• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
Tak hlásím, že my též nepojedeme....bohužel se vyskytly nečekané výdaje, nejvíc za auto :angry: , takže přenecháme místo někomu jinému a dovolenou letos oželíme.
18. bře 2008 v 16:52  • Odpověz
uff, holky, nevzdavejete to!! Takova skoda!!!

Muzem nekoho/neco vzit z ovy, ale chcem tam zustat do utery..
Jabrunko, doufam, ze aspon vy jedete!!!!
18. bře 2008 v 18:21  • Odpověz
Pokud by se uvolnil nějake pokoj, tak pojedem, ale obývák nedám...já sice ráda pokecám, ale chodím brzo spát, což se s obývákem neslučuje...my s manžou rádi chodíme mezi lidi, ale taky rádi odcházíme brzo domů, nemáme výdrž....navíc mám v živé paměti, jak jsem před x lety spala někde na chatě v obýváku a bylo to šílený...čekat než se všichni rozhodnou jít spát a nemoct je odeslat do pokojů, abych jim nekazila zábavu..nikdy víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2008 v 19:09  • Odpověz
autor
ok holky,je o sice škoda, ale počítám teda že cecil,androna a kristul nepojedou.
takže malé změny:
do chaty číslo 1 se přestěhuje kyri s kámoškou,protože zůstávají do pondělí.

v chatě číslo dva zůstává na pokoji milwa + katako

Mracík a tobě dám vědět podle toho,jak se to bude vyvíjet dál..

nicméně holky,nevzdávejte to!to určitě zvládnem! počítají s epka nějaké omluvy,když onemocní dítě:slight_smile: Předpokládám že při takovém množství dětí nejspíš někdo ještě odpadne..Ale pokud už teď budeme mít poloprázdné chtay,abych tam pak nebyla sama:frowning2:

Chata sousedovic může dát vyjímku 3autům..
MOžná to půjde tak,že auto přijede,vyloží,odjede..zatím to moc nehcápu,jak to přesně funguje..

kyri???tys tam už byla,pověz:slight_smile:
18. bře 2008 ve 20:56  • Odpověz
Lus, počítá se teda někde se mnou?
Jinak ti tu organizaci vážně nezávidím, za to ti budeme muset koupit tunu čokolády! :wink:
18. bře 2008 ve 23:31  • Odpověz
autor
lišti-počítá:slight_smile:
jsou teď vlastně dva pkoje, kde to není jisté. obě druhá chata-pokoj 4lůžka,5 lůžek
a na tyto pokoje jsou tito lidé:slight_smile:
Milwa s rodinkou
Katka s rodinkou (zdali pojeodu)
Liščátka
Macík (kteří když nebude místo budou spát v obýváku)
19. bře 2008 v 10:30  • Odpověz
autor
měla jsem sepsat přesně pokoje pro paní,tak o kopíruju i sem..Mrkněte nato a přijímám poslední úpravy:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Vaše chata:
2 lůžkový- Harnošovi 2plus mimi ( do úterý)
3lůžkový - Ezi plus Sage (ezi do úterý, sage do pondlěí)
2plus dítě, 1plus dítě
3lůžkový- Jabrunko dva plus tři děti (do úterý)
3lůžkový - Gedren 2plus mimi, (Ladunka plus mimi-upřesní během dubna)
4 lůžkvý -Kyri 2plus mimi , Kámoška plus mimi (do pondělí)
5 lůžkový- Bora- 2 plus 3děti

Sousedi:

2lůžkový- Izy- 2plus mimi
3 lůžkový- Papaya- 2plus mimi
4lůžkový-Haluška-2 plus 3 děti
4 lůžkový- Lištička 2 plus mimi, Macík 2
5 lůžkový - Katako 2plus mimi, Mlwa 2 plus mimi
19. bře 2008 v 10:40  • Odpověz
autor
čokoládu néé,mně bude stačit,když mě neukamenujete a když nebudu muset vymýšlet i program na celý pobyt!!!:slight_smile: Výlety klidně navrhu a účastníme se a kdo se bude chtít připjit,může..ale večery teda vymýšlet nebudu..to by mohla kdyžtak gedren:slight_smile:co ty na to???
19. bře 2008 v 10:42  • Odpověz
Jezismarja ja tak maximalne propojim kompy do site, ale vic po mne nechtejte!
19. bře 2008 v 10:49  • Odpověz
Gedren :grinning: ani za pralinky ne? :grinning: :grinning:
já bych řekla,že ono se to zorganizuje tak nějak samo :wink: a máte pls některá tur. mapu místního okolí? Já už sem na ten výlet celá natřesená :grinning: a těším se,snad mi to vydrží,hehe
19. bře 2008 v 10:54  • Odpověz
a ještě veledůležitý dotaz,ten čuník bude někdy pozdě odpol a nebo až večer?
19. bře 2008 v 10:56  • Odpověz
pap, no ja za pralinky bych teda skoro cokoli...ale spolecensky se angazovat, to asi neee :slight_smile:
19. bře 2008 v 11:03  • Odpověz
pred tym ako precitam SNO diskusiu a tuto, len hlasim, ze my ideme ...zatial ...
inak tyzden bez MHD dopadol hrozne...hlavne pre nasich, deti boli skvele a ja rozmyslam o navsteve psychiatra ... to len tak v strucnosti :rolling_eyes:
19. bře 2008 v 11:57  • Odpověz
Copak se večer chystá nějaká "organizovaná zábava"? Já myslela, že všichni sociofobové už to dávno zavrhli!
19. bře 2008 ve 12:27  • Odpověz
autor
lišti-no uvidíme:slight_smile:

jabrunko-jak to????

čuník bude kdy si řeknem,ale zatím to máme s paní "sněženkou"namyšlené tak,že by v 5byla nějaká lehká večeře pro vegetariány a pak od 6 by se grilovalo..tzn.aby max v 8 jsme jeldi,protože některý děti chodí spát brzo...
Jak nad tím tak přemýšlím, my asi vezmem chůvičky..nechci být v pokoji, když budu moct kecat s váma:slight_smile::slight_smile:
19. bře 2008 v 19:29  • Odpověz
jabrunko :grinning: ja bez mhd vesmes pul roku, pokud nepocitam nuceny silvester, kdy jsme si vjeli do vlasu :frowning2: a k psycho nejdu.... po X letech mu urcite dela dobre, ze ho nediriguju... a deti si na nej zacly myslet.... az ted, co neni.... nevim co k tomu dodat, mozna bych mela k psychiatrovi ? :sunglasses: jsou proste obdobi v manzelskym zivote, ktery nezapadaj do tabulek (to mam od zenskych, co jsou s chlapem pres 20let)
19. bře 2008 ve 20:43  • Odpověz
no ja k tomu psychatrovi kvoli vybuchu s mojou mati ... proste sa nerespektujeme a je to des ... nedokazem jej na rovinu nic povedat a radsej uteciem ... a chcela by som si ten vztah s nou vyriesit :unamused:

boro u nas je to tak, ze ten tyzden si neuzil ani MHD a tesil sa domov ... kazdy to mame inak
19. bře 2008 ve 22:55  • Odpověz
Ahojte!
My tiež neprídeme - sú veci, čo sa musia doriešiť a sú finančne nákladné..... Tak si to tam užite :wink:
20. bře 2008 v 06:33  • Odpověz
jabrunko, ked chces psychiatra, tak sa zastav na navstevu ked budete niekde blizko :wink:

no inac aj ja si musim preratat, ci mi na ten vylet vobec vyjdu prachy, ale hadam ano. super ze mam ubytko s ezi, pokecame o vlnenych obleckoch.
20. bře 2008 v 08:21  • Odpověz
autor
musko,no vidíš,tys byla napsaná v rpvním seznamu pokojů a teď jsem na etbe zapomněla!promiň!ale to neznamená,že nemůžete jet!!klidně pojeďte!
Prachy nemáme nikdo, to neřešte. My budeme muste kupovat nový kočár, novou autosedačku a brzo spoustu věcí pro mimčáka..pls hledáme nový bydlení, ale do krkonoš jedu za každou cenu:slight_smile:

I kdybych to měla celý těhu problít (dneska totiž od rána skučím,jak je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2008 v 08:44  • Odpověz
sage, tak super, uz jsem se zacala bat, ze se nedostavite a budem snad na pokoji sami :grinning:
Vlnene oblecky, mne spis zajima Afrika....
no ale kdo rikal, ze budem sedet na pokojich, haha, to myslis jako ze se ti dite budi v noci?? hehe, nase Z spi teda celou noc.... :wink:
20. bře 2008 v 17:37  • Odpověz
ta dovolena vypada docela legracne: vesmes introverti, co jsou schopni komunikovat jen pres klavesnici, sociofobni, a ted jeste se k tomu pridava ze financni duvody.... (taky uz jsem pocitala, taky :dizzy_face: )

lus tak to ti nezavidim ...
20. bře 2008 ve 21:48  • Odpověz
ezi, S spi tiez celu noc, ale keby bola v posteli sama tak neviem. by som nerada, keby ju musela utesovat tvoja Z.
21. bře 2008 v 09:55  • Odpověz
Sage beriem ta za slovo 29.3. mam v Trnave stretavku, co tak v pondelok 31.3.? a potom si dam terapiu vo Vsetine, ze Boro :wink: alebo najprv na Snezence, to je jasneeee uz sa tesim ... vlnene oblecky nejake odkupim ak budete mat donosene
21. bře 2008 ve 12:39  • Odpověz
dnes sme boli vlakom v Bratislave a teda nič moc odozva - Šári cestu tam celú premrnčala, naspäť už to bolo lepšie, ale bola dosť vystresovaná. takto by sme na tú Sněženku nedošli. budeme musieť do mája viac chodiť po návštevách a výletoch.
Lus, tak mňa si poznač na 80%, teda prídeme ak sa mi dieťa lepšie zadaptuje na vlak dovtedy. Je to jediný limitujúci faktor, prachy už mám a čas tiež (a odvahu zatiaľ ešte tiež).
22. bře 2008 ve 13:56  • Odpověz
sage, ne ne, prosim te prijed!! S jeste za ty dva mesice vyspeje, to pujde! nebo dojed do olomouce, tam te hodime do auta.. zatim mame misto pro 1dos+1dite. (jen ze odjedem zpet az v utery..)
22. bře 2008 ve 20:19  • Odpověz
ezi, to si presne tiez hovorim, ze dva mesiace su dlha doba a v maji bude mala uplne o inom, odvazna, samostatna, chodiaca, bez plienok... haha.
ale nie, dakujem pekne za ponuku na odvoz, porozmyslam o tom. my mame totiz az do Trutnova velmi dobre vlakove spojenie (v Hradci su na prestup z IC na osobak len 4 minuty, takze dobrodruzne). akurat potom z toho Trutnova je to do Malej Upy asi 25 km a busom to trva vyse hodiny :frowning2:, coz by uz S po tej dlhej ceste vlakmi asi zle znasala. takze z trutnova by sme odvoz velmi potrebovali. este sa dohodnem osobne s jabrunkom a podla vysledku sa ti potom buduci tyzden ozvem.
23. bře 2008 v 16:14  • Odpověz
sage, ok!! to by urcite slo, zajet pro vas do trutnova, to v pohode, navic tam budem mit sedacku volnou (kdyz oni uz budou na snezence - Z a MHD). Tak akorat napis, kdy asi tak tam ten vlak bude, abychom tam byli driv.
23. bře 2008 v 18:14  • Odpověz
super, dakujem velmi pekne, ja mam viac vlakov na vyber, najviac by mi vyhovovalo byt tam o 13.30, ale keby ste vy dorazili az neskor, mozem ist aj neskorsimi spojmi.
23. bře 2008 v 18:31  • Odpověz
holky ja taky klidne pro nekoho dojedu nekam k vlaku. kdyz to bude takhle par kilaku....
23. bře 2008 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.