• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
Izy, já s našám sloučením na pokoj (dvě bez mhd) počítám. :slight_smile: Jsem zvědavá, co na to Viki a Ondra?
9. kvě 2008 ve 21:59  • Odpověz
naším samozřejmě :slight_smile:
9. kvě 2008 ve 22:00  • Odpověz
no my kdyz budem bez MHD, tak muzem tak by se k nam jedna osoba s ditetem (oba na jedny posteli) vesla. Akorat ze ja to do posledni chvile nebudu na 100 % vedet
10. kvě 2008 v 08:06  •  3 děti  • Odpověz
tak uz pomalu davam dohromady minimalni vybavu, co budem potrebovat, a stejne toho bude na velkou tasku :-/
10. kvě 2008 v 08:36  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky,doufam,ze vam nebude vadit,kdyz bychom se take na posledni chvili primisili-ja a mladej...rada bych po dlouhe dobe videla ezi (coz jinde nemam sanci) a taky poznala vas a probrala nazivo nejake alternativnosti a BKMosti...asi bych jela jen na nejaky den a vylet a nebo videla,jestli bychom se k nekomu vesli na noc... no a jela bych z prahy sama autem,tak nekoho muzem vzit samozrejme :wink:
10. kvě 2008 v 08:44  • Odpověz
paráda,vypadá to,že se nám to pomalu vrací do původních počtů :grinning:
Jako Hugo dneska vstával ve čtvrt na 6,doufám,že to byl nějaký omyl,jinak vstává v 8. A večer počítám s tím,že bude někde skákat kolem nás,když bude unav,šoupneme ho spát do kočárku a na pokoj ho přesuneme až půjdeme spát my.
Haluško a nechceš tu minimální výbavu pak uveřejnit? Já takhle ještě nemám zkušenosti s pobytem s malým dítětem někde na chatě,vůbec nevím co nazapomenout :sweat_smile: Určitě ale berem minimálně kilo jablek a pytel kukuřičných křupek,jinak s ním v krosně moc daleko nejdojem :unamused:
Ene a možná ti budu tajně na pokoji slintat na to krásný nosítko :grinning:
10. kvě 2008 v 09:17  • Odpověz
no ja doufam, ze se tam bude dat neco koupit (treba ty jabka, protoze to proste nedam tim vlakem a tak)

Hele - minimalni vybava pro jednoho mrnouse (krome toho, co ma na sobe dle pocasi) dlouhy katata, kratky katata, plenkovou vybavu ci spodary dle momentalniho stavu, dvoje - troje ponozky, pro chodici deti gumovky, tricko, plastenku, tenci miknu /svetr, tlustsi mikinu/svetr, nositko pripadne s kapsou, ale kapsa uz by mi zabirala moc mista a doufam, ze bude hezky. plne nekojenym detem hrnek na piti a nejaky detsky caj + doufat, ze bude moznost si ten caj uvarit. Dale balicek papirovych kapesnicku (kdyz uz ne na nic jinyho tak na hrani), nejakou skladnou malou nenarocnou hracku (nafukovaci mic) knizku, neco na desinfekci (tea tree olej), naplast, obinadlo (nahoda je blbec), smectu, cepici ci satek na hlavu, nocnik, mydlo na prani, nejaky olej ci neco na mazani na slunicko, zinku, rucnik, karatacek na zuby :slight_smile: Pisu to trochu chaoticky...

Vzhledem k tem trem detem to bude fakt mazec....navic Kacena ma zase brutalne pocuravaci obdobi, tak doufam, ze bude hezky a veci budou dobre schnout, protoze budu muset nekolikrat denne prat...
10. kvě 2008 v 10:44  •  3 děti  • Odpověz
takze domluveno....jsme slouceny s katako.....jo a jeste nabizim, ze pokud byste chtely, muzu udelat vetsi jidlovy nakup a vzit to autem.....??? ale pouze pokud nekdo napise presny seznam:slight_smile: mam problem resit situace typu sak neco kup....to pak v tom obchode travim hodiny a chyta me z toho panika:slight_smile:
10. kvě 2008 v 11:34  • Odpověz
autor
ahojte pipky..
do původních počtů se to rozhodně vrátit nemůže! to už je s paní domluvený!já jsem jí už počty hlásila-pokud odpadli nějací chlapi,tak ještě ene berem..
beru byhcom tedy taky mohly,protože napsala dřív než bram-ale tím to musí zatím končit..
další zájemce budu evidovat,kdyby ještě někdo na poslední chvíli vypadl...

postelí na pokojích je dost,takže se tam vlezete:slight_smile: Ale platí se za osobu,ne pokoj,takže cena je stejná:slight_smile:
Už i kvůli tomu jídlu nás nesmí být tak moc jako na začátku,to už by opět byla komplikace,že byhcom to zase měnili...
Sele se uvidí,snad bude hezky!!!A sníme je určitě:slight_smile:

hele,nechcete mi někdo ty pokoje znovu vypsat?:slight_smile: kdo s kým a tak:slight_smile:
Já teď netsihám a jak se to přád mění..

třeba za "trest" za pozdní nahlášení ene nebo beru
:wink:
10. kvě 2008 v 17:11  • Odpověz
Ene napiš nám nějakej velkej :grinning: :grinning:
Haluško paráda. No to abych se poohlídla po nějakých gumácích,dělají se vůbec 19tky :confused: A mám mu brát vůbec hračky a knížku,když tam budou na řádění ostatní děti? A co je to smecta?
10. kvě 2008 v 19:11  • Odpověz
ok,hlasim se jako nahradnik
pap smecta je na sr.cku :slight_smile:
10. kvě 2008 ve 20:25  • Odpověz
Bram tady to můžeš napsta z plnahnla,tady se nežinýrujem a lítají tu i ostřejší výrazy :wink: Zatím nám to nikdo nezakázal :zipper_mouth: A i když si jako teda náhradník,vůbec to nebrání tomu,aby jste se přijeli podívat,pobavit,pojíst pašíka... ale netuším jak to máte daleko
Jinak díky za vysvětlení :wink:
10. kvě 2008 ve 20:31  • Odpověz
diky,uvidime jak se vse bude vyvijet a jestli bych nepremluvila i mhd (mozna by se na Snezku dal nachytat :slight_smile:,sama autem z prahy by mohl byt peknej hard core :confused:
10. kvě 2008 ve 20:44  • Odpověz
Takze plnim domaci ukol :slight_smile:)

chata sněženka
---------------------
haluška: 1 + 1pol. + 1Z
kyri+kámoška: 3 + 1Z + 1 (pol. nebo z?)
ezi: 2 + 1Z
Jabrunko: 2 + 2Z
Gedren, Beruberu: 3 + 2Z
Lů: 2 + 1

chata číslo dva
--------------------
Katako, Izy: 2 + 2Z
Milwa
Papaya, Ene: 4 + 2Z
Listicka
Bora: 2 + 2pol. + 1z

Nahradnici Johanda, Bram
10. kvě 2008 ve 22:23  • Odpověz
hezký Ene, tys mě předběhla. Už jsem to měla taky napísaný, asi ve stejnou dobu, ale padnul mi kůň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale vyšlo mi to stejně, jen mám myslím přehozenou Boru a Halušku
11. kvě 2008 v 08:31  •  3 děti  • Odpověz
autor
hoky díky!
bora musí být v chatě číslo dva kvůli počtům:slight_smile: Minimální počet osob v druhé chatě je 10,jinak by nám ji neotevřeli:slight_smile:

johanda plánuje přijet jen na jeden den ne? a mylsím,že se chystá ukázat i ene:slight_smile:
už začínám mít nervy:slight_smile::slight_smile:
hlavně z té cesty...to zas bude muset být malina poslendí půl hodinu mimo autosedačku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2008 ve 12:31  • Odpověz
haluska1 + 2pol + 1Z
11. kvě 2008 v 15:44  •  3 děti  • Odpověz
Milwa: 2 + 1Z

teda podkud Z znamena dite zdarma....
11. kvě 2008 v 16:39  • Odpověz
Holky, můžu se taky nahlasit jako ještě jeden náhradník, kdyby náhodo někdo odpad??? A to člověk u dětí nikdy neví, co se přihodí :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Hele, nebo když už bych byla třetí náhradník, co kdybych zavolala v pondělí do Úpy na info a zeptala se, jaká chata je nejblíž Sněžence a že bysme vytvořili třetí skupinku???? Mě teď začíná být líto, že když je tak hezky, všichni jedou a my bysme seděli doma :frowning2:
11. kvě 2008 v 18:48  • Odpověz
Babice! hlavně vezměte foták a fotte, pak nám to nezúčastněným ukážete,at můžeme závidět. :wink:
11. kvě 2008 v 19:55  • Odpověz
hele lus, ale kdyz znam tu bram a je u nas na pokoji jeste misto, tak to by snad mohla prijet ne? my muzem spat i na zemi, klidne si vemem karimatky.
a co jakoby tej pani vadilo, kdyby nas bylo vic? kdyz jsou jeste volne postele na pokojich???? v nejhorsim si treba vezmem svoje jidlo, kdyby to narusilo pani pocty, ne??

nebo je v tom naky jiny hacek?
Nebo by bram treba mohla prijet od nedele do utery (pokud B muzes) - kdyzs Lus psala, ze vy nemuzete ??
(hehe hehe, b, sorry ze ti zas organizuju zivot:slight_smile:)
11. kvě 2008 ve 21:46  • Odpověz
Holky "náhradnice", tak fakt zkuste ještě další ubytko. :wink:
12. kvě 2008 v 09:18  • Odpověz
baby, my mame na izbe 3 postele a stacia nam 2 ... takze, jednu davam do placu ... mozete sa k nam niekdo pridat ... ked AP dovolena, tak poriadna ... Bram Bru Borka zboznuje:slight_smile: hlavne si n ezabudnite bager a miesacku :slight_smile:
12. kvě 2008 v 09:56  • Odpověz
Bram nas mhd planuje byt v pondelok cez den, aj noci mimo Snezenku, takze sa ani nemusis nahlasovat, pocty budu rovnake a mozes mat jeho jedlo, ak ti nevadi vegetarianske...a ak v pondelok mozes
12. kvě 2008 v 10:02  • Odpověz
autor
tak pokud berete někdo bram na pokoj,pak ok,at tedy jede:slight_smile:

problém je v tom,že pokud nás bude zase tolik,tak opět odpadnou snídaně a druhá chata bude muset mít vlastní,protože bychom se tam nevlezli..
ostatní věci by se vyřešit dali..
12. kvě 2008 v 10:34  • Odpověz
tak chteji vydelat, nebo nechteji? Kdyz uz tu mame ten kapitalismus, tak by se mohli trosku snazit, ne... vic lidi = vic snidani = vic vydelano. A snidat by se dalo i na etapy, kolikrat jsem byla na nejaky akci, kde jsme se nevesli do jidelny, a jidlo se podavalo na dve az tri smeny.
12. kvě 2008 v 10:51  •  3 děti  • Odpověz
Taky to moc nechápu. Navíc si myslím, že každý vstává jindy a tak. Ale hlásím, že MHD nesnídá. I když kafe potřebuje nutně. Což by šlo ale jistě vyřešit i jinak - kyri nabízela konvici.

Lus a je asi potřeba nahlásit, jak s jídlem, že? Tak my jsme 1 vege a 1 masožrout.
12. kvě 2008 v 11:59  • Odpověz
Popravde bych nechtela byt na miste Lus, abych musela znovu volat te pani a zase to cele menit, kdyz uz se jednou tyhle pocty odhlašovaly :confounded:
12. kvě 2008 ve 12:17  • Odpověz
holky, tak jestli přijedeme, což teda vzhledem k situaci u nás doma nevím, rozhodně nebudeme zůstávat na noc. Takže s námi neměj, Lus, starost a neber nás jako standardní dovolenkáře
12. kvě 2008 ve 13:20  • Odpověz
Lus presne, pocty uz nemen a y sa tam volako umiestnime ... my sa s MHD furt hadame, tekze ho asi poslem prec na celu dobu :slight_smile: nech si beha po antikvariatoch ... a nahradnici sa u nas mozu striedat ... my si kludne dame snidani v trave :slight_smile:
12. kvě 2008 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.