• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
lus, diky, aspon budem nad ranem s kristu probirat problematiku prekladatelskou, tedy jestli bude zvladat b a bandu :wink:
14. bře 2008 v 15:06  • Odpověz
souhlasim:slight_smile:
14. bře 2008 v 15:09  • Odpověz
Luuuu! Tys na mě zapomněla!!! :rolling_eyes: Já+mhd+podměrečné dítě! (aspoň doufám, že 22. května mhd neřekne, že teda nejede...)
14. bře 2008 v 16:28  • Odpověz
Lus za nás je to ok,ale pls můžeš ještě zjistit jak je to s dopravou k druhé chatě a jaká je to vzdálenost "hned vedle". Jo a jestli můžeme přijít na jídlo do vaší chaty :wink:
Jinak Hugovi bude v tu dobu 1 rok
14. bře 2008 v 18:06  • Odpověz
ja s tim rozdelenim zadnej problem nemam :slight_smile:
14. bře 2008 v 18:34  • Odpověz
autor
ok,jsem ráda,že zatím souhlasíme:slight_smile:Lišti,vycházela jsem z původního seznamu.Tak samozřejmě pojeďte,jen asi budete teda na druhé chatě s někým v pokoji. Info o druhé chatě zjišťuji. Jinak cena je tam stejná. Večeře společné (akorát nějak na etapy) na SSněžence a snídaně na Sněžence komplet, na druhé chatě jen čerstvé pečivo...Nedá se nic dělat:frowning2:
Příště budeme počítat s tím,že nás bude 50 a zařídíme podle toho chatu:slight_smile::slight_smile:
14. bře 2008 v 19:13  • Odpověz
lus tak to aby som dufala ze kyri nepojede.my sme totiz i s manzelem 3 a ten urcite nebude na pokoji s holkama.kdyz nebudeme moct mat vlastny pokoj tak MHD nepojede a my samozrejme tiez ne.Dany bude mat 1rok a 1mes.
14. bře 2008 v 19:24  • Odpověz
lus, precetla jsem si to az ted... tazke nase deti: 1, 3, 5

ten ctyrluzkovej pokoj je teda luxus :slight_smile:
14. bře 2008 v 19:25  •  3 děti  • Odpověz
Hmm, no tak počkáme, kdo nakonec pojede. Že bysme srazili 5 postelí a spaly tam i s mhd s Milwou, Andronou a 3 dětma nepředpokládám. :grinning:)))

Milwo, koukám, že cesta autobusem příp. vlakem z Brna je min. 4 hodiny, když se jede i jakýmsi EC vlakem, jinak kolem 4-5 a víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: My auto nemáme. Takže bysme třeba mohli jet společně. x Leda bysme našli oběť, co by nás tam dovezla (třeba otec mhd je takový automaniak, ale je to dost daleko... i když třeba by nás aspoň kus cesty mohl svézt).

Každopádně se mnou a mhd zatím nepočítejte -leda bych jela sama - myslím, že mu 1 ženská a 1 dítě stačí až až.
14. bře 2008 ve 20:14  • Odpověz
se vsim souhlas:slight_smile: dite vek do 1 roku (nedokazu dopocitat mesice:slight_smile:
14. bře 2008 ve 21:39  • Odpověz
To ste nejaky outlocitny, ze si nechcete srazit ty postele, ne? :slight_smile: My jsme to takhle delali na matfyzich soustredkach, na jednu hromadu vsichni bez rozdilu pohlavi, a to ve vsi slusnosti samozrejme! :slight_smile: Kdyz pak v praci jedna holcina mela problem bejt na sluzebce na pokoji s kolegou, tak jsem naprosto nechapala, co s tim ma za problem :slight_smile:
14. bře 2008 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj, já jsem úplně nemožná, takže my asi nepřijedeme :( Dnes ráno mi volal kamarád režisér, že potřebuje záskok do jedné hry, samozřejmě 24. května. Vzpomněla jsem si akorát na naši rodinnou dovolenou, která ale bude až v červnu, tak jsem se upokojila, jako že nic nemám, a slíbila. No a on potvrdil objednatelům účast, aby se mohly tisknout plakáty a tak.. A na pipčí dovolenou jsem si vzpomněla až odpoledne :( Takže listicka asi může spát v chatě jedna..

Jsem fakt úplně blbá.
14. bře 2008 ve 22:25  • Odpověz
ladunko, taky jsem zjistila, ze jsem preplanovala, ale se snazim preorganizovat to ostatni :grinning:
gedren, na tebe se fakt tesim, protoze mas narozy vice nez normalni :slight_smile: ja se srazenejma postelema problem nemam, akorat by mohla banda budit cizi lidi ze spani vykrikama typu: "nech me, au, ty si debil" coz nevim, jestli kristu da, nakonec skoncime u vas?
14. bře 2008 ve 22:36  • Odpověz
gedren mne to dalo praci presvedcit manzela na taketo stretnutie,ale uistovala som ho ze budeme mat aspon svoju izbu sami.inac mi vobec nevadi srazene postele.ale ked uz tak aby sme neboli na pokoji same zenske a moj MHD.to radsej 2manzelske pary.
14. bře 2008 ve 22:40  • Odpověz
Však i já to ještě zkusím.
14. bře 2008 ve 22:48  • Odpověz
Katako, pokud nesezeneme nejakej ten odvoz, tak pevne doufam, ze pojedeme spolu. Ja mam orientacni smysl na houby, tak mi bude nekdo muset pomoct, abych tam vubec dorazila.

bora: ale oni to nebudou vykrikovat cesky ne? Ja jsem v brane od nich zaslechla vetu: Viki, mama ist weg. (asi to nemam spravne napsany, ale rozumnela jsem tomu) - kdyz jste nekam zapadly s lus. Tak jsem soudila, ze cesky nemluvi.
14. bře 2008 ve 22:59  • Odpověz
milwa, oni cesky mluvi kdyz se jim chce. ze sna jeci nemecky. ale v brane karolina prohlasila: "s tou blbou tetou tu nebudu" a ona teta rozumnela nemecky, coz je docela trapas :frowning2: ale nekdy je to sifrovani na vyhodu :dizzy_face:
14. bře 2008 ve 23:14  • Odpověz
boro :grinning:

my takhle sifrujem s MHD, kdyz nechcem, aby necemu rozumely deti (teda my anglicky, nemecky neumime). Jenze ony tu anglictinu uz maj taky trochu naposlouchanou, takze obcas prekvapi.
15. bře 2008 v 09:09  •  3 děti  • Odpověz
Androno, to já to svému mhd raději zatajím...
My teda se spaním různého pohlaví nemáme žádnej problém, jen je to trochu divný, když je to s lidma, který člověk v životě neviděl. No ale snad mě mhd nezabije...
15. bře 2008 v 10:58  • Odpověz
autor
no jo,jneže fakt to jinak nejde:frowning2: pokojů je prostě málo.samozřejmě pokud někdo před dovčou onemocní apod.tak se tomu řpuzpůsobíme a po pokojích s epak rozhodíme..
ladunko-škoda:frowning2:((( Jsem se na Tebe taky těšila!!!
15. bře 2008 ve 12:08  • Odpověz
Listicko tak to ja radsej mojho MHD na to pripravim.to by bol odo mna podraz. :frowning2: tak uvidime co bude do kvetna.
15. bře 2008 v 19:33  • Odpověz
Holky tak mhd se ted vyjadroval, ze by i jel. Je to jeste mozny? Tim padem bych mela odvoz a nejspis by se nam do auta vesla i jedna mamina s mimcem. Tezko rict, kolik mista zaberou dve autosedacky, jestli si k nim jeste nekdo muze sednout.
17. bře 2008 v 10:32  • Odpověz
autor
milwa-mhd ještě berem,ale jinak už nikdo.
a potřebovala bych už definitivně vědět,kdo teda přesně jede a kdo si to kvůli spaní rozmyslel,protože musíme tak během týdne říct definitivní číslo..takže zatím počítám se seznamem, kt.jsem psala na minulé straně,plus teda lišti s mhd a mhd od milwi.
mínus nejspíš ladunka, která ještě uvidí..

mumu tam chtěla přijet a spát v karavanu,to nepůjde a stany také ne. jedině si tam pak najít ještě nějaké jiné ubytování...
17. bře 2008 v 10:49  • Odpověz
diky :dizzy_face: Bude mnohem pohodlnejsi dorazit tam autem. Jo a kde budeme ty auta muset nechat, kdyz nebudem mit tu vyjimku?
17. bře 2008 v 11:05  • Odpověz
autor
takže chata sousedovic je cca 150m

auta zůstanou ve vesnici,ale není to moc daleko a počítá se s tím,že kdo bdue vyjímku mít,odvozí osttaním věci,případně i lidi, děti,mimina:slight_smile:
Kyri-když jsi tam už byla,jak přeně je to asi pak pěšky daleko?

jinak s tím svezením někoho-taky jsem to řešila,ale my už navíc máme autosedajdu tu velkou a tam by se asi další mimi plus mamina na takovou vzdálenost nevlezla..navíc budu muset mít půlku cesty zas emušu venku,už to vidím
:stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem vám to nikomu ani nenabízela,protože je to fakt neproveditelné:slight_smile:
17. bře 2008 v 15:11  • Odpověz
autor
hm,tak to je celkem daleko..no prostě "vyjímky"budou jezdit pro ostatní:slight_smile::slight_smile:
17. bře 2008 v 18:45  • Odpověz
Lus a to by nešlo zajet k chatě autem,voložit se,vrátit se zaparkovat do vesnice a pak se pěkně pohlehku projít? A na druhou chatu je taky kusový omezení,nebo je to dohromady se Sněženkou 5 vozů?
17. bře 2008 ve 20:56  • Odpověz
lus tak je mi to luto, ale hodili sme s manzelom rec a vzdavame sa svojho miesta.moze ist niekto iny.my nepojdeme. :frowning2:
17. bře 2008 ve 21:07  • Odpověz
ahoj lus,
i ja se dobrovolne vzdavam sveho mista, prece jen uz budu hodne tehu a asi by to nebylo moc rozumne vyjizdet takhle daleko...
ale vas obchudek urcite rada navstivim, preci jen budu par vecicek keste potrebovat, jen to musim nejak naplanovat.
tak jesete nejakou dobu budu "anonymni", ale pokud budete neco¨dal planovat na podzim, to uz bych nohla dat s obema detma.
toz tak a ted vas jdu docist na nasi SNO diskuzi :wink:
18. bře 2008 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.