• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dotazník-Návrat do zaměstnání po mateřské dovolené

(Zamčená)
4. března 2010 
Tímto bych chtěla požádat všechny maminky, zda by byli ochotny vyplnit dotazník k mé bakalářské práci.
Je uveden na adrese http://navrat-do-zamestnani-po-materske-dovolene.vyplnto.cz
Za všechny příspěvky moc děkuji. (konec termínu 10.3.2010 10:30)

Pozn..Rodičovská dovolená se nastupuje z pravidla po mateřské, která obvykle začíná 6 týdnů před porodem a končí 22 týdnů po něm. Je to důležité rozlišovat, neboť mateřskou platí zaměstnavatel a rodičovskou stát.
2. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
nezlob se, ale ten dotazník není úplně dobře udělaný. Ptá se mě na povinné otázky, na které ještě nemohu odpovědět, protože ještě nenastaly.
2. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
A príspevok v materstve - PPM - tiež vypláca štát - po novom a nie zamestnávateľ
2. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
autor
Tak to mě mrzí, doufala jsem, že je nadefinován tak, aby se generovali otázky, na které odpovědět lze. Můžete naznačit, které otázky jsou nevhodně povinné? Pokusím se to opravit.
3. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
autor
Ano, máte pravdu, od 1.1.09 jej vyplácí Správa sociálního zabezpečení. Děkuji za připomínky, eliminuji tím chyby.
3. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
ollu, tak mě jediná, co mi přišlo nelogické, bylo , že mám 2letou RD od r.2009, tak se mě to ptá jestli jsem spokojená s výší rodičovské. To jsem, ale jestli budu i příští rok?? Jinak v pohodě, už jsem odeslala.
3. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Taky jsem odeslala :wink:
3. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
Pro aleachim: Bohužel jsem zjistila, že tento dotazníkový systém neumožní zjistit u maminky, která odpověděla, že spokojená je - v kterém roce nastoupila a ani jakou formu čerpání využila :frowning2: , zobrazí jen u daný otázky celkový počet odpovědí, takže vedlejší meziřádkové výsledky nejsou možné vyvodit ve spojitosti ostatních odp. konkrétních případů. Proto, sem ráda, že se to dá vyplnit alespoň podle aktuální situace, i když to není ideální.
4. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
autor
Ale všem ( i těm kterým se to nelíbilo a odpověděly) děkuju!!!!
4. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
ollun, já ti to taky vyplnila, ale u mě je zase situace taková, že teď ještě nevím, na kolik let požádám o rodičák (teprve budu rodit) a v minulém rodičáku se nedalo volit mezi 2,3 a 4 lety. to tam také není zohledněno.
4. bře 2010 v 17:23  •  3 děti  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.