi až budeme mít odroděno né? :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2007 ve 14:34  • Odpověz
autor
No jo jenže čekat na tebe až do srpna jo?No teda.To Niky bude dřív.No uvidíme:slight_smile:))
Ještě ses ptala kam pojedeme na dovču.Do Maďarska na 4dni na okružní trasu.Termální lázně,rybářská bašta ajá nevím co ještě.Už se děsně těším jedem 14-17.6.Už aby to bylo.
28. kvě 2007 v 15:53  • Odpověz
Jani tak to se máš, jela bych hned někam.
Srazík uděláme určitě dřív já jen ... :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2007 v 15:59  • Odpověz
autor
No tak až Niky porodí a dostane se sem tak se domluvíme a bude to.Jen vás upozorňuju přes poledne určitě ne to kluci spí :wink:
Jo a Raduš my dvě se můžem setkat skoro kdykoliv když jsme skorosousedky.Až bude hezky tam můžem ke Kryštofovi na kafčo.
28. kvě 2007 v 19:54  • Odpověz
jo klidně, dobrý nápad, terásku mají pěknou, nebo můžeš někdy přijít s klukama k nám před barák máme tu malé pískoviště :dizzy_face:
28. kvě 2007 ve 20:29  • Odpověz
Ahojte holčinky :slight_smile:
tak hlásím,že máme 3 hodiny na světě další červnové miminko :dizzy_face: Amálku

tan srazík beru,to by bylo fajn,ale opravdu nevím jak dlouho budu celá :grinning: takže se pak domluvíme a určo by to bylo fajn,někam na zahrádku ať můžete vzít děti...no a já vlastně už taky :grinning: :grinning: Tadeáška :dizzy_face:

Radi užijte si Kabáty,pak musíš napsat jak bylo :slight_smile: ale určo fajn,Vojtek prostě nikdy nezklame :slight_smile:
a určo dám vědět až budu v porodnici a musíš se na nás přijít mrknout :wink:
29. kvě 2007 ve 13:02  • Odpověz
autor
Já bych přišla taky do porodnice ale neznáme se osobnětak nechci otravovat a nevím jak by to bylo s hlídáním.Holt si budu mušet počkat.Ale už se těším až mi to tu Raduš napíše že už je Tadík na světě.
Hlavně abys to měla rychlý a ne jak já přes 20hdin při Honzíkovi:slight_smile:))
29. kvě 2007 v 17:23  • Odpověz
ahoj Jani :slight_smile: 20 hodin :astonished: týý jo tak to nezávidím!!!a můžu se zeptat kdo tě rodil?? :slight_smile: jinak děkuji :slight_smile:
29. kvě 2007 v 17:28  • Odpověz
autor
To už ani nevím nějaká dr. ale jméno nevím jen vím že praxi tady nemá.To bylo ještě ve starý nemocnici.Nemohla jsem se otevírat.pak mi něco píchli a pomohlo to.Teď mě rodil Mach.není špatnej ale hodně nám "cpal" do hlavy že jsem si nenechala dát epidural.Teď mi to trvalo 9h.Jenže jsem ho fakt nechtěa protože jsem tak trochu tušila že to bude rychlejší už jen proto že jsme přiljeli už na 4cm otevřený a proto že jsem si myslela že druhý porod navíc tak brzo po prvním bude rychlejší.Při Honzíkovi jsem ho taky neměla a vydržela jsem to.Síš se ho bojím co kdyby se netrefili:slight_smile:))

A vy chcete epidural?
29. kvě 2007 v 19:20  • Odpověz
Ahoj holčičky :slight_smile:
Jani,já pokud to půjde,tak epidurál nechci,ale nevím no...ještě jsem nikdy nerodila :grinning: takže nevím jak ty bolesti vypadají,ale raději bych to zvládla bez něho :wink:
už se ale těším,všechno mě už bolí,nohy oteklé jak džbány,už abych prďolku měla u sebe v náručí :slight_smile:
a jak jinak se máte,co je nového? :slight_smile:
31. kvě 2007 ve 14:08  • Odpověz
autor
Ahojky děvčata:slight_smile:))

To je jasný rozhodne se až to přijde.
My se máme dobře dopo jsme byli nakoupit a teď už se mi teda nikam nechce asi se pustím do úklidu ale nebudu to nijak přehánět.
Naše sousedka minulý týden porodila holčičku tak máme novou sousedku:slight_smile:))
A to tu bude ještě jedno miminko a z vedlejší bytovky jedna holka a kluk.No dětí jak smetí ale aspoň budou kamarádi na písek a tak.

A kdepak se nám toulá Raduška?
31. kvě 2007 v 15:48  • Odpověz
Ahojky, tak se tu hlásím po celodenním výletě, byla jsem v Březnici s naší školkou na výletě. Zvládla jsem to v pořádku a počasí nám taky přálo, ani né horko ani né déšť.
Jani tou sousedkou myslíš Haninu B.? Tu znám. Mluvila jsem s Davidem a Prý mají Sárinku. Taky se rozhodujeme mezi Sárinkou a Verunkou, ale Sárinka to asi vyhraje... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zítra razíme na Kabáty a před tím mě čeká ještě kontrola u dr. a velký utz, doufám že bude vše v pořádku.

Jinak včéra jsme byla taky na výletě, jeli jsme vlakem k mojí mamce do Německa a tam na pouť a bylo to super. Konečně si to můžu užívat, teda musím zaklepat zatím je mi pořád dobře, ale jak dlouho viď Niki??? :grinning:
31. kvě 2007 v 18:52  • Odpověz
autor
Teda ty jsi výleťák.Já chci takýýý vem mě někdy sebou :cry:

Jj myslím Haninu.Sárinka měla myslím 3,40 ale cm nevím byla vyfocená v Domažlickým deníku.Má krásný tmavý vlásky.Je roztomilá.

Tak ať vám zítra kontroly dopadnou dobře.Mě gynda čeká příští týden nejsíš čt.Se mi nechce bojím bojím jdu na kontrolu s cystou.
31. kvě 2007 v 19:51  • Odpověz
Jani držím palečky ať tě to taky dopadne dobře.
Musím si to ještě užít než nám začnou povinnosti. To víš Domíšek už byl teďka samostatnej a teď nám to začne na novo :slight_smile:
31. kvě 2007 ve 20:31  • Odpověz
autor
To víš že jo jen si užívej.Já se teď těším na tu dovču a taky na to až kluci budou postupně dorůstat a budou samostatnější.
31. kvě 2007 ve 22:49  • Odpověz
Ahojte holčinky :slight_smile:
jak se máme?
Já hlásím ,že se nám včera večer narodilo další mimísko a v noci dnes další 2 a další adeptka je právě v porodnici,vřerejší úplněk měl zázračné účinky :grinning:
Raduš,jak bylo na Kabátech?vědět,že neporodím včera,tak bych asi jela,muselo být super,co? :slight_smile:
Jani,moc držím pěstíky na tu kontrolu,ať je to všechno OK!!! :wink:
2. čer 2007 v 10:37  • Odpověz
Ahojky,
počasí bylo super a Kabáti ještě lepší.
Jé tak už se to u Vás opravdu rozjelo :grinning:
2. čer 2007 ve 12:32  • Odpověz
Raduš,tiše závidím..ale příště si to už určo nenechám ujít....teda jestli nebude v bříšku další Tadeášek :grinning: :grinning: :grinning:
jj,rodíme hezky :slight_smile: :dizzy_face: ale už bych chtěla taky :grinning:
2. čer 2007 ve 13:28  • Odpověz
no holčinky kdepak jako jste? :astonished: :grinning:
já su stále celá :grinning: ale ode dneška za týden už to tak snad nebude :grinning:
Raduš co ty,vše ok?jak se cítíš?
Janinko a co ty a kluci?
4. čer 2007 v 17:42  • Odpověz
Ahojky,
Niki tak pořád ještě 2in1, už je to dlouhý viď?
Já jsem dneska nějaká přejetá. :frowning2: Jinak je mi dobře, už aby ale malá byla na světě.
Nejradši bych odjela aspoň na týden pryč, odreagovat se!!!
Včéra jsme byli na Babyloně si zahrát minigolf to bylo super :dizzy_face:
Janička je určitě někde venku s klukama :slight_smile:
4. čer 2007 v 18:27  • Odpověz
autor
Ahojky děvčata těhulky.
Niki stále nic?Tak ještě vydrž aspoň bude Tadík pěkně vypečenej:slight_smile:))

Jojo včera jsme byli venku ještě v půl sedmý.Kluci si pěkně po O dáchli skoro do půl čtvrtý a než se z domu vyhrabem no co vám budu povídat.Jsme v pohodě víkend jsme si hezky užili u známýho na zahradě kde měli "nácvik" na srpnovou Hoštickou Stodolu Michala Tučného.Měla bych jet letos taky.
Už se nám taky blíží dovča.Jen se obávám konce týdne ve čt. jdu na tu gyndu a v pátek s Peťulkou na EEG.Máme tam být na 11h aby tam usnul neboť se to dělá ve spánku u takhle malých dětí.

Tak jdem snídat a ty se Niki ještě drž.
Zatím papa
5. čer 2007 v 08:42  • Odpověz
autor
Holky ahojky.Kdepak jste?niki tak co?

Já byla dneska na tý gyndě tak se cysta zvětšila celkově na 3cm ale na laparo to ještě není prý až v létě budu mít MS a budu mít po nich tak mám přijít znovu.

Taky jste si užily dneska vedra?Příšerný co?
7. čer 2007 v 19:40  • Odpověz
autor
Depa se touláte?
8. čer 2007 v 18:44  • Odpověz
Jani,
Nikča má chlapečka dneska v 11:50 2,90 kg a 48 cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2007 v 19:55  • Odpověz
autor
jůůůůů ten je malinkej ale dufám zdravej.Bylas nebo jsi s ní už mluvila?Vlastně když dneska porodila tak jak jsi u ní mohla být.Promiň.Jsem blbec.
Prosím tě vyřiď jí ode mě moc gratulací a ať jsou oba zdravý a brzo doma.Moc jí pozdravuj.Děkuju.Za krásnou zprávičku na dobrou noc.
8. čer 2007 ve 22:01  • Odpověz
autor
aHOJKY HOLKY.

Tak se pomalu chystáme na dovču hlavně teda duševně já se teda hrozně těším.Balit budem asi až večír moc toho nebude.

Niki už jsi doma?Pak podej zprávy:slight_smile:

Raduš a jak ty se držíš?

Tak se tu zatím mějte moc hezky a až se vrátíme tak se zase ozvu.Zatím páááá
13. čer 2007 v 09:59  • Odpověz
Ahojky,
Jani pořádně užij dovču, jela bych hnedka taky :dizzy_face:
Nikolka by měla být už doma. Byla jsem se na tadýska podívat a je krásňoučkej :dizzy_face:

Mě je zatím dobře ťuk, ťuk, ťuk v pátek jdu na kontrolu tak snad bude vše o.k.

papa
13. čer 2007 v 10:39  • Odpověz
autor
Ahojda,

tak poklízím peru ještě abysme měli pěkně uklizeno až se vrátíme.Se mi to tu nějak nahromadilo a teď to doháním.Jediný co nestihnu je vyžehlit.Njn tak to holt počká.

Raduš přeju ať Ko dopadne dobře.

Niki a ty až budeš moct tak se taky ukaž jsem na Tadíka hrozně zvědavá.

Tak se mějtee a po dovče se ozvu a hodím fotky.Tak ajoooooj
14. čer 2007 v 10:08  • Odpověz
ahojjjj!

Tak máme první srpňátko. To je novina, co?

Jani Nikolka, už má fotečky Tadýska v albu, jukni do fotogalerie a najdi si tam Vánečka. :wink:
15. čer 2007 v 07:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.