• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
autor
no ale dneska se MHD zIy a můj aspoň pozdravili:slight_smile::slight_smile:
3. bře 2008 ve 20:07  • Odpověz
autor
izy:slight_smile:
překlep..ten notebook nesnáším!
3. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz
Lu, ale on bude chtít každej něco vidět... takže se na to připrav a objednej si druhý náklaďák! :grinning:
3. bře 2008 ve 20:40  • Odpověz
lus, keď už idete náklaďákom - dosť by mi bodlo keby niekto zobral pár vecí pre nás s malou (ako flisová deka do postele a lavórik, viac mi momentálne ani nenapadá), lebo ja idem vlakom, tak minimalizujem zavazadlo. mohla by si prípadne ty ?
4. bře 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
s tím náklaďákem to byla fakt sranda...my máme malou fabku která byla narvaná jen když jsme jeli te´d na tři dny pryč..
No ale pokud se nenajde nikdo jiný,smaozřejmě ti to vezmem:slight_smile:
4. bře 2008 ve 13:56  • Odpověz
Sage, tak to jo, to jsem klidná, že nás nebudeš hned chtít hospitalizovat :grinning: .

No jo, holky, máte pravdu stěma teniskama...já si neuvědomila, že máme s sebou dítě, které do erga nenarvu...teda Štěpánku... a která bude šlapat po svých, takže ty čtyři, pět kilomrtů ujdu i v teniskách. Ale v riflích jít nechci, plátěňáky budou lepší proti zpocení... se bojim, abych neviděla jediného vlka v Krkonoších!!! :grinning: :grinning: :grinning: (mmch...jak se píšou rifle- rifle, nebo ryfle??? :confused: ...se přiznám že pravopis mi jde,ale tohle nikdy nevim :confounded: )
4. bře 2008 ve 14:02  • Odpověz
lus, ok, ja to tu nečítam všetko tak som niekedy mimo :slight_smile: - sa to potom dorieši s tými vecami pred termínom, ak vôbec pôjdem a nezvíťazí nakoniec antisociálny odpor nad zvedavosťou.
4. bře 2008 v 16:27  • Odpověz
cecil, rifle :slight_smile:
4. bře 2008 v 16:35  •  3 děti  • Odpověz
Haluško dík....já hledala i ve slovníku cizích slov a nenašla, tak jsem myslela, že tam teda bude tvrdý, jako že česky, ale to mě tam zase nesedělo. :wink:
4. bře 2008 ve 21:13  • Odpověz
sage, ja jedu dodavkou, ja ti lavorik veznu :slight_smile: pripadne pucim nas, flisovou deku nevim jestli mame, ale vezmu naky filc nebo jinou deku, nam se tam toho vleze dost
6. bře 2008 v 11:41  • Odpověz
díky boro, si fakt zlatá.
6. bře 2008 v 18:59  • Odpověz
Tak jsem konečně dohledala, kdo se mi to navážel do nicku :slight_smile:. Můj mhd je zřejmě velmi tolerantní mhd anebo mi úspěšně nalhává, jak si uvědomuje, že pipky nejsou ztráta času :wink: . No ale zas je fakt, že my dva jsme se dali do kupy po tom, co jsme spolu prochatovali pěkných pár nocí...jó, to byly časy :sunglasses:
8. bře 2008 ve 22:18  • Odpověz
Mumumu, no jasně, můj mhd... :wink:
8. bře 2008 ve 22:19  • Odpověz
LUS: kolik teda budem asi platit?????????
8. bře 2008 ve 22:25  • Odpověz
pravda, lus, kolik, nas je dost, bude to za hlavu ci za postel? (posunuju tema na prvni stranku :wink: )
9. bře 2008 v 18:37  • Odpověz
tak to je myslím správný dotaz...cena na postel/hlavu?....radši cenu na hlavu, jinak chlapa na zem do spacáku nedostanu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2008 ve 20:13  • Odpověz
Mozna bude nejlepsi cena za celou chatu a pak rozpocitat s prislusnymi koeficienty podle toho, kdo kde a s kym se nakonec vyspi :slight_smile:
9. bře 2008 ve 20:43  • Odpověz
Tam myslím psali, že půjčují i postýlky a když jsou některé z vás/nás zvyklé spát na balkonu, tak by to mohly využít. Nebo do nich šoupnem mhd (johandin velrybí nejede). A šroubováky s sebou i s nástavcema, Gedren!
9. bře 2008 ve 22:22  • Odpověz
Ale 40 postylek tam asi nemaj, ne? :slight_smile:
9. bře 2008 ve 22:52  • Odpověz
určitě ne, ale 40 mhd nejede.

Nebo vezmem karimatky, lehnem si ve společenské místnosti a děcka budou závodit ve spacích pytlích (pro tuto variantu bych asi musela nějaký splašit i pro O.) Tím by byl vyřešen problém se spaním rodičů i dětí a večerním společenským životem. Přicuclá drobotina by se taky mohla účastnit.
9. bře 2008 ve 23:15  • Odpověz
katako :grinning:
jo, taky bych myslela, ze se to spocita podle podminek, v jakych bude kdo spat. No ja jsem dost napnuta, jak to u nas dopadne, protoze furt jeste nevim, jestli MHD bude moct jet, takze se mozna doplazime sockou, a tim padem toho nebudu mit moc s sebou. Pokud nastane tahle varianta, muzu pripadne nekoho poprosit o pribaleni nejake nezbytnosti? Ale asi az tesne pred, protoze zatim nemam paru, jak to vsechno udelam. Musim to dukladne promyslet :slight_smile: Za ty leta jezdeni autem si clovek docela odvykne...
10. bře 2008 v 10:27  •  3 děti  • Odpověz
Teda Haluš, jestli ty pojedeš veřejnou dopravou se třema děckama, tak nevím, co já furt řeším... (ale od nás je to spojení taky asi 6 hodin... :frowning2:)
10. bře 2008 v 10:35  • Odpověz
listi,
fakt se to da... a s jednim mimusem bych to teda neresila :grinning:. To proste soupens do satku a jedes, ne? :grinning: Me akorat stve, ze s Vaskem na brise uz to nedam, tudiz nemuzu mit batoh na zada. A na tri deti toho clovek prece jen potrebuje trochu vic. By se mohl Vasek do ty doby pochlapit, abychom aspon nepotrebovali plinky...
10. bře 2008 v 10:40  •  3 děti  • Odpověz
bere tu nekdo psy? (myslim, ze macik psala, ze??) a vadi nekomu psi?......premyslim, jestli ty nase nekomu soupnout, ale zas kdyz jedem do prirody, tak je mi lito je nevzit....
10. bře 2008 v 11:27  • Odpověz
izy dobry dotaz. :slight_smile: ja mam na psy alergii :confounded: :confounded: .ja milujem zvieratka ale mame psa na dvorku, do bytu nesmie.
10. bře 2008 v 11:34  • Odpověz
Haluš: Já to myslím spíš tak, že už jsem tak shnilá, že jet někam 6 hodin... uf (to nesouvisí s mimčem). A to jsem zvyklá pracovně jezdit furt veřejnou dopravou a někdy hodně daleko, ale 6 hodin to teda nikdy není, to už je na mě prostě příliš (takovej kšeft bych nevzala).

Holky super! Dneska jsem MM řekla, že na Sněženku fakt chci jet. A on nato, že to bude teda šílený, že bude muset trávit čas s lidma, který v životě neviděl a co tam bude celou dobu dělat... On s tím počítá, že pojede se mnou!!! Mě fakt překvapil. Doufám, že tam nebude celou dobu dělat votrávený ksichty. Uměj se vaši chlapi bavit u piva o ženskejch a jinejch primitivních tématech?
10. bře 2008 v 19:18  • Odpověz
S těma psama je to ale v KRNAPu určo nějak přísmě omezený, ne? Jako že furt na vodítku a tak...
10. bře 2008 v 19:19  • Odpověz
Hele rekni mu, ze takovi tam budou vsichni - pipky i mhd :slight_smile:. A ze se nebude muset bavit s nikym, naopak nesmi! :slight_smile: Bude tam s vama, a to je i doma, ne :slight_smile:
10. bře 2008 v 19:21  • Odpověz
To tam nakonec budu jedina bez MHD?
11. bře 2008 v 09:47  • Odpověz
milwo, mozna tam budem 2. Ale ja to fakt nebudu vedet do posledni chvile. Btw pekna fotka.
11. bře 2008 v 10:50  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.