• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
ahojky ppipky..takže varianta číslo jedna je hotek bystré na vysočině..zde je link http://www.napodkove.hotel-cz.com/?cap=11846
cena 621 na den/noc...
plánované datum (přes víkendy nemají už volno) od 11-14.5.
My tam určitě budem všechny dny, ale je jedno,jak dlouho tam každá z vás bude,jen by to bylo třeba vědět nějak dopředu.
Děti do 3let zdarma,plus nějaké další slevy(např.při obsazení 3lůžkového pokoje,což by mohly využít maminky,které pojedou bez MHD)

V ceně je snídaně.
Dají se tam objednat i obědy a večeře-obědy jsme nikdy neřešili,protože jsme většinou nkěde trajdali po výletech a najedli se tam. Ale večeře tam jsou náhodou fajn..Jsem na jídlo hodně náročná a tam mi chutnalo:slight_smile::slight_smile:

Je to penzion spešl uzpůsobený rodinám s dětma- v jídelně dětské jídelní židličky, na chodbách odpaďáky na moltexky, vyhřívaný bazén s mořskou vodou, postýlky na pokojích (my nepotřebujem:slight_smile:, herní místnost vevnitř,kdyby bylo špatné počasí, nějaké prolejzačky a pískoviště i venku.

Pro rodiče-bazén,sauna,masáže,kosmetika...

Program- viděla bych to tak,že vždy naplánujem nějaký výlet-jednou určitě do Litomyšle,zbytek spíš někde po okolí a kdo bude chtít se přidat,přidá se..kdo ne,ať si dělá co chce:slight_smile:
19. únor 2008 v 09:53  • Odpověz
autor
kdyžtak se mi sem vyyjádřete AP maminy s netopejrem ve vlasech, kdo by jel a kdo nemůže takto přes týden..pokud by vás byla věšina,najdeme jiné místo,kde by měli ještě tolik pokojů volných i přes víkend..pokud máte tip,sem s tím..

každopádně my se hlásíme- 1plus 1 MHD (byl nadšen:slight_smile: plus jeden ročňák
19. únor 2008 v 09:55  • Odpověz
tak pres tyden sotva s MHD, i kdyz... meni praci, takze kdo vi, jak to bude... ale rozhodne je to takhle hrozne dopredu a on se bude rozhodovat na posledni chvili vzhledem k situaci. Takze to abych zarezervovala neco vetsiho a pripadne to pak jeste zkusila zmenit?
19. únor 2008 v 10:22  •  3 děti  • Odpověz
1+1 MHD pokud to bude o víkendu, přes týden nehrozí :unamused:
19. únor 2008 v 10:25  • Odpověz
My pokud to bude rozumne dostupny bez auta, tak 1+MHD+brouk, ale do detailu, jako od kteryho dne presne do kteryho, se to taky vyvine dynamicky, podle pracovnich povinnosti.
19. únor 2008 v 10:32  • Odpověz
přes týdem bez mhd + 1 dítě, přes víkend mhd neví, takže já +1(2?)děti. Auto bych nebrala, jsem bídný řidič - takže bych uvítala dostupnost MHD
19. únor 2008 v 10:40  • Odpověz
jo, pokud bych jela bez MHD, tak budu potrebovat snadnou dopravni dostupnost, nebot neridim
19. únor 2008 v 10:51  •  3 děti  • Odpověz
lus takze urcite 1+MHD+prdolka.
19. únor 2008 v 10:55  • Odpověz
autor
takže ještě druhá varianta-poněkud z ruky,ale asi ještě lepší...

www.snezenka.com

termín 23-25.května (pát-neděle) Měli byhcom pro sebe celou chatu! Plus slevy,takže by vycházela noc na390na osobu,děti zadara. je tam polopenze(teď nevím,jestli už v ceně nebo ne..)

takže pipky,mrkněte,rozymslete se a co nejdřív bychom měli uděat závěr:slight_smile::slight_smile:

s tím,že na této chatě je max 20lůžek,ale kdyby nás bylo víc, tím,že jsme uzavřená společnos, mohl by někdo spát na zemi apod. případně by nemuslo dojet ani tolik lidí...

je to teda dál, ale mně se to líbí asi ještě víc...
19. únor 2008 v 11:07  • Odpověz
líbí :slight_smile: ..hlavně ten termín teda :grinning: ..ale už dlouho jsem chtěla vyzkoušet jaké to je v dřevěnce (chtěla bych na důchod na chalupu :sweat_smile: )...je to dostupné pro ty bez auta?
19. únor 2008 v 11:12  • Odpověz
jsem jasne pro Snezenku
19. únor 2008 v 11:12  •  3 děti  • Odpověz
No kdyby to nevyšlo -my máme chalupu na Krnovsku, kde se vyspí tak 15 lidí (dalších 10 -15 zejména mhd a větších dětí ve stanech na zahradě)
19. únor 2008 v 11:20  • Odpověz
Baby, přiznejte se, že vás na tom nejvíc láká na wifina... :grinning:
19. únor 2008 v 11:24  • Odpověz
Jinak já to chápu tak, že ta cena je včetně polopenze! (z toho jdu teda do kolen...)
19. únor 2008 v 11:26  • Odpověz
Mne vyhovuje oboji, ale nejspis teda jen ja + jedno dite. mhd se na to netvari...
Ovsem neridim, tak teda netusim, jak se tam dostanem.
19. únor 2008 v 11:28  • Odpověz
snezenka jednoznacne. :sunglasses:
19. únor 2008 v 11:37  • Odpověz
Sněženka úžasná! Ukážu to večer MM a uvidíme.
19. únor 2008 v 11:49  • Odpověz
no musim prekecat MHD, jinak nevim, jak bychom se tam dostali :slight_smile: Nebo by nas tam v nejhorsim aspon odvezl... a nebo bych prekecala nekoho jinyho, aby nas odvezl :slight_smile:
19. únor 2008 v 11:53  •  3 děti  • Odpověz
tak jsem si nasla, jak bychom cestovali bez auta a docela v pohode, akorat cesta 6 hodin :-/
19. únor 2008 ve 12:09  •  3 děti  • Odpověz
Jéé ta Sněženka je krásná, tam by se mi líbilo, ukážu to večer MHD jestli bycho teda jeli, nějaká dovča by mu i mi určitě bodla akdyž do toho tam budete ještě vy,tak by to bylo supr, ale nic zatím neslibuji :slight_smile: to už v té době budeme mít ergo nebo manducu,t akže pohoda :grinning:
19. únor 2008 ve 12:13  • Odpověz
eeh, tak to mně se líbí víc to první - je tam sauna a bazén :grinning:
a v tý úpě jsme snad slavili silvestra, když byla taisha ještě v břuchu :sweat_smile:
to tam nějak poznávám...

no, je tam hezky, ale já bych radši tu vysočinu + výlet do litomyšle :wink:

... jo, a ten sněženkový termín se nám asi nehodí, páč se vdává mp sestřenice... :confused:
19. únor 2008 ve 12:26  • Odpověz
autor
ok,večer spočítáme hlasy,co se komu líbí víc:slight_smile:
19. únor 2008 ve 12:27  • Odpověz
mne se nelibi u toho prvniho ta cena....
19. únor 2008 ve 12:34  •  3 děti  • Odpověz
autor
to jo,je to o dost dražší. zase je v tom ale každý den bazén,nějaká hodina v sauně,hodina ve fitku..jenž já nechci jet bez kyri... :fearful: :fearful: jenže v té sněžence už taky jindy volno nebylo...
19. únor 2008 ve 12:36  • Odpověz
ještě tam hodila pěkný chajdy papaya...obě vypadaly hezky a tuším taky nebyly drahý...ale nevím, jak je to s dostupností
19. únor 2008 ve 12:59  • Odpověz
autor
právě,to je obsazený a paní mi pak dala tip na tu sněženku.
19. únor 2008 ve 13:04  • Odpověz
jednoznačne snezenka, ukážem večer manželovi a dám vedieť. Aj termín je super!
19. únor 2008 ve 13:10  • Odpověz
Ta wifina vypada faaak dobre!
19. únor 2008 ve 13:11  • Odpověz
ja teda kazdy den bazen nemusim, se nebudu ztrapnovat v plavkach se svejma spekama.... :grinning:
19. únor 2008 ve 13:18  •  3 děti  • Odpověz
ale zase byste videly, ze fakt nekecam, ze se neholim :grinning:
19. únor 2008 ve 13:18  •  3 děti  • Odpověz
tak to uz moc daleko, ale mozno by sme dorazili aj my ... inak ked som hladala tu snezenku na Mape objavila som tam toto
http://www.permonik.eu/permonik.php
19. únor 2008 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 32
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.