• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Domažlice a okolí

(Zamčená)
12. března 2010 
autor
Hooooojky holky a dětičky.

Tak jsme se o půlnoci vrátili domů teda ke tchýni kde jsme spali kvůli dětem aaby tchýně mohla jít ráno do práce.

Dovča bezvadná počasí super krásná Buda a Pešť celkem i cesta krom D1.To je prostě tankodrom.Ve čtvrtek jsme odjížděli večer v deset z Plzně a jestli jsem spala za noc tři hodiny rozkouskovaně tak to bylo moc.Prostě to usnout nešlo.V pátek ráno kolem půl sedmé jsme dorazili k Balatonu který jsme pak celý objeli se zastávkami a "zabloudili" do termálních lázní kde jsme byli asi tak 3,5h,což bylo málo.Byly tam super bazény s teploučkou vodou tobogány sklzavky masáže výřivky sauny no velká budova se spoustou odpočinku.prostě super.Večer jsme dorazili na hotel v Budapešti kterou jsme v sobotu po památkách prošli a projeli a taky se plavili na parníčku.V neděli jsme byli už od rána v autobusu po snídani jeli jsme do Sentendré (nevím přesně jak se to píše) kde jsme viděli krásné chaloupky z 18.století.Pak jsme jeli do Ostřihomi na poslední zastávku a odtud jsme odjížděli domů.

Tak to je shrnutí cesty po Maďarsku dojem super jen odpočinek moc nebyl spíš to byla aktivní dovča ale stálo to za to:slight_smile:))

Jinak fotek máme spousty ale z toho nám bohužel záhadným způsobem chybí celá Budapešť (258fotek) což mě nejvíc s prominutím s... páč to bylo to nej.Koupili jsme kartu do foťáku na 2500fotek ale asi moc s foťákem nekamarádí.Je to smůla prostě no.
18. čer 2007 ve 20:39  • Odpověz
autor
Niki Tadík je moc krásný miminko.Moc si to užívej ty chvilky jsou za chvilku pryč:slight_smile:
Jinak v novinách vám to moc slušelo.Jen mě tam zmátla jedna maličkost.Ty jsi u psala že jsi z Luženic a tam bylo napsáno z Chrastavic...Jsem z toho jelen
18. čer 2007 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj Jani,
vítám Tě zpátky v Domažlicích :grinning:
On je totiž Přemda z Chrastavic víš, tak možná proto.
Já dneska peru miminkovský, tak se kochám už abych to mohla oblékat
19. čer 2007 v 11:00  • Odpověz
autor
Aha tak to potom jo děkuju za vysvětlení:slight_smile:))

Tak si praní užívej já si ho užívala včera po dovče.4pračky.Už mám sucho a složeno jen ještě vyžehlit do čehož se mi nechce.Bych to klidně vynechala kdyby to šlo.A to žehlím jen to nejnutnější.
19. čer 2007 ve 14:07  • Odpověz
ahoj babulenky :slight_smile:
moc se omlouvám,že píšu až teď ,ale nějak není časík :dizzy_face:
napíšu si s holkama z června a to su ráda,že probereme nějaké ty hovínka,krmení atd a pak se zase věnuju Tadýskovi :dizzy_face:

Jani,tak dovča se povedla,co?ale škoda těch fotek,to by mě taky pěkně mrzelo :confounded: ale hlavní je,že jste si to všichni pěkně užili :wink:
ta cysta mě mrzí,uvidíš potom,třeba se ztratí :wink:
jinak děkuju za pochvalu z novin...no jak píše Raduš,přítel je z Chrastavic a tam máme trv . bydliště,tady v Luž.jen přechodné proto je tam Chrastavice :wink:

mějte se hezky holčinky,Raduško ty se drž,moooc na tebe myslíme!!! :slight_smile:
27. čer 2007 v 07:35  • Odpověz
Ahojky, tak ještě příští týden vyrazíme na 4 dny na hracholusky, budeme tam mít chatičku a plnou penzi. A pak už můžu rodit. Snad to tam zvládnu a nebude žádný problém. Jinak je mi fajn, občas pobolívá břuch a malá pořád škytá :grinning:

Niki pozdravuj Tadýska a tatínka :wink:
27. čer 2007 ve 14:47  • Odpověz
autor
Ahoj,ahoj,ahoj:slight_smile:

Jak se máte?My už máme pc skoro zpravené manžovi se do toho moc nechtělo ael když jsem pořád žebrala tak to částečně opravil.

Máme se fajn kluci lumpačí ale jsou zdraví.Teda ne zas tak úplně neboť budem muset s Péťou k dr. protože jak vylezem ven tak má tváře a pod bradou samý pupínek ale nijak malé ale větší.A jak přijdem domů tak je to zas dobrý.

Niky Tadík je moc krásný chlapeček.Užívej si chvilku s ním tady tak často sedět nemusíš:slight_smile:Hlavně ať jste zdraví.

Mějte se krásně Niky pohlaď mimíska a Raduš ty pohlaď bříško:slight_smile:

Papa
5. črc 2007 ve 20:04  • Odpověz
autor
haloo haloo kde jste kdo?

Konečně nám vylezlo sluníčko co.Dneska je fakt vedro a to hlásí ještě víc.

My máme chřipku já už se z toho dostávám ale kluci bafaj.měli trošku rýmu ale kašel teda mají fest.Chudáčci.

Jinak u nás nového nic akorát to že bych měla od zítra po večerech pracovat v prádelně.Zhruba tak od osmi do půlnoci.Korunky se hodí:slight_smile:

Raduš a jak vy a dovča?

Niky a jak vy se máte?
14. črc 2007 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky,
tak dovču jsem zvládla na jedničku, stále 2in1, bylo tam krásně až na ty dva dny kdy pořád pršelo, ale taky jsme chodili ven. Byli jsme pláštěnková rodinka.
Teď mě hodně zlobí poslíčkové :angry: v pátek jsem byla na kontrole po čtyřech týdnech a vše v pořádku. Teda já asi chcípnu, je hnusné horko a zítra hlásí až 40°C. Jsem zavřená doma, manža jel s Domíkem na ryby.

Jani vy jste chudinky, takhle marodit. Tak ať Vás ta potvůrka chřipka brzo opustí :wink:

Jani to Ti přeju tu prácičku, penízky se vždycky hodí :wink:
15. črc 2007 ve 14:35  • Odpověz
jani kde jsi????
23. črc 2007 ve 20:11  • Odpověz
autor
Ty jooo jsem tu dneska psala a příspěvek nikde :rolling_eyes:

Dlouho jsem tu nebyla já vím není moc času omlouvám se.
Do práce mě zatím nepotřeboval ale měla jsem nějaké vyřizování a tak všechno však to znáte.

Včera jsem byla na gyndě na kontrole s tou cystou tak dr. mi řekla potěšuící zprávu.Cysta je fuč!!!
Jen mi změřila ještě tlak neboť jsem jí říkala jestli neví čím by to mohlo být že bych pořád spala a jsem unavená.Naměřili mi tlak pouhých 90/60."Předepsala" mi kofejnový kafe.A taky štamprličku po ránu.

Raduš jak je co bříško?Drž se už se ti to krátí.Jestlipak strávíš Chodský v porodnici?:slight_smile:

Nikčo jak ty a malej je hodnej?A jak vám jde kojení?

Tak to je hlášení od nás zase se ozvem.

Raduš prosím tě psala jsem ti interní poštu doufám že došla.Kdyby ne dej vědět ju.

Holky dobrou a zase někdy papa
27. črc 2007 ve 22:09  • Odpověz
Ahoj Jani,
tak jsem s Verunkou doma narodila se 2.8. 8:27 - 3100 g a 47 cm

Fotečky mám v albíčku...
7. srp 2007 v 15:21  • Odpověz
Ahoj holky, trochu mimo, ale psaly jste, že chodíte k doktorce Schnur...(? straně složitý německý jméno) do nemocnice. Nevíte, jestli ještě bere nový pacientky? Mamka chodí už roky k Budkovi (asi ntřeba komentovat, já u něj byla asi rok a většího vola pohledat...), ale je z něj už fakt otrávená. Jenže gynekologů je v Domažlicích málo, a ti dobří maj vesměs plno :frowning2: Holky, kdybyste náááááhodou to věděly, budu moc vděčná za informaci!!!
7. srp 2007 v 15:59  • Odpověz
Ahojky elitero, no tak posledně když jsem byla u dr. Schnurpfeilové tak ji tam zrovna někdo volal a říkala sestra že neberou, ale zkus si tam zavolat 379710112 a nech se přepojit na gyn.ambulanci, nebo ti můžu doporučit dr. Faitová taky moc hodná doktorka. Jinak na dr. Budku mám stejný názor :slight_smile:
8. srp 2007 v 06:25  • Odpověz
ahoj holčinky :slight_smile:
tak jsem se sem konečně dostala,ale teď tu nebudu zase 12 dní :slight_smile: jedem k našim na dovču,už se tááááááák těším!!
Jen se děsím té šíleně dlouhé cesty s Tedíkem :frowning2: snad bude vše ok,tak nám držte pěstičky ať dojedem dobře :slight_smile:
Mějte se krásně a opatrujte se :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:

Eli,já myslíám taky ,že Dr už nebere a na Budku jsem taky neslyšela nic pěkného :angry: je to nějakej blázen :grinning:
Ještě ať třeba zkusí mamka DR Zarembovou,ta nemá ordinaci přímo v Domaž.,ale kousek od Dom.,ale myslím,že je taky fajn :wink:

tak se mějte babulenky,pááááčko :slight_smile:
8. srp 2007 v 08:11  • Odpověz
nikolko tak si to tam pořádně užijte :dizzy_face:
8. srp 2007 v 08:13  • Odpověz
Radunko díky :slight_smile: ty opatruj Verunku princezničku a pak bysme se mohly domluvit a někam vyrazit,co? :slight_smile:
pusinku posílám a mějte se krásně a pořádně oslavte Chodskýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2007 v 08:17  • Odpověz
Holky, moc děkuju. Naši nebydlí přímo v DO, do Klenčí by to měla blíž... no, hned jí zavolam a řeknu, co jste mi napsaly :slight_smile: Ještě jednou díky, užívejte ratolesti a pokud slavíte, tak i chodský :slight_smile:
8. srp 2007 v 09:10  • Odpověz
autor
Ahojky holky.
Koukám že jsme byly přesunuty.

Elitero vítej.Do Klenčí by to mamina třeba měla blíž já tam jezdím ale Zarembová má taky plno.Jsem s ní děsně spokojená a proti Budkovi bych též mohla říct své i když jsem nebyla jeho pacientka a doufám že nebudu muset.

Raduško moc vám gratuluju k narození Verunky.Viděla jsem vás včera v novinách je roztomilá.Moc vám přeju aby byla zdravá a dělala vám jen samou radost.A kdy vás pustili domů?

Niky ižij si dovču.
10. srp 2007 v 10:01  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
30. srp 2007 v 11:50  • Odpověz
zdároš baby :slight_smile:
jak se máte pořád?
kdy uděláme ňákej ten "slet čarodějnic" :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2007 v 11:32  • Odpověz
autor
Ahoooj.Jak bylo na dovče?Jak jste to s Tadíkem zvládali?

Já jsem taky pro nějaký srazík i když teď v týdnu jsme se "srážely" s Raduš prakticky pořád:slight_smile:))Jen ty tu ještě chybíš.Jsem zrovna říkala že by měli ve městě udělat jen pěší zónu pro kočárky protože těch je tu docela dost a projet podloubím je kumšt:slight_smile:))

U nás nic novýho jen to že zítra jdeme s klukama prvně do bazénu tak snad se jim tam bude líbit.

Jo a Raduš musím žalovat na Honzíka.Dneska Péťu pěkně trápil.Si to s ním pak vyřiď až se potkáme.Jsem myslela že mě už z nich hrábne.Odpoledne jsme byli už doma tak to byla fakt síla. :grinning:

No nic děvčátka a dětičky.Mějte se krásně opatrujte miminka a brzo zase ahoooj
1. zář 2007 ve 23:01  • Odpověz
Jani,bylo krásně,prostě celých 14 dní parádička :slight_smile:
každý den jsme někam vyráželi,no prostě super :dizzy_face:
Tedík byl po cestě úplně zlatej,za celých 450km jsme jen 2x kojili a nazpět jen jednou,je prostě zlatíčko :slight_smile:
máme nějaké nové fotky,tak mrkni :wink:
A když se teda s Raduš tak krásně srážíte,tak se domluvte a někam musíme konečně vyrazit když už máme všechny pacholátka u sebe :dizzy_face: dokud ještě není taková strašná zima ikdyž dnes je teda hnus počasí :confounded:

tak pa,pozdravuj dětičky a zase brzo páááááá...
5. zář 2007 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj holky,
slet by šel :grinning:

Já bojuji s kojením, mám málo mlíčka a tak Verunku musím dokrmovat z láhve teda teď už skoro celý den ona totiž řve u prsa. Zkoušela jsem ji nechat vyvztekat, ale ona plakala půl hodiny byla celá fialová a pak jsem ji nechtěla dál mučit tak jsem ji ten sunar musela dát.
No docela dost jsem to obrečela. Byla u toho prsa vždycky tak spokojená :frowning2: :cry:
Tak už nevím jak dál :frowning2:
Nevěřím, že by se to už zlepšilo :cry:
7. zář 2007 ve 14:31  • Odpověz
autor
Raduš netrap se.Čím víc se budeš trápit tím to bude horší.Když to nejde tak to nejde.
A jak ti šlo odsávání?Já se u Honzíka taky trápila a stejně to šlo "do háje".Hlavně aby byla malá spokojená.A pokud bude na flašce svět se kvůli tomu nezboří.Neboj víš že jí dáš i tak ze sebe to nej co můžeš dát.

Já bych byla taky pro sraz tak něco navrhněte.Jen jak už jsem říkala přes oběd ne.:slight_smile:

Raduš hladím tě po duši abys byla klidnější a kvůli kojení se netrápila.
A jak to jde Domčovi ve škole?

Niki tak to je super že jste si to tak hezky užili.A hlavně že to tadík zvládl.Je moc hodnej jen tak dál:slight_smile:
9. zář 2007 v 19:33  • Odpověz
Raduško ahoj holčičko :slight_smile:
to nás potkalo přesně taky,ale neboj,je to si myslím celkem obvyklý jev :confounded: je to tzv "růstový spurt"=laktační krize která se objevuje v 6 týdnech života miminka a pak ve 3 měsících
My máme teď taky malou krizi pár dní,ale zdá se,že se to zase upravuje,prostě u prsa Tedík plakal a chtěl víc :cry: bylo mi ho taky strašně líto,ale musela jsem to nějak vydržet a už je zase dobře,jsou to 2 fáze kdy děti nějvíc rostou a proto vyžadují tu potřebu mlíčka vyšší :wink:
Neboj bude to OK,a když ne,tak jak píše Janča,svět se nezboří,hlavně ať je Veruka zdravá a spokojená :wink: :dizzy_face:
ale uvidíš,že to bude dobry!!!držím pěsti!

tak s tím srazíkem:my teď fičíme zase na týden na Moravu,tatí má 50tiny :slight_smile: přijedeme 23.9.,tak třeba hned ten týden potom od pondělka některý den,co?ať už se konečně slezem žensky :slight_smile:
Janču jsem ještě neviděla,tak ji rádi s Tedíkem poznáme :slight_smile:

holčinky tak se mějte a budu se těšit,pa
A Radi vydrž,jsi skvělá mamka tak se netrap,jo?
pa a pusu
10. zář 2007 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky,
tak nám dr. Schnurpfeilová doporučila jestřabinu a v DM jsem si koupila čaj od Weledy za 90,- a mám o drobek mlíčka víc...ale furt nám to nestačí...takže dokrmujeme...nu ale aspoň drobek kojíme...i za to jsem moc ráda...

Nikolka je asi ještě na výletě a co ty Jani? už jsem Tě dlouho nepotkala :grinning:
Ty nehtíky jsi zvládla na jedničku...fakt super...začínám o nich uvažovat...
jsi šikulka...a Peťa je z nich nadšená... :slight_smile:

Mám nějaké nové fotečky v albíčku tak se můžete kouknout...

Kdy se teda sletíme :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2007 v 09:54  • Odpověz
autor
Ahojky.

My dobrý dneska jsem byla s Honzíkem na kontrole na očkování co dostal do ramínka (to TBC) a vše v pořádku v 11letech na přeočko.Příští rok to čeká Peťulku.

Peťu jsem dneska potkala před barákem věšela prádlo.Kočárek jí prý ještě nedorazil:slight_smile:
Děkuji za pochvalu kdybys chtěla není problém ale je vhodnější večer páč to děti spinkají a je to klidnější.Pavel by hlídal ty moje a já bych přišla.No rozmysli si to nenutím tě ale na všech ženských to vypadá moc hezky.Já si je včera sundala protože v sobotu jsem byla u našich a po posekání zahrady jsem čistila sekačku tak se mi zničily ale už jsem si je chtěla stejně doplnit tak se chystám.

Na slet čekám až se vrátí Niki:slight_smile:
Minule to bylo sice příjemný setkání ale takový nějaký krátký:slight_smile:

Raduš no vidíš mlíčko se lepší asoň ta troška je dobrá.Třeba se to ještě zlepší.Vydrž.
17. zář 2007 v 11:55  • Odpověz
nazdar kočky :dizzy_face:
už su tu,tak kdy to podniknem než vám zase ujedu pá :grinning: :grinning:
můžu každý den příští týden kromě úterka -zatím :grinning:
tak piště,piště...
28. zář 2007 ve 21:17  • Odpověz
autor
Ahoj vítej ztracená sestro :grinning: :grinning: :grinning:
Ty už se zase někam chystáš?
No já můžu kdykoliv zatím tak snad vyjde i to počasí.
29. zář 2007 ve 13:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.