• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
este aby sme sa tam vobec vosli ze?
19. únor 2008 ve 13:50  • Odpověz
autor
to je to,co dávala pap odkaz a to je již obsazené..ale vypadá to etda moc pěkně!tak třeba příště..jinak teda zatím vede sněženka...je to daleko,to je fakt,pro nás taky..nicméně raději pjedu s řvoucím dítětem v autosedačce na sraz atach pipek než k manželovým rodičům:slight_smile::slight_smile:
a budeme mít pro matka plus sítě kdyžtak volno v autě..kdybyste některá neměla odvoz z brna a okolí.
19. únor 2008 ve 13:59  • Odpověz
autor
a pokud by jela i izy,musíme ji ukecat:slight_smile:tak ta by měla taky místo:slight_smile:

a vlezem se!místa je víceméně neomezeně:slight_smile:
19. únor 2008 ve 13:59  • Odpověz
sněženka je fajn - doufám, že ukecám manžu, jinak jedu do Brna vlakem a na místo určení ...to teda nevím. Jinak nějaká banda s jiné diskuse má o sněženku taky zájem - asi to bude extra tip
19. únor 2008 ve 14:17  • Odpověz
johan-my tě klidně vezmem-jsme z Brna na jedno auto dva (plus psi, ale ti jsou malí)...teda doufám, že tam směj psi...musím hned juknout...
19. únor 2008 ve 14:34  • Odpověz
No nevím, když bude krááásně a bude takovej pipka-sraz, tak jestli je nutné mít bazén, saunu a fitko (fitko, fuj, co to je?). Ale nebudu do toho kecat, neb fakt nevím, esli někam pojedu...
19. únor 2008 ve 14:36  • Odpověz
Za mě Sněženka,termín ok a náčelník na 98% jede :wink: do večera upřesním
19. únor 2008 ve 14:40  • Odpověz
tak upřesňuji už teď,než si to rozmyslí :grinning: MHD jede. Tudíž fárokára bude obsazena :confounded:
19. únor 2008 ve 14:46  • Odpověz
ta wifina mě bere, večer můžeme regulérně popipkovat s prckem u cecku. Jako doma :grinning:
19. únor 2008 ve 14:59  • Odpověz
autor
zapomeňte na pipkování!tam budem pipkovat online:slight_smile:
19. únor 2008 v 15:03  • Odpověz
dyť jo - online, jinak by to nešlo, že jo? :grinning:
19. únor 2008 v 15:05  • Odpověz
pokud tedy budeme provozoval real pipking, nebudu vědět, co s rukama. Standard je mimino na jedné ruce přisoslé/přisoslé spící/spící, druhá ruka datlující (tedy pipkující, vlastně )
19. únor 2008 v 15:09  • Odpověz
Johando nic ti nebrání,aby sis tu klávesnici s sebou vzala že jo :grinning:
19. únor 2008 v 15:12  • Odpověz
autor
neboj..přisoslé případně spící bude pořád a jednou rukou můžeš držet svého milého:slight_smile: za ruku samozřejmě :grinning:
takže je víceméně rozhodnuto..
termín platí a sněženka platí.kolik se nás nakonec sejde,uvidíme..ale snažte se všechny:slight_smile::slight_smile:

kyri :sunglasses: a vy taky!!!na svatbu kašlete..
autor
nebo dojeďte v sobotu odpo.
noo, fitko nemusim taky, ale saunička a bazík, to mě fakt bere!!!
ale výlet na sněžku je taky good (i když jsem ze sousedních hor - jizerky - a mam to tam prošláplý všude už leta, tak na sněžku jsme nikdy nedošli, protože vždy padaly sra*ky a nechtělo se nám...)

a s tou svatbou nevim přesně, kdyžtak bychom přijeli jen na 1 noc nebo tak nějak na chvilku, no :zipper_mouth:
autor
no supeeeeeeeeeeeeer!
tak odteď se regulérně těším!
:grinning:

a schválně,kdo dojede s plínkama a kdo s papírem:slight_smile::slight_smile:
19. únor 2008 v 15:15  • Odpověz
holky dala jste/dáte některá vědět Sarikovi?
19. únor 2008 v 15:32  • Odpověz
tak snezenka? me se libil ten bazen se slanou vodou. doufam ze maji na snezence nekde i vanu, dovezu si pet kilo soli :sunglasses: ale pro nas z jihu docela daleko. no aspon bude muset dm, to budou narozeninky :slight_smile:
19. únor 2008 v 15:34  • Odpověz
tak to je super.
19. únor 2008 v 15:38  • Odpověz
Takze kdyze kdeze to teda je? :slight_smile: A ja urcite s latkovkama, ani nevim, jakou celikost papirovek Helenka ma, mela na sobe naposled 3-6 kg :slight_smile: A johando dite na ruce a druhou rukou pipkuju, to mam zrovna ted, a nejak mam pocit, ze bych se radsi zbavila ditete nez klavesnice ;)
19. únor 2008 v 15:46  • Odpověz
snezenka Dolni Mala Upa 23-25kvetna vikend.a klavesnice si vezmite sebou vy zavislacky :grinning: :grinning:
19. únor 2008 v 15:48  • Odpověz
Hele a jestli je tam AP, tak to je trapny, to se ani nebudu moct vytahnout tim, ze bych tam rozbehla vlastni NAT...
19. únor 2008 v 15:52  • Odpověz
gedren, ze bysme kvuli tobe nasli neco jineho :wink:
19. únor 2008 v 15:54  • Odpověz
nejak mi unika presny vyznam MHD, ale dochazi mi, ze je to o chlapovi, kolik ze jich jede? abych meho mohla nalakat na ty linuxare
19. únor 2008 v 15:55  • Odpověz
boro, MHD je MM + DH dohromady presmyknuto, zkomoleno :grinning:

kolik jich jede, tot otazka, ten muj je silne nejisty a dneska neni online, takze se ho patrne zeptam az doma
19. únor 2008 v 16:01  •  3 děti  • Odpověz
aj me se libi snezenka, ja v pokrocilem tehu m fitko ani saunu nevyuziju :sunglasses: , tak se mi tam libi i ta cena...
ehm, akorat termin je docela daleko, budu schopna se prihalsit az po nejakem regulernim vyseteni doma, a zbudu vedet, ze jsem ok a mimi nebude sepchat a tak.

jinak bych jela ja, cili 2v1, a Terca, MHD bude stale mimo uzemi. :wink:
je, to bude legrace, tehule na vylete :slight_smile:

pro me je jeste lus otazka, do kdy se musi platit nejake zaloha, jestli tam je. protoze dokud nedorazim do CR, nemuzu nic zavazne slibovat ani platit :unamused:
19. únor 2008 v 16:11  • Odpověz
autor
zálohu neřešte..zatm ji nechce ani paní a pokud,ta to asi zapaltím já-podle toho,kolik to bude-a pak podle reálných lidí na chalupě se to rozpočítá..

boro-a bylo by super,kdybyste jeli taky!!

chlapi zatím tito: můj, Pap, Gedren, macík(pokud nebude pracovat na baráku)a kyri,pokud pojedou...ostatní bud neví nebo se ještě nevyjádřili..(johanda,haluš,jabrunko..)
19. únor 2008 v 16:21  • Odpověz
lus moj MHD ide tiez :sunglasses: tak s nami pocitajte.
19. únor 2008 v 17:02  • Odpověz
tak my ideme tiez 4 ks ... my si to tam mozno predlzime, ked uz pojdeme z takej dialky ... a skuste sa niekdo vyhovarat na vzdialenost :grinning:
19. únor 2008 v 17:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.