• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
Joo pipky, dyt proste bude prdel, ne? Pozvem hovnenku!!
13. dub 2008 v 19:55  • Odpověz
izy - tak to neeee. Toz jsem se s tebou chtela seznamit. Tak prodej kocar, nebo nake dalsi zasadni potreby a za obdrzene prachy snezenku. Cim vic lidi, til to bude levnejsi!! Come on!!!

Ale gedren, to ne. Ty si sve uchylnosti s hovnenkou vyrizuj sama :grinning: Pokud jede hovnenka, ani nahodou se neucastnim, naopak bojkotuju. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2008 ve 22:46  • Odpověz
A johando, presne, at te slavny MHD tam hodi a vyzvedne, nake litani po praze nebo kde nemas za potrebi.
13. dub 2008 ve 22:46  • Odpověz
No dobre ale kdyz me by hrozne zajimalo jak je to s tema modrejma koulema modryho konika... (Byla jsem v pokuseni se zeptat v diskusi o houpacim konikovi, ale pak jsem si rikala, ze by to tam mozna nebylo prijato s pochopenim :slight_smile:)
13. dub 2008 ve 23:06  • Odpověz
gedren :grinning: to si pis, ze po nem polezou... :grinning:
13. dub 2008 ve 23:18  •  3 děti  • Odpověz
toz teda prohledam pudu a treba neco na prodej vyhrabu:slight_smile: kocaru bych se vzdala nerada....hrozne rada v nem spi nase kocka a ted jsem tam dokonce parkrat nacapala i nasi 25kg fenku :unamused:
ale kdyby se nasla nejaka aktivnejsi diskuterka touzici po dovolene AP, asi bych misto fakt prenechala (ale nerada!!!)
14. dub 2008 v 10:53  • Odpověz
No jelikoz akorat furt odpadaj lidi, tak si myslim, ze o misto nouze nebude :slight_smile:
14. dub 2008 v 11:04  • Odpověz
autor
izy-to už jsme přece řešily!!!rozhodně jedeš! neřeš,že nepíšeš teď do diskuzí:slight_smile:všichni tě známe a hotovka:slight_smile:
a máš pěknou novou fotku!

a jinak gedren-nesrovnávej mě s ezi.já teda nejsem zas tak družná..jsem to i psala..taky jsem velice stydlivá:slight_smile:
když po mně budete chtít nějakou prezentaci plínek,to klidně,ale nějaký bavič rozhodně nejsem:slight_smile:

a bora mi teda vůbec nepřišla jako skejťák:slight_smile: spíš jako pravá indiánka:slight_smile:

a ene a johando-jeďte!!!

mylsím,že budu muset do kocne týdne vyštrachat náš seznam a aktualizovat ho..
měli bysme koncem dubna nahlásit konečný počet,kvůli jídlu..
14. dub 2008 ve 14:17  • Odpověz
autor
tak jsem to zkusila znovu,prosím zkontrolujte mi to..

jinak jsem musela trochu změnit osazenstvo na chatě č2,protože byla podmínka,že tam musí být min 10paltících lidí,což by v minulém stavu nebylo (když někteří odpadli..)

Jinak máte každý svůj pokoj (proto nebudu ani vypisovat kolikatilůžkový)jen Macík lítá někde ve vzduchu:slight_smile: Ale to se ještě dořeší..buď obývákem nebo se můžou přifařit do některého 5ti lůžkového

chata sněženka-
haluška 1+2děti poloviční+1 Z (zadarmo
kyri+kámoška 3dosp+1Z -zůstávají do pondlěí (kyri a odkdy????)
ezi 2+1Z do úterý
Jabrunko 2+1poloviční+1Z do úterý
Gedren 2+1
Lů 2+1 do úterý

chata číslo dva:
Katako
Milwa
Papaya
Izy
Bora 2+2poloviční+1zadarmo(nebo poloviční?)

cena 390,- den, polopenze, chata číslo dva bez snídaně,jen s pečivem.

Ene náhradník.Johanda když přijede jen s dětma,někam se šoupne (neboť byla nahlášená dřív než ene..)

souhlasí to takto???
můžu napsat počty paní?
14. dub 2008 v 18:25  • Odpověz
Lu nechybi ti tam nekde listicka?
14. dub 2008 v 18:28  • Odpověz
Lus za nás ok, myslím že Macik psala,že do obýváku nejdou,protože chodí brzy spát a tudíž nejde. Jestli se pak ještě něco nezměnilo,nevím,dlouho jsem jí tu neviděla.
prosím tě a druhá chata stojí taky 390,když je ráno jen s pečivem? Můžeme mít teda snídaně na ch. č. 1? Nebo si máme vzít salámy :grinning:
14. dub 2008 v 19:37  • Odpověz
Lus, ty jsi na mě fakt zapomněla! Grrrrrr! :rolling_eyes:
14. dub 2008 ve 20:23  • Odpověz
Macik se myslim tvarila, ze nakonec vubec nejede, at uz by dostala pokoj, nebo ne :slight_smile:
14. dub 2008 ve 21:17  • Odpověz
ja potvrdzujem, len mozno MHD nebude stale s nami...ma v plane vylet za knihami do lbc a phy, takze jednu noc by nebol s nami, ale to by sa doriesilo na mieste

a zadarmo je do kolko rokov?
14. dub 2008 ve 21:35  • Odpověz
lus, plati!
14. dub 2008 ve 21:39  • Odpověz
Lištičko, já ti můžu místo přenechat. Pořád se mi nedaří přemluvit mhd, aby jel s náma (chce jet týden předtím na dovolenou - vzpomněl si tento týden, že tam má volno :frowning2:) Navíc mě moc neláká cesta vlakem, s děckem a batohem samotná. A hlavně jak bych pak lezla na Sněžku? Ono s tím 10 kilovým děckem na zádech už je každá další nesená věc pěkně cítit ( i třeba jen lahev s vodou ...). A taky má Ondra 2 dny před odjezdem narozky, ale to by byl asi nejmenší problém, s rodinou bysme to mohli oslavit předem nebo později.
15. dub 2008 v 00:35  • Odpověz
katako, neboj, ja teda na zadnou snezku nepolezu (bohuzel) - urcite se to tam rozdeli na skupinu co se placa kolem chaty a ta ktera porada vysokohorskou turistiku. Z Brna by ti urcite nekdo treba mohl vzit batoh, ze bys jela vlakem nalehko. My mame misto v aute, ale pres Brno z Ovy nejedem... :/
15. dub 2008 v 08:47  • Odpověz
autor
lišti!!promiń!!!

tak snad mě neukamenujete,ale fakt nestihám:frowning2:
tak samozřejmě lištička!dopisuju si ji do papíru!

nejspíš teda chata číslo 2..za Katku. Ale Katy,klidně jeď taky,se vejdem a batoh Ti vezmem klidně my..

jinak je cena stejná,i když je druhá chata bez snídaně..je mi to moc líto,ale nelšo to jinak ukecat,prý by byly strašný zmatky..takže bude pečivo a něco na to si prosím vemte:frowning2:
ale vzhledem k tomu,že nás nakonec hodně odpadlo,ještě se zkusím paní zeptat..
kapacita chaty číslo 1 je 21lidí a ona se bála,když nás mělo jet i s děckama 50,že bysme se tam neměli jak vlézt nebo vystřídat..když nás jede méně, třeba to půjde..

ty děti zadara jsem už někde vypisovala..nebo na snezenka.com
myslím,že do 2let.2-10 310,-
ale zkuste na to ještě někdo mrknout..
15. dub 2008 v 09:57  • Odpověz
Do dvou zadara, od 2-10 za 330 Kc, ale pisou pro skupiny nad 13 osob 7 procent sleva.
15. dub 2008 ve 14:33  • Odpověz
Lusi, za náhradníka považuj mě, jelikož snad hned druhý den po ohlášení Ap dovči jsem to stornovala, takže by to bylo nespravedlivé. Ostatně - přijela bych fakt jen na den, ti známí v Práglu se mnou počítají (teda hlavně ženská část rodiny). Normálně mám strach, co tam jako budu dělat. Se obávám, že se budu sociofobně plazit podél zdí chaty a blbě se usmívat, když se mě někdo optá, kdo že jako jsem :grinning:
15. dub 2008 v 16:44  • Odpověz
Lus pro mě není problém si na to pečivo něco vzít,ale ráda bych si třeba dala k snídani teplý čaj,to mi budou schopni zajistit? Nebo že by na chatě č. 1?
15. dub 2008 v 17:28  • Odpověz
lus, do dvou vcetne? vikinka uz 2 ma, ale je drobna. budou chtit rodny list nebo to ukecam?
15. dub 2008 v 18:42  • Odpověz
autor
boro-to ukecáš:slight_smile:
johi-jojo,počítám s tebou.ale pokud bys tam ani nespala,tak se to ani počítat nemusí:slight_smile:jen an den tam může přijet kdokoliv!
pap-až se ujasní počty,tak napíšu paní a zkusím domluvit snídaně pro všechny na sněžence..
16. dub 2008 v 17:52  • Odpověz
Lus v pohodě,ono to nespěchá (zase aby to nevypadalo,že řeším jen to jídlo :grinning: ) a takový problém to není :wink:
16. dub 2008 ve 20:44  • Odpověz
ezi, na snezku taky nepolezu, po roce zacly bolet kolena po bouracce :frowning2:

lus, aspon ohrat kakao bude urcite dobry :wink: (a lednicka treba bude? na chate c2?)

johando, klidne se plaz sociofobne kolem zdi, ale prosim nezapomen, ze moje indiansky deti nezajima, jestli je nekdo sociofobni, ony se s tebou do reci daji :grinning: (jelikoz na tu snezku je nevezmu) :grinning: dnes pronasledovaly sousedovic pubertacku na prochazku do lesa (singl) a ona pote s nema jeste koukala na film a pomohla jim uklidit pokojit a chce si je pujcit casteji, ze s nema normalne posprechtila nemecky a ze jim rozumela :sunglasses: a ze s ty neminy teda tu trojku nakonec snad mit nebude :dizzy_face: opakuju: neboj, deti jsou lepsi lamaci ledu nez psi :wink:
16. dub 2008 ve 21:12  • Odpověz
tak to ja Brunka tiez skusim ukecam :wink:
19. dub 2008 v 08:48  • Odpověz
19. dub 2008 v 08:53  • Odpověz
gedren: :grinning: :grinning: hovněnka - ale fakt, že v krkonoších je dost much, tak aby nám ji neoždibovaly...

lus: my 3 dospělí + 2 děti od soboty odpolko do pondělí (teda celkem 2 noci :wink:)

pap, my s sebou vozíme vždycky varnou konev - všude, aby bylo na kaše a ohřátí jídla pro taishidlo, tak tě na čaj klíďo pozvem :wink:
19. dub 2008 v 15:56  • Odpověz
hmmm, jabru, to zní dobře, ta farma - náhodou sem dnes lezu, páč dítě je zrovna hodný a okusuje tatíkovi dvd romky a já "nemam co dělat" :sweat_smile: tak koukám, jestli není něco novýho...
26. dub 2008 ve 14:11  • Odpověz
doporučuji www.chatarelax.cz :slight_smile: mějte se, jinak hotel bystré nikoliv
26. dub 2008 v 17:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.