• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
autor
peule-dík za návrh,ale my už vybráno máme,navíc je tato chata pěkně drahá:frowning2:

holky,přijímám seznamy na zboží,které byste chtěly vidět v reálu:slight_smile: jsem ochotná vzít sebou jednu cestovku navíc:slight_smile:
a jinak se muísm také odhlásit z cesty na sněžku..obávám se,že já budu vůbec ráda,když budu moct jet,když zvládnu pohoděcestu..a na chatě asi budu muset zase jen relaxovat :astonished:
no,vymylsíme nějaké méně náročné výlety a rozdělíme se na víc skupinek...
27. dub 2008 v 08:48  • Odpověz
ja jen ze uz je to tento mesic...nak to uteklo...jeste jsem se nestihla psychicky pripravit:slight_smile:.....ale po pobytu s ditetem v nemocnici se uz docela tesitm na spoustu AP matek:slight_smile:
2. kvě 2008 ve 20:39  • Odpověz
Nekdo kdo mate zmaklou situaci, neni pobliz jeste nejaka treti chata? :sweat_smile:
5. kvě 2008 v 15:53  • Odpověz
autor
zkus mrknout na stránky malaupa. mylsím že to takto nějak byly a tam jsou všechny chaty v okolí:slight_smile:
5. kvě 2008 v 16:18  • Odpověz
sem se divala na mapu a kolem je strasne moc chat.....a celkem i blizko...
5. kvě 2008 ve 20:00  • Odpověz
Ene, Ty se chces separovat? :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 20:05  • Odpověz
Nechci, ale jsem nahradnik, tak si hledam nahradni ubytovani, pac se za a fakt zacinam tesit, za b to mhd prijal jako hotovku, tak toho chci vyuzit na co nejdyl nez jen na otocku :slight_smile:
Izy, diky, tak jdu hledat :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 20:18  • Odpověz
Hele ale dyt odpadlo tolik lidi, ze tam je hafo mista a dokonce mela Luu trauma, ze ji sezerou na chate c.2, ze tam bude malo lidi, ne? :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 20:24  • Odpověz
holky, napiste prosim, jak se tam dostat z prahy mhd, ja jsem zjistila, ze se proste tak daleko bojim ridit, kdyz vubec neridim, takze bycho sjeli do prahy pendolinem a tam se treba pripojili k prazske skupine. Zadala jsem vyhledani do ww.cd.cz @kombinovane@ a ova/mala upa, ale malou upu to neznalo...

jeli bychom z ovy v pa rano.
DIK!
6. kvě 2008 v 07:28  • Odpověz
ezi, my se chystame z Prahy vlakem (my = ja s rodinou), predpokladam, ze Haluska pojede taky takhle, vlak jede myslim do Trutnova (?), a odtamtud budto bus, a nebo nas nejaka dobra duse hodi na misto. Pokud najdes nejaky spoj, na ktery mas dobre pripojeni z Ostravy, tak se muzeme prizpusobit a jet s Tebou. I kdyz (nemam ted tu zeleznicni mapu v hlave, ale tipuju) by pro Tebe mozna bylo rychlejsi uz nekde u Pardubic odbocit na sever...
6. kvě 2008 v 09:57  • Odpověz
Ezi, musíš si zadat Horní Malá Úpa.
6. kvě 2008 v 10:25  • Odpověz
autor
no, to sice jo,ale jedině v případě,že ene s family někdo přjme do pokoje. protože teď je to tak,že jsme vlastně všichni sami-až na druhou chatu,kde spolu nejspíš někdo v pokoji bude,ale ještě se domluvíme...
6. kvě 2008 v 16:47  • Odpověz
achjo, proč jsem v druhý chatě?
6. kvě 2008 ve 20:57  • Odpověz
holky, dik...
tak to spojeni me nepotesilo. (gedren, jo, jen do pardubic) to asi mhd neprezije, takze se budu muset rozhodnout a prinutit ridit... fuj!!
takze uff... no ale zas autem je to asi pohodlnejsi, ze...

listi, hehehe... to snad jako nic neznamena, nebo se ti chata c.1tak silene libi??
6. kvě 2008 ve 22:38  • Odpověz
Holky od kdy se tam začnete srocovat? A je něco co berete navíc? Já vůbec nevím co zabalit :confused:
Lišti dvojka je taky dobrá,zase tam bude větší klid,počítám že se tam budeme zdržovat jen na spaní (nebo v případě sociální krize) a jinak budeme zevlovat na jedničce :grinning:
7. kvě 2008 ve 13:31  • Odpověz
já to myslela jako rekaci na Lus - že na chatě 1 bude mít každá famílie vlastní pokoj, kdežto na dvojce se bude muset sdružovat... :frowning2: (já háklivá nejsem, ale MM to furt ještě neví a už teď se tváří, že se mu tam vůbec nechce...) jinak se ale těším čím dál tím víc.
7. kvě 2008 v 19:50  • Odpověz
autor
lišti! neremcej už teď!:slight_smile::slight_smile:

na chatě číslo dva má taky každý sám pokoj,jen je prostě celkově jedna family navíc, tak se někam smístí..
podle osob to může být buď
gedren
lišti
milwa
katako
ezi
pap
my
izy,kterým jsem ale slíbila úplně hned,že budou sami..

ještě mrknu,jestli jsem na někoho nezapomněla.jestli někdo z vás chce být spolu,napište a byl by problém vyřešen:slight_smile:

JInak snídaně budou nakonec psolečné na chatě číslo jedna.
Ještě prý tak týden 10dní předtím se mi paní ozve,co přesně budeme mít na jídlo a podle počasí jetsli bude sele nebo ne..

no a domlouvat konkrétnosti žu bysme mohly:slight_smile:uteče to..

u nás je teda aktualia,že nakonec nemůžem být až do úterý,protože já jsem pořád zdechlina a budu ráda,když zvládnu ty tři dny..se sněžkou samozřejmě taky nepočítám:frowning2:
8. kvě 2008 v 16:45  • Odpověz
Lu, já vím, já nechci prudit. Já bych se sama s malou klidně družila s kýmkoliv, ale kvůli MHD se mi nechce.
8. kvě 2008 v 17:52  • Odpověz
Lu to je dobrá zpráva s tou snídaní :slight_smile: Jinak jsem to probrala s MHD a nabízíme se ke sloučení :grinning: Zn. Pouze seriozní nabídky :wink: Pouze upozorňuju,že H se několikrát v noci budí.
Jo a Lu je jasný,že ty si budeš jen válet,Sněžka ti neuteče
8. kvě 2008 v 18:12  • Odpověz
tak u nas mala zmena...pojedu bez mhd....takze se nejspis sloucim s katako...ale z jeji strany to jeste nevim definitivne....tak treba to prispeje k vetsi spokojenosti listicky:slight_smile:
8. kvě 2008 v 18:59  • Odpověz
Uf, já nechci být za vrchního prudiče!!!! :wink:
8. kvě 2008 v 19:35  • Odpověz
jeee...to jsem vubec nemyslela...ja te uplne chapu:slight_smile: sak jsem taky zneuzila svych kontaktu a vydyndala si vlastni pokoj:slight_smile:....ja bych v nem nejradsi byla sama i kdyz jedu bez mhd... ale to by asi neproslo.....:slight_smile:
8. kvě 2008 v 19:39  • Odpověz
Tak jestli se budeme moct prifarit k Papayum, tak budeme radi :confused:
8. kvě 2008 ve 20:17  • Odpověz
Ene ale nesmíte nás v noci ošahávat :grinning: Lus a když jsme se teda tak pěkně sdružili,je tam na té dvojce něco většího,aby sme mohli všichni spát na postelích a né na zemi :confused: ? A hádám že to ubytko budeme mít i levnější,když se šábnem o pokoj,je to tak? Teda né že bych to dělala pro prachy...:grinning:
A ještě k tomu pašíkovi - jak bude velký,sithneme ho vůbec sníst,když nás tam nebude tolik,jak se původně plánovalo?
8. kvě 2008 ve 20:35  • Odpověz
No pokud dobre chapu, tak s ene se predtim vubec nepocitalo, tudiz je potreba nejen sloucit ji s pap, ale jeste nekoho dalsiho s nekym. No pokud se nesdruzi izy s katako, tak my se asi taky s nekym muzeme :slight_smile:
8. kvě 2008 ve 20:40  • Odpověz
Gedren, ja vychazela z toho, ze se izy s katako slouci :confused: No jestli ne, tak zas nechci, aby se kvuli nam delaly nejaky psi kusy :sweat_smile:
Pap, prisaham, ze se vas ani nedotknem! :grinning:
8. kvě 2008 ve 20:57  • Odpověz
jéé já chci jet taky!!
no jo, říkejte mi blesku, že jsem to našla až teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vypadá to, že už je tam celkem plno :cry: . Na druhou stranu pokud funguje ta teorie, že pokud se tam vejde N lidí, vejde se i N+1, tak by to mohlo klapnout. My bysme byly určo jen 1+1, tj. já+mimi, což znamená jedna postel. A družíme se kdyžtak s kýmkoliv. Navíc jako polehčující okolnost nabízíme komukoliv odvoz z Trutnova.
případně máme takovej molitan, co jsme na něm kdysi spávali v autě. klíďo ho beru a spíme na něm. Jen to nesmí bejt v obejváku :unamused: Lůca je zvyklá chodit spát v osm. I když pakud tam budou jiný nespící děti, asi nebude spát taky.
9. kvě 2008 ve 21:40  •  3 děti  • Odpověz
Za odvoz z Trutnova berem! :slight_smile: Akorat nevim, jak to udelas se sedackou/miminem, bud nechas mimino nekomu na chate(???), a nebo ukoristis od nekoho sedacku pro Helcu a povezes svy mimi do Trutnova a zpatky? Oboji nic moc, ne :(
9. kvě 2008 ve 21:44  • Odpověz
Ale teda chozeni spat v 8, to nevim, mozna si ve vlastnim zajmu sezente spis nekoho "taky s rezimem", pac Helca od 8 do pulnoci docela divoci! :slight_smile:
9. kvě 2008 ve 21:45  • Odpověz
Myslela jsem na vás Gedren :slight_smile: Poveze mě tam mhd, takže nás tam hodí a pro vás se klíďo vrátí. Beztak říkal, že by tě rád poznal. :wink:
no jo s tím "režimem" jsem si říkala, že tam budem asi vyčuhovat. Ale nechám tomu volnej průběh. Buďto půjde spát v osm někam do ústraní a nebo bude divočit s Helčou a půjde spát o půlnoci. jen doufám, že pak nebude chtít vstávat v šest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2008 ve 21:57  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.