• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Domažlice a okolí

(Zamčená)
12. března 2010 
Ahojky :slight_smile:
tak kdy se tedy sletíme????
navrhněte nějaký den a hodinu :wink: (nejlépe o půlnoci s koštětem u nás na střeše proletíme se po Domažlicích a stavíme se někde na drink :grinning:
30. zář 2007 v 08:33  • Odpověz
Jani :grinning:
jj chystáme se zase k našim,teda jedem vlastně do Olmika kamarádce na svatbu a já tam zůstanu ještě týden,se už tááááák zase těším :dizzy_face:
Raduš,toto je přesně ono :grinning: takže košťata s sebou a já tedy navrhuju sletět se třeba ve čtvrtek nebo pátek,co vy nato? :wink: :wink:
ale kde navrhnětě vy,přece jen to tu znáte lépe :wink: :slight_smile:
30. zář 2007 ve 14:14  • Odpověz
niki dneska jsem tě viděla na městě kolem půl jedné :wink:
tak ve čtvrtek? v kolik?
30. zář 2007 v 19:31  • Odpověz
jj,byli jsme na obídku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v kolik se to hodí Vám,já se přizpůsobím,klidně odpo i dopo,tak počkáme co navrhne Janča :wink:
30. zář 2007 ve 23:09  • Odpověz
autor
ahoj ahoj ahoj takže ve čtvrtek ale radši odpo.Ale až někdy kolem 4 ale to zas raduš chodím domů.Tak já nevím
30. zář 2007 ve 23:26  • Odpověz
autor
tak já osobně bych byla pro tu 4tou hodinu.My než se vyhrabem tak je to akorát.Tak se vyjádřete.Zatím páčko
1. říj 2007 ve 14:55  • Odpověz
autor
tak co tedy ten čtvrtek tedy platí ve 4?

Raduš napadlo mě že bysme se mohly sejít tady nahoře a jít spolu co ty na to?Někdy kolem půl 4.

Tak se ještě ozvěte ju.Papa
1. říj 2007 ve 20:28  • Odpověz
mně to klidně vyhovuje ve 4 :wink: je mi to jedno!
akorát napiště kde se srazíme-výběr podniku nechávám na Vás :wink: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
2. říj 2007 v 09:14  • Odpověz
autor
Raduš nevím jestli ti dorazila smska.Kdyžtak to napíšu i sem.Prosím tě vyřiď mamině že jsem tak trochu zdražila.Z původních 160 co jsem chtěla to bude 200 za nové a za doplnění nejlépe po 14dnech může i dýl za 100.Počítala jsem to a abych se mi to vyplatilo musím už takhle s cenou.Ale pořád se to vyplatí.Ať se prosím tě nezlobí.

Niki to kdyžtak platí i pro tebe kdybys i ty nebo někdo z tvých známých měl zájem.

Jinak ten čtvrtek zatím platí mě je jedno kam půjdem ale s těma mýma dvouma asi někde sedět no nevím nevím :grinning:
2. říj 2007 v 18:36  • Odpověz
ahojky, holky domík má do čtyř trénink...tak bych ho vyzvedla a když tak by jsme mohly jít jak je dole fit a squasch je tam kavárnička a může se tam sedět venku je tam i hřištíčko....pro děti :wink:
2. říj 2007 ve 20:59  • Odpověz
tak to vím kde to je Radi,a dá se tam někde zaparknout s mým žlutým šípem?? :grinning:
2. říj 2007 ve 21:25  • Odpověz
autor
Ahojky.
Tak jsem dneska mluvila s Raduš.Niki prosím tě pokud zítra bude pršet tak nejdem a nechaly bysme to na jindy.Jinak bysme to nechaly takhle.Takže na tu 4tou bysme byli u toho fitka.Parkoviště tam je taky.Doufám že nemáš autobus ten nevím jestli by se vešel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2007 v 10:52  • Odpověz
Jani ,tak autobus fakt nemám,počkej až uvidíš to moje žihadlo :grinning:
dobrá tedy dobrá,kdyžtak sem ještě zítra písnite jak to vidíte,jo?
zatím páčko
3. říj 2007 v 15:36  • Odpověz
autor
jasně.No jsem zvědavá na to žihado.Ale autobus by taky nebyl špatnej byla by sranda při pohledu jak parkuješ hhihi.Promiň jsem škodolibá.
Jasně zítra písnu.Raduš snad taky.
Tak zatím ahoj a snad zítra
3. říj 2007 v 19:39  • Odpověz
čus kočky,
tak jak to vidíte ten dnešek??? :slight_smile:
4. říj 2007 v 11:59  • Odpověz
autor
Niki ahojky.Moc se obě omlouváme ale tohle počasí nás nutí odříct.Je nám to líto snad to vyjde jak mi říkala Raduš příští týden.Prý v to fitku bysme nezajely ani s kočárkama je to tam ouzký.

Tak se nezlob snad to vyjde příště.No jo už je podzim.Tak papa zatím.Jo a pohlaď tadíka jooo :slight_smile:
4. říj 2007 ve 12:20  • Odpověz
jasan,neva :wink: tak příští týden nebo jak se vám to bude hodit :wink:
já jedu stejně na prochajdu i tak,Tedík potřebuje na vzduch každej den :slight_smile:
tak se mějte krásně,pozdravuj kluky,páčko :slight_smile:
4. říj 2007 ve 12:26  • Odpověz
ahojky
tak jsem byla venku a je tam celkem teplo, nu ale kdo to měl tušit, teď papkáme :slight_smile:
taky chodím za každého počasí,mě to nevadí :wink: ale na srazík by to tam nebylo to pravé...ještě se tam prý kouří....
4. říj 2007 v 17:21  • Odpověz
autor
Ahojky kočindy.

Niki hezký setkání co:slight_smile:To jsou ty náhody.

Tak jsem Raduš včera byla u Katky dělat nehtíky a je moc spokojená.Tak jsem zvědavá dneska na tvou maminu.Snad zvládnu najednou i Míšu nebo jak se jmenuje.teda samozřejmě pokud je bude chtít.

Jinak dneska to bude zajmavý.Peťulák v noci se 2x vzbudil se šíleným řevem a ráno to samý.A prý ještě i večer.No aspoň že hlídal Pavel.A že by měl zrovna dobrou náladu to se říct nedá.Je protivnej jak pondělí.A nemám je kam dát protože včera tchýně přivezla vlčáka po operaci měl nádor na střevech tak je tak kvůli infekci nechci dávat.Tak zas až příští týden.No snad mi z nich nehrábne.
5. říj 2007 v 08:38  • Odpověz
kde jste čarodějky...já si tu lítám a vy nikde :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2007 v 17:53  • Odpověz
autor
já furt taky nakukuju a vy taky nikde.Niki kde zas jsi?Že ty jsi nám zase odjela přiznej se.

Raduš vyřídila jsi to Míše s těma nehtama?
11. říj 2007 ve 22:14  • Odpověz
baf :grinning: :grinning: :grinning:
eště neeee,ale zítra už frčíme! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže ježibabky naplánujte něco po 21.10. jo? :grinning:
achuuuuuuj.............. :sunglasses:
11. říj 2007 ve 23:15  • Odpověz
autor
Teda Niki vy jste výleťáci.Vemte mě někdy sebou.
My jedem odpoledne taky pryč.Kamarád má 20 a slaví to v Plzni.Honzík už je u maminy a Peťulda jde odpo ke tcýni.a já jedu 15:40 z autobusáku.Se ožeru" hihi.

Tak papa a hezký víkend.
12. říj 2007 ve 13:26  • Odpověz
Čágo mamuše :slight_smile:
tak co Jani,už jsi střízlivá :grinning: :grinning: :grinning:
my jsme se měli parádně,svatba byla úplně super,vůbec se mi sem nechtělo nazpět :cry:
Tadeáškovi asi začínají růst zoubky,to budou asi krušné chvilky :frowning2: čmeláček můj malinkej :slight_smile:
tak se mějte a napište!páčko :slight_smile:
22. říj 2007 ve 20:46  • Odpověz
autor
Ahojky Niki vítej ztracená sestro :grinning: :grinning: :grinning:

Ty jsi byla na svatbě?To ani nevím.Tak hlavně že jste si to užili.

Jojo dávno už jsem střízlivá jen jsem pak byla trošku marod ale naštěstí jen rýma.

To je počasí co.Ach jo ať už je zase aspoň jaro.

Raduš prosím tě chci ti říct že Míše ty nehty klíďo udělám jen mi dej vědět až tu u tebe bude a domluvíme se kdy jí je udělám ju.Budu radši když přijde ke mě pokud to nevadí.Možná už ti o tom říkala dneska mamina.

Jo Niki tadíkovi by rostly brzo zoubky.Ve 4měsících to se mi moc nezdá.Ale je to možný.

Tak papa kočky a zase se ozvěte.Pááááááá
23. říj 2007 ve 21:25  • Odpověz
29. říj 2007 v 00:22  • Odpověz
tak co holky vyletíme si příští týden na modrým koni :grinning:
2. lis 2007 v 10:59  • Odpověz
ahojík :slight_smile: no já su pro :wink:
hodí se mi spíš ale čt nebo pá :wink:
5. lis 2007 v 16:05  • Odpověz
autor
Ahoj mě taky tak jak Niki.Jen to počasí e hnus co?my jdem ve čt s Peťuldou na 18měsíční tak snad odpo by to šlo.

Niki super setkání v Německu viď?Nakoupili jste něco?

Raduš co mami nezlobila se že nemohla přijít?
6. lis 2007 v 19:53  • Odpověz
ahojík :slight_smile:

Jani,my jsme brali všechno :grinning: :grinning: :grinning:

počasí je otřesné,dnes jsem byla domluvená s kamarádkou takže to přesouváme na zítřek jestli bude líp,tak Vám dám ještě zítra ráno vědět jestli bych mohla teda zítra nebo v pátek,jo?

zatím páčko :dizzy_face:
7. lis 2007 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.