• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
Presne, taky myslim, ze chudak Luu uz se z toho musi vosypavat, furt to resit.

Bych to videla tak, ze pocty pokoju zustavaji prece fixni, at uz tam nakonec bude spat kdokoli (finalni cena se pak stanovi na miste), na pocet snidani i veceri bych respektovala jimi stanovene maximum (tj. kdo se do nej nevleze, protoze se prihlasil pozde, tak si holt poveze salam a rychlovarku :slight_smile:), snad staci par dni predem nahlasit presny pocet jidla (mensi nebo roven onomu maximu) a doufejme, ze dalsi organizacni prekazky spolecnemu pobytu se jiz neobjevi :slight_smile:
12. kvě 2008 v 16:18  • Odpověz
autor
no,popravdě už jsem nějakou organizaci vzdala :grinning: :grinning: :grinning:
v pondlěí před plánovaným příjezdem paní zavolám,udám počty, který budou to ráno aktuální:slight_smile:
A uvidíme:slight_smile:

Jen naposledy připomínám- já to nebudu nijak organizovat tam,jasný!!???
Jsem jen vyřídila chatu, domuvila s ženskou prase a vegoš večeři a hotovka:slight_smile:
Na chatě tomu dáme volný prlběh a ať se projeví organizační duch v nás či našich mhd až na místě:slight_smile:

Nachystaly byste někdo návrhy na tůry? Vždy dvě varianty (pro lenochy či nemohoucí x sportovce a aktivisty). Určitě na sobotu a neděli nějakou menší...V pátek se tam asi pocmrndáme jen v okolí chaty ne?
12. kvě 2008 v 16:31  • Odpověz
Lus tak já se na nějaké tůry kouknu (mhd už proaktivně srchastil na netu mapu s trasama :grinning: ) :wink:
A v kolik tam můžeme přijet? Budeme ve čt nocovat nedaleko a asi už tam budeme v pátek brzy
12. kvě 2008 v 16:45  • Odpověz
Já se zrovna dneska chystala půjčit v knihovně mapy. Ale nechala jsem to na zítra. Na sobotu jsem pro Sněžku, to by možná mohlo být pro zdatné (pěšky) i lenochy (lanovkou).
12. kvě 2008 v 17:01  • Odpověz
autor
tak lanovka je super nápad!!!
v pátek kdykoliv:slight_smile: my asi vyrazíme hned dopol,takže tam bude kolem oběda.
12. kvě 2008 v 17:08  • Odpověz
cau, Lus nijak me neres, proste prijedu,vezmu ssebou nejake jidlo a nekde se vyspime bude-li postel prazdna (dik E. a J.)a domluvime s pani...stejne nevim jeste kdy presne a na jak dlouho...Ezi vy od pa do ut?nebo? a co tyden respektu k porodu?nechavas plavat?
no nic,jdu mejt prdku,B. se mi prave dokonale a ve vsi spokojenosti posral do klina,plina neplina :angry:
12. kvě 2008 v 17:53  • Odpověz
no to bych fakt nerada, abyste kvůli mně byly bez snídaně. Jestli to nějak organizačně pomůže klíďo přijedu jen na sobotu, bez noclehu, bez stravy. Beztak to mám nejblíž a navíc mám ve Vrchlabí tchýni.
ale nechci v tom dělat ještě větší zmatky. Takže beru to co je pro všechny lepší.
dobrou...
12. kvě 2008 ve 22:23  •  3 děti  • Odpověz
bram, pekny versik :slight_smile: posral se do klina - plina, neplina :slight_smile:

mhd se pta, jestli na tu Snezku jdeme s kocarkama :D Jak je to vubec daleko?
12. kvě 2008 ve 23:23  • Odpověz
Milwo, vy berete kočár? Mně se teda moc nechce. Ale možná by se hodil...
Na stránkách Sněženky píšou, že Sněžka je 10 km. Mapu půjčím zítra.
12. kvě 2008 ve 23:25  • Odpověz
No mě se zdá,že je to docela kus i k té lanovce :confused: Teda mě je to nějak jedno,já bych to možná brala i bez té lanovky. Jinak my kočár bereme,Hugo v něm přes den spí :wink:
13. kvě 2008 v 08:14  • Odpověz
Ja jsem kocar neplanovala, ale pokud zjistim, ze ho vetsina lidi bere, tak ho vezmem taky...
13. kvě 2008 v 08:20  • Odpověz
10 km do kopce s temer devitikilovym drobkem jako zatezi...to je teda dost. Ale snad by se to dalo.
13. kvě 2008 v 08:21  • Odpověz
K lanovce daleko jo, ale dalo by se autem, ne?
13. kvě 2008 v 09:46  • Odpověz
ja taky uvazuju o kocaru. Puvodne jsem ho v planu nemela, ale vyresil by mi dilema, do ceho dat veci a jak to poberu. Akorat nakladat a vykladat z vlaku kocar a dve dalsi vsude se hemzici deti, to nevim, jestli zvladnu. Budu se bat, aby mi nekde nejaky dite nezustalo....
13. kvě 2008 v 09:50  •  3 děti  • Odpověz
Halu ty jsi stejně dobrá, že to dáš se třema dětma vlakem. Jestli potřebuješ něco dovézt, třeba jablka pro děti, tak napiš. Dovezli bysme ti to autem.
13. kvě 2008 ve 21:13  •  3 děti  • Odpověz
tak super, bram!!!! jo my jsme tam od patku do utery.
na Tyden respektu k porodu je ale segra, my jsme jeste ve Vidni...:(

My jsme v Norsku zapomeli nositko, ach jo!! to jsem se tam chtela chlubit.. ale uz ho ma i Ene a kaaja, takze...
13. kvě 2008 ve 22:47  • Odpověz
Baby my teda nejedem. škoda. Kristýnka bude mít tak 2 měsíce klidový režim, takže ani žádné dlouhé trajdání autem. Tak příště. Mějte se tam fajn
14. kvě 2008 v 10:34  • Odpověz
Johy to je blbý s Kristýnkou,tak že je to mononuk? Snad se jí brzy uleví :frowning2:Třeba to klapne ještě na podzim tady u nás :wink:
Jinak jsem koukala na ty tur. trasy a asi bude nejlepší se prostě domluvit až na místě,podle toho kdo bude mít na co chuť a náladu,i podle počasí. Juknete do mapy a rozhodnete se. My třeba lanovkou na Sněžku moc nechceme,radši si to vyšlápneme pěšky. A prostě se k nám někdo přidá,nebo půjdeme sami :wink:
A zatím to vypadá,že by mohlo klapnout i příjemný počasi :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 14:44  • Odpověz
jj, je to infekční mononukleóza :frowning2:
14. kvě 2008 v 17:17  • Odpověz
Johy IP :wink:
14. kvě 2008 v 19:32  • Odpověz
Pap, my na Sněžku rozhodně jdeme, o tom žádná! :slight_smile: Ale kdyby chtěla třeba Lus se svým klidovým režimem, tak je nutno dojet autem do Pece pod Sněžkou a nahoru lanovkou (a třeba pěšky dolů zpátky do Pece). Jiné túry mě teda bohužel dle mapy nenapadly, nevím, co budem dělat v neděli... :frowning2: Snad něco vykoumáme.
14. kvě 2008 ve 20:33  • Odpověz
Ja teda pociitam, ze vetsi cast nedele padne zase na cestu domu :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 20:38  • Odpověz
Gedren, to jo. Ale my to máme autem cca 3,5 hodiny.
14. kvě 2008 ve 20:44  • Odpověz
Lišti taky záleží jak budeme z té soboty vyflusaný,prostě podle situace :wink: Jinak je tam ale kousek nějaká Liščí hora,tu by sis měla dát přímo povinně :grinning:
14. kvě 2008 ve 22:51  • Odpověz
Pap, zrovna jsem to sem chtěla napsat, že to je pro mě výzva! :dizzy_face: Ale to by taky bylo autem do Pece. :frowning2: Je to daleko.
14. kvě 2008 ve 23:02  • Odpověz
ja pocitam, ze na zadny supertury chodit nebudem, budem se placatit nekde okolo chaty :slight_smile:

hele zensky, co pojedete autem - nechcete vzit nektera nafukovaci bazenek?
15. kvě 2008 v 08:18  •  3 děti  • Odpověz
Haluš, mám bazének o průměru 70 cm. Ale myslím si, že v nadm. výšce 1000 m to na koupání nebude. Pokud si ale myslíš, že máš fakt otužilé děti, tak ho klidně vezmu.
15. kvě 2008 v 11:02  • Odpověz
Stejne pocitam, ze bude takhle krasne jeste tyden a v patek zacne chcat :grinning:
My jsme teda lemry, takze pro nas pripada v uvahu jedine lanovka :pensive:
15. kvě 2008 v 16:00  • Odpověz
holky do té pece jede rozumně z úpy i bus :wink:
já začínám mírně nervóznět co tam s váma budu jako dělat celej víkend :sweat_smile: radši na to nemyslím,ono to nějak dopadne :slight_smile:
15. kvě 2008 ve 20:41  • Odpověz
Teda Pap! MHD je z toho nervózní od začátku (ale jemu můžu říkat, ať si vezme noťas a že klidně může být sociofobně zalezlý na pokoji). Mmch kolik MHD vůbec jede? Moc ne, co?
15. kvě 2008 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.