• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
Tak to my mozna taky ocenime odvoz od vlaku :slight_smile: Jeste uvidime, co Ladunka, ta kdyby jela, tak by nas vzala.. Zatim jsem nezkoumala, jak to tam jede, ale hrkotani autobusem by nas asi taky nenadchlo, takze dojet jen vlakem by bylo idealni..
23. bře 2008 ve 21:44  • Odpověz
Pripadne by stacilo, aby ten nekdo vzal jen me a Helcu, Mirek by to moh dojet busem - pokud by se treba tim autem bralo vic lidi naraz (tzn. asi 1x ridic a dve dvojice mana-mimi :slight_smile:). Si kdyztak pak tesne pred akci sesynchronizujeme spoje, kdo kdy kam pojede...
23. bře 2008 ve 21:46  • Odpověz
To je zase preklep, mana misto mama ;)

Jinak koukam, ze bychom do Trutnova nejlepe mohli prijet 13:21 or 15:21 or 17:21..
23. bře 2008 ve 22:00  • Odpověz
gedren, ja tam môžem byť 13:21 alebo 17:20, tak sa potom prípadne skoordinujme keby si šla vlakom a môže pre nás prísť jeden odvoz.
24. bře 2008 v 15:30  • Odpověz
My s nejvetsi pravdepodobnosti vlakem pojedeme, protoze i kdyby Ladunka jela, tak nevim, jestli si troufnem celou cestu s Helcou autem - ona dosud jela jen parkrat, kratke useky, a vzdycky to prorvala, zatimco s vlakem (a dalsimi druhy hromadne dopravy :slight_smile:) nema nejmensi problem :slight_smile:. Takze zkoordinovani se urcite nebranim a kdyby nas nekdo odvez, bylo by to super!
24. bře 2008 v 15:52  • Odpověz
My taky pojedem vlakem. Teda doufám, že pojede i mhd, ještě jsem ho nepřipravila na to, že budem spát s Milwou a jejím mhd. Jinak máme dobré spojení do Trutnova. Na celou cestu bych si taky s Ondrou v autě netroufla, jezdíme max. 15 minut k babičce a od babičky. Mhd jezdíme běžně a bez problémů a vlak budem muset asi natrénovat, ale je to pohodlnější než mhd, tak by neměl být snad problém. Koordinaci dopravy bych se nebránila, budem rádi, když nás někdo kousek odveze.
24. bře 2008 ve 20:02  • Odpověz
Už se to blížííííí :dizzy_face: teda možná :confused:
My se budeme v noci asi u Huga střídat (jestli neodpadneme oba po výletu),protože samotného ho v pokoji nechat nechci. I když si pořád říkám,že se to samo nějak vyřeší,třeba usne u mě v šátku a budeme si čuníka i klábosení (terapii pro sociofoby) užívat všichni 3
25. bře 2008 ve 13:43  • Odpověz
tak bychom se mohli nakonec srazit uz v tom vlaku :grinning:
25. bře 2008 ve 14:56  •  3 děti  • Odpověz
čau holky, tak jsem se rozhodla, že definitivně nepojedem...maminka je hodně nemocná a zhoršilo se to, pokud si udělám volnej víkend, tak radši pojedu za našima na sever...ale užijte si to i za mě, jindy bych jela fakt ráda,ale prostě na to není doba :confounded:
30. bře 2008 v 18:27  • Odpověz
autor
macík-škoda:frowning2: ale chápu to..

katy-s takovou budete stejně spát sami v pokoji,tak ho ani nepřipravuj:slight_smile:
30. bře 2008 v 18:30  • Odpověz
Dnes jsem se odvazila nadhodit tohle tema doma a MHD si z toho sam odvodil, ze chci jet, takze minimalne na jedno odpoledne bychom se na vas zajeli podivat :slight_smile: Muzete mi shrnout datum a nejaka ta zasadni data? Co jsem tak pochopila, prvni prispevek v tomhle tematu uz neplati :slight_smile:
30. bře 2008 ve 22:12  • Odpověz
Jo taky bych ocenila shrnuti informaci, predevsim mi jde o to kdy presne tam jedem (uz v patek, nebo az v sobotu?) a taky ta cena, uz mi to nejak vypadlo.
1. dub 2008 v 09:41  • Odpověz
Nerikejte mi, ze budu prohledavat celou diskusi znovu, abych ty zasadni udaje nasla.
4. dub 2008 v 11:29  • Odpověz
my bychom se případně zastavili, kdybychom věděli, kdy se sněženka koná...
(ráda bych viděla, jak vypadá netopejr ve vlasech :wink: )
8. dub 2008 v 09:31  • Odpověz
lus, ja hlasim, ze tiez nejdem. nastupujem od maja na 6-tyzdnovu psychoterapeuticku staz, co bude velmi vycerpavajuce, budem potrebovat vikendy uplne vypnut a zregenerovat sa.
mrzi ma, holky, ze sa nestretneme, tesila som sa na vas a na decka. no na druhej strane mi odlahlo, ze nebudem musiet absolvovat tu 5-hodinova cestu styrmi vlakmi s malou.
9. dub 2008 v 09:21  • Odpověz
sage, tak to je fakt skoda. Macik jakbysmet. Doufam, ze nakonec neodpadnou VSICHNI!!!

Holky, Snezenka 23.-25. pro vytrvale do 27.5.
Prijede se uz v patek. Cena byla myslim kolem 390Kc na noc a osobu, deti do 2 let zdarma?
9. dub 2008 v 09:56  • Odpověz
ezi, diky :slight_smile:
Se ta sestava nejak rozpada... Aby tam nakonec vubec nekdo prijel.
9. dub 2008 v 15:58  • Odpověz
mame nejakou aktualni sestavu? sage, skoda, tesila jsem se na tebe, ale doufam, ze se aspon v bratislave uvidime
9. dub 2008 v 16:14  • Odpověz
sage skoda ... my zatial vytrvavame Bora ja uz som do Bratislavy zaregistrovana a tesim sa ...
9. dub 2008 ve 21:10  • Odpověz
bora, v bratislave sa uvidime urcite, na to sa velmi tesim - jabrunko, dobre ze tam budes aj ty, budem mat s vami aspon trosku nahradu za tento velky vylet.
10. dub 2008 ve 13:05  • Odpověz
Sage, to mě fakt mrzí. Ale padám z toho, že by ti cesta trvala JEN pět hodin! To snad pro mě by to bylo delší, a to teda bydlíme o hooodně blíž.

Já s účastí stále počítám. Mhd se kroutí, že se mu tam nechce a že mě tam snad radši odveze a pak zase přijede. že s úplně cizíma lidma... a že po tom víkendu, až už nebudou cizí, tak se zas pojede domů... No uvidíme. Ale já s malou teda jedu.
10. dub 2008 v 15:00  • Odpověz
sage ja som uplne nadsena, ze sa nieco take dej na Slovensku tak musim byt pri tom
pre tych co nevedia co sa deje na Slovensku :
http://www.zivica.sk/dieta/o_konferencii.html
10. dub 2008 v 16:58  • Odpověz
jabrunko, desne zavidim.
11. dub 2008 v 09:41  • Odpověz
sage, skoda, taky jsem se tesila ,ze te uvidim... a tu konferenci taky zavidim...
11. dub 2008 v 11:54  •  3 děti  • Odpověz
listicko, tak opravujem, je to od nás 6 a 1/2 hodiny vlakom do Trutnova (plus potom autom na Snezenku).
11. dub 2008 v 16:01  • Odpověz
Lisit, muj MHD se krouti uplne stejne, pac uz padlo i jeho jedina nadeje, tj. ze tam bude Ladunka, jakoze s ni by to zvladl, ale bez ni jakoze co tam? :slight_smile:
11. dub 2008 v 17:12  • Odpověz
autor
holky,shrnutí info bude koncem dubna jo?a domluvíemse zrovna na jídle apod.
Ale doufám,že nakonec nebudem muset chtau č.2 zrušit,neboť by na nás asi byli nasraní..

sage škoda:frowning2:

Takže jsme domluvení,už nikdo nesmí odpadnout!!!!
JInak začnu vybírat zálohu!!!
:wink:
11. dub 2008 v 17:37  • Odpověz
autor
a ladunka to teda nijak nedořešila?nemůže?
11. dub 2008 v 17:37  • Odpověz
No Luu v nejhorsim budto muzeme 1) jeste zaagitovat na AP/BKM/Latkovkach, protoze dost holek se neprihlasilo a mozna se pak uz balo, ze se nevejdou, tak to ani nezkousely 2) Nebo muzeme bejt po min lidech na pokojich, sice to pak mozna bude o trochu drazsi, ale my bysme to urcite zvladli a nekdo jinej snad taky :slight_smile:

Ladunky jsem se ptala a prej fakt bohuzel ne, hrajou v sobotu vecer...
11. dub 2008 v 17:44  • Odpověz
Po míň lidech na pokoji, to asi ocení každý, ne? Mhd např. zatím netuší, že by měl spát s někým cizím, to už by na něj bylo moc. Takže my soukromej pokoj jedině uvítáme.
11. dub 2008 v 18:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.