• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
Listi, no ja mela na mysli, ze nevim, zda to zvladne kazdy financne (resp. zda mu to bude stat za to), pokud by to stalo pak treba dvakrat tolik - ale o tolik drazsi to snad nebude.
11. dub 2008 v 18:08  • Odpověz
Taky bychom ustali priplatek za samostatnej pokoj. Kdyz jsem mhd rikala, ze budeme s nekdym dalsim pohromade, tak jen v udivu pozvedl oboci :D Ale nam teda nevadi ani varianta sdilet pokoj.
11. dub 2008 v 18:30  • Odpověz
autor
to jo, my taky příplatek ustojíme:slight_smile:ale třeba by to bylo i bez příplatku..no uvidíme:slight_smile: Každopdáně my se mega moc těšíme oba dva..
Už to vypadalo,že MHD bude muset taky pryč,ale domluvil si to a jede s náma.

jen doufám,že zrovna malina neonemocní..jednou za dva měsíce je to u nás jistý:frowning2:
11. dub 2008 v 18:54  • Odpověz
No počítám, že dva lidi na čtyřlůžáku nejsou stejný peníze jako čtyři lidi. Když je to s polopenzí...
11. dub 2008 v 19:36  • Odpověz
Zatim vedu v potaz, ze bychom se spis jenom ukazali. Preci jenom se bojim, co tam mezi cizima budeme delat takovou dobu :sweat_smile:
11. dub 2008 v 19:42  • Odpověz
Ene., to se bojí každej... Budem chodit na výlety!
11. dub 2008 v 19:42  • Odpověz
ene, v pohode, vsichni tam budem cizi.. i kdyz my mame oproti mhd vyhodu, ze se vlastne zname... :grinning: Kdyby to byla nejaka parta, kde se vsichni znaji, a nekdo by se pridruzil jako jediny cizi, tak chapu rozpaky, ale takhle? Vzdyt jsme na tom vsichni stejne :grinning:

No u nas uz asi definitivne mhd nejede, takze bude cesta vlakem, to bude chutovka. Kdyz zvladnu tohle, tak cestu autem k mori taky... :grinning:
11. dub 2008 v 19:46  •  3 děti  • Odpověz
Listi, tak na vylety fakt mhd neurvu :grinning: Ale on je smireny, ze nekam pojedem na netovej sraz, takovych uz jsme par absolvovali. Mhd je druznejsi a zapadne vsude, v tehle sebrance se toho ale docela bojim - kdysi davno delal programatora ve woknech a to je asi tak vsechno, cim by se mohl blizit :grinning:
11. dub 2008 ve 21:10  • Odpověz
Haluš, nebudou tam všichni cizí. Brňačky se znaj, Ostravačky se znaj... A ty se možná s někým taky znáš skrz Áčko a bkm. Já teda naživo neznám nikoho... :frowning2:
11. dub 2008 ve 21:22  • Odpověz
listi - prosim te, snad tam zadna ostravacka ani nejede, nebo jo? Ja jsem takova krypto.ostravacka...

Ja vas fakt nechapu, holky, co jste to asi za typy???
Ja se tak rada seznamuju, druzim, potkavam nove lidi, zjistuju jestli nemame spolecne zname (listi;) ) a tak. !Dyt to je super!!!! Ty site......
11. dub 2008 ve 21:29  • Odpověz
Hele dyt uz jsme se dohodly, ze nas tam vsechny (krome ezi a luu) bude srat ta halda cizich lidi, co s nima nemame o cem kecat, tak ja nevim, co to furt dokola resite! :slight_smile: Budem na sebe tupe cumet a Ezi a Luu se budou marne pokouset rozproudit zabavu a MHD budou nacureny a nasrany, kam jsme je to dovlekli, a zachrani to akorat pasik a pivo a pak vsichni roztajou :slight_smile:

Listi, pokud dobre sleduju, tak ja tam taky nikoho nebudu jeste nazivo znat!

Ene, koukejte prijet, jste na tom uplne stejne jak ostatni, a ja si z Tvyho MHD budu delat prdel ze je woknar a on z nas, ze sme linuxaci, co nemaj na operacni system za prachy (tj. neco jako my vsechny tady co nemame na pliny ;))
11. dub 2008 ve 21:44  • Odpověz
Jo a Halus muzeme se domluvit, ze pojedem vlakem z prahy spolu ne? Teda nevim, co na to Mirek, kdyz po nem celou cestu polezou tri cizi decka ;)
11. dub 2008 ve 21:47  • Odpověz
Gedren, hezky jsi to popsala. :grinning: Můj mhd umí bejt hooodně nasranej, když se mu něco nelíbí. Když jsem ho vytáhla do Aperia na víkendový předporodní kurz, tak si tam sednul jak pecka, blbě se tvářil, říkal "já chci domů", komentoval, že tam maj oloupanou malbu na stropě... a pak se mu to hrozně líbilo.
A posledně zas měl kecy, že o čem se bude bavit s těma programátorama. Pašík a pivo, jojo. To zas bude brblat, že pivo je hnusný (pokud to bude Gambrinus nebo Staropramen nebo něco podobně hnusného) a špatně vychlazený... (Ale jinak je docela fajn, fakt :grinning:)
Ezi: No prostě jsme asociální, no. :grinning:
11. dub 2008 ve 21:53  • Odpověz
Gedren, presne tak to vidim, dokonale shrnuti :grinning:
Zminila jsem se dovce, o pasikovi a pivu a prej - no jasne ze pres noc, ja nepojedu buhvi kam na otocku.. :grinning: :grinning: Tak kdyz bude u nekoho misto nebo spis volny pokoj.. :sweat_smile:
No jo, my uz jsme ted ofiko woknari, konecne mame licence :grinning:

Listi, v pondeli jsi mela moznost :grinning: Ne, omlouvam se, ze uz jsem se pak neozvala, chtela jsem ti jeste poslat cislo, kdyby se nahodou neco zmenilo.. ale stejne bylo pekne hnusne :confounded: Kazdopadne az pojedeme priste, tak budes uz doufam volna :slight_smile:
11. dub 2008 ve 21:54  • Odpověz
Listi, tak to mam kopii doma, vim, o cem mluvis :grinning: Proto jsem to ani nejak moc doma nenavrhovala, ale v podstate s tim prisel sam, ze jo! :grinning: :grinning:
11. dub 2008 ve 21:55  • Odpověz
gedren, muj didi by tveho rad potkal (ani o tom jeste nevi, ale nedovolila jsem mu kroutit se, pac tam budou jen super lidi) - jak bude neco o unixu, linuxu a serverech, tak si pokecaji, bez ohledu na jazyk :wink:
11. dub 2008 ve 21:56  • Odpověz
Ene, nezměnilo nic, musela jsem s mhd do archivu. A bylo teda fakt hnusně. Tak snad příště.

No já to nejdřív prezentovala tak, že se Štěpánkou pojedem... a až posléze jsem pochopila, že on s tím počítá. Ale teď už se zas cuká, že by nás tam jen hodil. No ale to je trochu luxus, na to dálku, že.
Mu furt říkám, že si může vzít noťas a pracovat a nedružit se...
11. dub 2008 ve 22:00  • Odpověz
gedren, tys byla v Acku, priznej se! My se nazivo zname :slight_smile:
11. dub 2008 ve 22:20  • Odpověz
borus no joo vlastne. Jak pak prisel takovej pubertalni skejtak neurcityho pohlavi, povida "tak ja jsem bora a mam tri deti", tak to jsme s ladunkou koukaly :slight_smile:

A to se cejtis skoro dotcena, jakoze se mnou by si vo tom unixu nepokecal? :slight_smile: Ja jsem byla linuxovej admin tri roky (ted uz nastesti nemusim), Mirek adminuje hlavne Solaris, to je jeho passion :slight_smile:
11. dub 2008 ve 22:31  • Odpověz
Bora je pubertální skejťák neurčitýho pohlaví? No potěš, že bych mhd tu účast radši rozmluvila? :grinning:
11. dub 2008 ve 23:13  • Odpověz
Z Ostravy kromě Ezi nikdo ? Tou dobou pojedem na návštěvu ke známým, tak bychom se na půl dne zastavili. mmch nevěděla jsem, že je Ladunka herečka :wink: Fakt zajímavé spektrum týpků a povolání
12. dub 2008 ve 13:55  • Odpověz
Ladunka je jenom ochotnik, jinak je pravnik :slight_smile: No tam se to ale taky hodi :slight_smile:))
12. dub 2008 ve 13:59  • Odpověz
johando - vy se stavite?? jako na snezenku?? suuuuper!!
13. dub 2008 v 10:19  • Odpověz
Me ted (brzo) doslo, ze jsem tam mohla potkat jedinou znamou dusi a to Ladunku :sweat_smile: Tak stejne nic :grinning:
13. dub 2008 v 11:09  • Odpověz
johando ale dyts psala, ze ten Tvuj neco ma, jako nejakou konferenci, ne? A vy pak misto pipek litate po navstevach? ;))
13. dub 2008 v 11:16  • Odpověz
no má jakési zasedání kdesi u Prahy, tak jsem mě napadlo, že bychom tam jeli všichni, přespali v praze u známých, jejichž mhd jde taky na tu jejich akci, a na zpáteční cestě to švihli přes sněženku, no uvidíme, furt kombinuju, jak se tam dostat.
13. dub 2008 v 11:24  • Odpověz
Tak to joo. A co kdyby Te cestou na zasedani hodil na pipky a cestou zpatky zase vyzved? :slight_smile:
13. dub 2008 v 11:43  • Odpověz
Ahoj holky...po dlouhe uvaze jsem se rozhodla nabidnout sve misto na snezence :pensive: kdyby nikdo nechtel, tak samozrejme pojedem, ale celkem by mi vyhovovalo se neucastnit (financni duvody :confounded: ).....a stejne jsem ted uz uplne mimo diskuze, takze treba by rada jela nejaka jina zapalena ap konikarka:slight_smile:
tak nejaky zajemce?:slight_smile:
13. dub 2008 v 16:11  • Odpověz
gedren, opravdu vhodna definice :grinning: ted uz nepojede nikdo :sunglasses:
13. dub 2008 v 17:07  • Odpověz
Jé Izi :frowning2: A Sage taky ne...chjo :frowning2: já chápu,že je těžký aby to vyšlo všem,když se to domlouvá takhle do předu,ale i tak mi to je líto,sem se těšila
Boro já se tě nebojím :grinning:
jako mě se taky moc nechce,když vás vlastně neznám,ale beru to jako výzvu :grinning: a přinejhorším můžeme probírat porody,to je vděčný téma :grinning: :grinning:
né vážně,doufám,že se dostane řeč na to praktikování,BKM,KK....
13. dub 2008 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.