• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
Diky :dizzy_face:
11. bře 2008 v 16:00  • Odpověz
Haluš, tomu říkám nadšení pro věc, já bych se třema děckama 6 hodin nikam nejela! tak maximálně s dobrou knížkou a sama :sweat_smile:
11. bře 2008 v 16:13  • Odpověz
halus, jak uz jsem psala, jedem dodavkou, takze takove vybaveni jako nocniky ci deky atd budu brat. ale na konkretni pozadavky si asi zalozim tabulku :slight_smile:
12. bře 2008 v 00:18  • Odpověz
milwo 3, já s mhd nepočítám, hodně by mě překvapilo, kdyby jel.
12. bře 2008 v 00:35  • Odpověz
Jo a jeste dotaz, nepojede z Brna nekdo, kdo by me + Verunku mohl vzit? Na verejnou dopravu se teda moc netesim.
12. bře 2008 v 09:21  • Odpověz
tak psi se nekam vrazi...:slight_smile:
muj mhd se rad bavi o cemkoliv... treba hrozne rad vyklada o mem porodu...do detajlu...az ho musim nekdy brzdit. ale nejvic ho bere historie a hokej. o tom je schopny mluvit hodiny a hodiny .........
jinak jestli pojedem bez psu, muzu brnackam jedoucim verejnou pobrat veci
12. bře 2008 v 09:25  • Odpověz
izy to by bylo fajn. Tahnout dite v satku (no mozna do te doby poridim nositko) a jeste krosnu s plinkama by se mi nechtelo :slight_smile:
12. bře 2008 v 09:29  • Odpověz
boro, aby se pak ta dodavka byla schopna pohnout... :grinning:
12. bře 2008 v 10:43  •  3 děti  • Odpověz
holky, jeste jedna prosba....ze se pak nebudou "fotecky ze sraziku" uverejnovat na konovi:..... :pensive:
12. bře 2008 ve 13:23  • Odpověz
izy, hlidas si soukromi? Nebo si pripadas malo fotogenicka? :grinning:
13. bře 2008 v 10:12  • Odpověz
izy, treba by tam mohly bejt jeden den a pak smazat?Nebo ani to ne?

:slight_smile:
LUS- trosku update s cenama! Please!!!!
A da se dojet autem az k chate? A je tam naky obchod?
13. bře 2008 v 11:58  • Odpověz
Ezi myslím že k chatě se dotej károu dá,s obchodem bych moc nepočítala,ale třeba to Lus zjistí přesněji :wink:
add ty fotky. Není problém udělat estranky (je to zadáčo), našoupat tam fotky a zaheslovat,aby to bylo přístupné jen pro uzavřenou skupinu lidí. Byla bych pro tuhle verzi :slight_smile: A jestli bys ani na nich nechtěla být Izy viděna,můžeme ti na nich dodatečně dát přes oči takovou tu černou pásku :grinning:
13. bře 2008 ve 14:19  • Odpověz
jsem paranoidní a nefotogenická. ale s navrhem pap souhlasim i bez cerne pasky:slight_smile:
13. bře 2008 v 17:50  • Odpověz
ezi od vesnice je chata 2km,v nasom terminu a v lete sa da parkovat priamo u chaty.v zime nie pretoze to je u lyziarskeho vleku.jinak viac info je na www.snezenka.com a www.malaupa.com
13. bře 2008 v 19:39  • Odpověz
autor
ahojte..nějak sjem přehlídla,že se téma už obnovilo:slight_smile:dneska jsem psala paní mial,ona mi pošle všechny podrobnější info a pak vám to sem okopčím..
kauza pes,či dokonce víc :astonished: já se psů bojím..no ale když tam budou a budete si je hlídat,aby ke mně nelezli a k mýmu děcku taky ne, klidně si je vemte:slight_smile:CHápu,že nemůžete nechat "zbytek rodiny"doma:slight_smile::slight_smile:

kauza postýlky.mají tam jen dvě:slight_smile:

kauza auta- můžou zaparkovat před chatou jen auta s vyjímkou a těch dosatenem jen 5. ještě to přesně naplánuju,jak to udlěáme..ale holky,na to je ještě do konce dubna čas:slight_smile:

teď zjistím přesné ceny a jak se rozmístíme na spaní:slight_smile:
13. bře 2008 ve 21:11  • Odpověz
Teda s těma autama je to fakt blbý... asi jsem už fakt totální lenoch!
13. bře 2008 ve 21:56  • Odpověz
Tak mhd se mě dnes ptá - kdy jedeme do těch Krkonoš? On s tím snad počítá, že jede. Akorát teda technicky podotkl, že je to chata pro 14 lidí a ptal se, kolik jede? On by jel jenom, kdyby mohl mít soukromí - tzn. pokoj pro rodinu. Je někde seznam a vlezem se tam? A jak to bude s vařením. Nepředpokládám, že na chatě pro 14 lidí by vařili pro 30. Někdo tu psal o možnosti jiného ubytování v Malé Úpě, bude se to při současním počtu lidí domlouvat?
14. bře 2008 v 08:25  • Odpověz
Ještě musím kouknout na dopravu, jestli tio bude veřejnou nějak technicky proveditelné z Brna.
14. bře 2008 v 08:27  • Odpověz
autor
pokoje tam jsou hromadné, takže kdo chce soukromí,ať si zjsití ubytování tam ve vesnici.ale potřebuju dneska vědět přesný počet:slight_smile:
A hlavně,proč píšu,potřebuju přesné roky vašich dětí..protože do 2let zdrama,2-10 sleva,10a víc jako dospělý.
Tak mi to rposím napište,aby mi paní mohla spočítat cenu.
Díky!!!
14. bře 2008 v 10:31  • Odpověz
Lus - tak my jedno dite, skoro 3roky. 2 dospeli.

Jinak aha, a ta chata je jak daleko od toho mista, kde se musi nechat auta?? Tak by se treba veci daly do tech aut co budou mit to povoleni.

A teda mame si brat nake podlozky +spacaky na spani kdyz nas tam je vic nebo co?:slight_smile:
14. bře 2008 v 10:53  • Odpověz
jo, a koukala jsem na tu snezenku, a pisou tam ze v lete je moznost parkovat primo u chaty - ale to je asi tech 5 aut, kdyz to ma kapacitu 19 luzek, ze?
14. bře 2008 v 10:56  • Odpověz
autor
tak už to mám:slight_smile:malina dlouho spala..
14. bře 2008 v 11:05  • Odpověz
tak my mame deti 7,5 a 2,5
hlasim se jako zajemce o tu vyjimku, jelikoz mame tu dodavku, takze bysme pak v pripade nakupu ci ceho mohli pobrat i vic lidi dolu atd i vic zavazadel (kyvadlova :wink: )
14. bře 2008 ve 12:25  • Odpověz
V. bude mit v te dobe pet mesicu.
14. bře 2008 ve 12:48  • Odpověz
Nasemu "mimi" bude rok a pul :slight_smile:
14. bře 2008 ve 13:00  • Odpověz
autor
holky,takže to bude takto:

paní nám domluvila ještě chatu hend vedle-kde bude malinko levnější ubytování, ale zato bez snídaně. Ale většina z nás bude mít soukromí..
pokoje jsem zatím vymyslela takto:

chata sněženka:

1x2lůžkový pokoj-my :slight_smile: (prý kapitán musí mít vždy samostatnou kajutu,mi řekl mhd:slight_smile:
3x3lůžkové
* Ezi + Sage
* Jabrunko
* cecil
1x4 lůžkový Gedren-Ladunka
1x5lůžkový Bora+Kristulátko (pokud pojede)

obývák- MAcík (promiň,ale fakt jste se jinam nevešli a jako bezdětní to jistě v obýváku zvládnete:slight_smile:můžete jít spát jako poslední..)

druhá chata:
1x2lůžkový Izy
1x3lůžkový - Papaya
1x4lůžkový Haluška
1x4 lůžkový Kyri-kámoška, pokud přijedou. Kyri???? Pokud ne, byl by tento pokoj volný a pětka,kteoru uvedu dál by se mohla rozdělit..

POkud bys Kyri byla sama bez kámošky,někoho bychom ti tam šoupli..A jak to teda s Tebou bude??A pak ještě nevím MUSKO??? U Tebe mám taky ne celý pobyt.Budeš tam spát nebo jen na jendodenní výlet??

a pak zůstává do jednoho 5lůžkového pokoje
Katako, Androna a Milwa.
S tím,že to ještě není definitivní..POčkáme ještě na vyjádření Kyri (i všech ostatních) a podle toho ještě doladíme.

Do této chaty jsem dávala hlavně ty, kteří chtějí zůstat déle.
14. bře 2008 ve 13:13  • Odpověz
autor
cena na první chatě 390,- osoba den včetně snídaně,večeře
Sleva pro dítě 2-10 za 330,-

Druhou chatu teprve zjišťuji.
14. bře 2008 ve 13:14  • Odpověz
Luu Ty ses fakt uzasnej organizator :slight_smile:
14. bře 2008 ve 13:58  • Odpověz
autor
nic jinýho organizovat nebudu:slight_smile: (jako večerní hry apod.)ale spaní musíme mít vzhledem ke složitosti problému:slight_smile:vyřešeno co nejdřív..
takže to mám brát tak,že ty souhlasíš být s ladunkama na pokoji?
14. bře 2008 ve 14:21  • Odpověz
No ja urcite, ale co na to ta ladunka, zejoooo...:slight_smile:
14. bře 2008 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.