• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dorazila vam uz rodicovska v lednu?

(Zamčená)
20. ledna 2009 
Ahoj, jeste porad nemam na ucte rodicovskou. Vcera bylo v televizi, ze vic lidi jeste nedostalo-myslim, ze se menil urad, kde se vyplaci. Ja mam navic jeste zmenu v cisle uctu-Totiz meli jsme E-banku-ta se menila na Reiff. bank. Myslim v cervenci, ale pul roku to posilali jeste na nove cislo uctu, od lednu to uz nepreposilaji. Ale dostali jsme v cervnu dopis od banky, ze na spravu soc. zabezpeceni se ta zmena nemusi nahlasovat, ze to budou posilat automaticky. Tak ted nevim, jestli nahodou nedoslo k nejakemu omylu...Je tu prip. nekdo, kdo mel taky E-banku?Diky.
16. led 2009 v 19:34  • Odpověz
ahoj, no me zase misto 11tisic prisli tri, na socialce mi rekli at se v pondeli zastavim, tak jsem zvedava co je to zase za vymysl...

myslim, ale ze uctyb zustavali jenom se menila koncovka z 2400 na 5500 ne?
17. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ano. :slight_smile: Peníze jsem měla 9.1.09 na účtu.Až jsem se tomu divila,poněvadž v našem kraji nám chodí rodičák nejpozději. :grinning:
17. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
me dosly vcas, ale tu na MK holky v breznovach 08 si naky stezovaly ze nedosla
17. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
Mne dosla 9.1 ale volala som tam lebo som chcela vediet, ze kedy by mala byt materska na ucte.A pani mi povedala, ze vsetko co posielali do e-banky sa im vratilo naspat.Tak tam skus tiez zavolat.
17. led 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
vachovka: diky.prave jsem se toho obavala, ze to poslou na spatne cislo. a to nam poslali dopis, ze to oznami vsem uradum, co posilaji socialni davky :confounded:
17. led 2009 v 15:58  • Odpověz
Ahoj, já už mateřskou dostala, ale spíš mě udivilo jakej bordel maji na sociálce, když mi tam do očí tvrdili že jsem si nezažádala o tříletou mateřskou, takže mi to snižujou ze 7600 na 3800, nemáte někdo stejnej problém? Nejsem v tom sama, už dvě kamarádky dopadli stejně,...
20. led 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
ahoj, tak dnes jsem konecne volala s tou pani z uradu prace, co vyplaci rodicovskou a rikala mi, ze to musim prijit nebo poslat podepsanou zadost o zmenu uctu. V bance mi zase tvrdi, ze oni to na socialce oznamili. to je dobry bordel :angry:
20. led 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
Fakt me s tim nastvali. Nevite, jestli se da nekde stezovat?V bance mi stale rikaji, ze oni to oznamili CSSZ, samozrejme, od ledna 2009 to ma na starosti urad prace-jim to asi neoznamili a urad prace ted chce vsechny ty zmeny c. uctu podepsat osobne. Dnes je 20.1. A jeste porad nemam penize na uctu :angry:
Na urade prace mi rekli, ze jich to nezajima, ze to je mezi mnou a bankou :angry:
20. led 2009 v 09:25  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.