• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
Achjo, tak MHD se nechce nechat nalákat ani na to čuně! Prý nechce jet někam s lidma, které vůbec nezná... a že prý květen je strašně daleko. Tak teda nevím. Bez něj to asi nepůjde, to spojení je hrozné a já neřídím. :frowning2:
1. bře 2008 v 16:44  • Odpověz
listi, tak co kdyby proste hlidal vsechny spici deti? :slight_smile::slight_smile::slight_smile: misto baby call :grinning:
1. bře 2008 ve 20:47  • Odpověz
cecil: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2008 ve 20:56  • Odpověz
Lišti, to samé můj MHD a taky není programátor, pivo a prase jedině s kámošema. Tak mám obavu, jak to s malým sama zvládnu, ráda bych šla někam na výlet, ale jestli ho ještě v květnu unesu, to netuším, snad jo.
1. bře 2008 ve 21:46  • Odpověz
katako...tak seznamme nase mhd a bude tam mit kamose:slight_smile: neni programator:slight_smile:
2. bře 2008 v 09:01  • Odpověz
jinak muj mhd je celkem druzny. a ukecany:slight_smile: nekdy ma pocit, ze pipka je v nasi domacnosti spis on:slight_smile:
2. bře 2008 v 09:03  • Odpověz
Můj MHD obvykle zjistí, že má s většinou lidí společný známý, ale programátor není, on je regulátor :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2008 v 15:10  • Odpověz
mumumu, regulator ceho? :grinning:
2. bře 2008 v 15:38  •  3 děti  • Odpověz
Haluš, tepla:slight_smile: viz www.techtranspt.com
2. bře 2008 v 15:45  • Odpověz
to vypada zajimave :slight_smile:
2. bře 2008 v 16:09  •  3 děti  • Odpověz
haha, mumumu, toz jed taky. chci najit nake spolecne zname!!
2. bře 2008 ve 22:21  • Odpověz
mumumu, jednoho regulatora znam taky, Barona Prasila z Brna, toho nezna? :slight_smile:
2. bře 2008 ve 22:50  • Odpověz
Gedren, aby to tak byl můj bejvalej :grinning:
2. bře 2008 ve 23:27  • Odpověz
Izy, obávám se, že můj mhd není ani tolik družný, aby se seznámil s tvojím mhd. :unamused:
2. bře 2008 ve 23:38  • Odpověz
Ste v tom Brne nejaky nemozny! To muj MHD jezdi s Laduncinym MHD spolecne na nakupy do Makra ;)
2. bře 2008 ve 23:43  • Odpověz
Gedren :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2008 ve 23:56  • Odpověz
Gedren :grinning:

Děvčata, já už nad tím taky přemýšlela, že o čem si tam bude můj MM povídat ...programátor není, regulátor není...vlastně ani skoro neví co to tu furt probíráme....to víte on má u nás doma na starosti ten sport, co bude na oběd. :sweat_smile: ..+ teda ještě technické věci, abych mu nekřivdila.... v pátek dělal s pokrývačem střechu. No jinak cizí lidi taky moc nemusí, ale bavit se dovede, i je někdy vtipný...heh! No tím vším chci říct, že přinejhorším si dá prase a půjdeme na výlet....ta příroda mě tam moc láká.....takže Katako a spol....třeba svýho MHD ještě překecáš....když jich tam bude takových víc!!! :wink:

Jo, mmch jsem zjistila, že nemám pořádné boty na hory...kromě tenisek :sweat_smile: a gatě jakbysmet (nepočítám, že na horách se chodí v džínách za 200 z tržnice :sweat_smile: )....se mi ten výlet začíná prodražovat. :fearful:
3. bře 2008 v 11:39  • Odpověz
Cecil, v Krkonoších (pokud není psí počasí) se dá chodit klidně v teniskách a džínách z tržnice, to vůbec neřeš!

No mi taky láká ta příroda, v Krkonoších jsem nebyla ani nepamatuju. Ale MHD má k pipkám despekt a občas mi přijde čučet přes rameno a posmívá se našim nickům (včetně toho mého samozřejmě, ale pak ho děsně berou takové shluky slabik jako mumumu a babalala, no prostě si o nás nemyslí nic dobrého, tak ho to fakt neláká k seznámení :confounded:)
3. bře 2008 ve 12:41  • Odpověz
Mirek z toho ma taky prdel, ze si prej zalozi nick treba misticka88 a prijde nas prudit :slight_smile:

A jinak me na zadnej horskej hreben nedostanete, takze dziny, v mym pripade teda z MMB a ne z trznice, je to jediny, co si beru na sebe :slight_smile: Pohory teda mam, ale to proto, ze je nosim celej rok (aj do divadla :slight_smile:).
3. bře 2008 ve 12:47  • Odpověz
Lišti - tak můj mhd má stejný názor a já ho v tom podporuju. Když pipkuju, ptá se "o čem s těma mařenama zas kecáš" a já na to o plínách a o rodičovství a o BKM, prostě taková ryze ženská témata. Takže houbelec ví, co znamenají johanďáci, gedreňáci atd., si myslí, že jsou to skupiny rozdělené dle používání látkovek. Kdyby si přečet část jisté diskuze...no...ani s.arikovi by se už nepodíval do očí :grinning:
3. bře 2008 ve 13:58  • Odpověz
A to ja Mirkovi z pipek predcitam, tak uz presne vi, kdo kdy a jak soulozi a kam strika :slight_smile:
3. bře 2008 ve 14:29  • Odpověz
no jo Gedren, te můj je děsně decentní :grinning:
3. bře 2008 ve 14:33  • Odpověz
Lus a pojedeš na tu dovču náklaďákem, abys mohla udělat prezentaci celého sortimentu Brány k dětem?
3. bře 2008 ve 14:41  • Odpověz
johando, co znamena decentni, ze jako pichat, to jooo, ale podat o tom hlaseni, to neee? ;)
3. bře 2008 ve 14:52  • Odpověz
gedren, tak nějak. Zapíchat si n krát a nechlubit se - je to takový skromný mhd :grinning:
3. bře 2008 v 15:03  • Odpověz
gedren, ano, v mojom ponati je "decentny" presne toto
3. bře 2008 v 15:17  • Odpověz
cecil, mna napadaju psychiatricke diagnozy skor ked citam debaty ako "Rozmaznavanie 1-mesacnych deti" alebo "Kedy pritvrdit vo vychove novorodencov"...
3. bře 2008 v 15:19  • Odpověz
sage, má to nějakej název, tyhle dgn.?
když je to tak rozšířený, a teda je to "statistická norma"? :grinning:
3. bře 2008 v 18:33  • Odpověz
johanda: tak to je dobrá mystifikace :grinning:
no, u nás už to dopadlo tak, že si m. jde tak ob týden přečíst, co jsem napsala já a gedren, páč tu zná osobně-pracovně a přijdou mu ty její píchací příspěvky děsně humorný :wink:
3. bře 2008 v 18:35  • Odpověz
autor
lišti- pojedu náklaďákem,ale kvůli našim osobním věcem:slight_smile::slight_smile:
samozřejmě pokud někdo bdue potřebovat akutně něco vidět naživo,vezmu..
ale rozhodně ne celý obchod:slight_smile::slight_smile:

kyri- s tou kamarádkou-až kdyby se uvolnilo místo..zatím fakt už nemůžem:frowning2: škoda..

gedren-vy se znáte s ladunkou víc..my se tak moc navštěvovat nemůžem, každá bydlí úplně jinde...letovice,říčany..ani ne v brně:slight_smile:
3. bře 2008 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.